kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Rozumiem pasja góry , wspinanie się , Himalaje coś pięknego , coś zwariowanego ale dla mnie czysta głupota wyciskacz ostatnie poty z własnego organizmu niedotleniając przy tym mózgu po to tylko by dotknąć szczytu ? Moim skromnym zdaniem to jest brak szacunku a może brak miłości , uczucia do własnej rodziny nie mowiac juz o tym ze jedno jest zycie... no tak ale to przecież szczęśliwa śmierć bo robiles to co kochales ja mimo wszystko tego nie rozumiem dla mnie himalaisci są samobojcami. Niech Bóg ma Cię w opiece Panie Mackiewicz i oby Nanga Parbat Cię oszczędzilo.
0
To w końcu jak będziemy grać jeżeli w pierwszej 11 będziemy mieli i Dembele i Coutinho jak myślicie jakie będzie ustawienie ?;)
18
Coutinho wyglada lepiej niż Gomes i Denis przez swoje wszystkie minuty spędzone na boisku.. jakby grał tu od zawsze.
0
3.0 dla nasZych kocurkow; )
1
Trochę jakby nadwagę miał ale może się czepiam ;)
0
Zabieram bogatym daje biednym taki uliczny Zorro ;)
0
Jakieś opinie użytkowników iPhone 7 ? Przymierzam się do zakupu.
0
Najważniejsze by obyło się bez żadnej kontuzji.
0
Jakieś ciekawe filmy ktos coś ?;)
2
Żegnaj Szefie! ! VeB
13
Dotrą to dotrą ciesz się swoim klubem , olej to.
3
Coutinho, Busqutes, Roberto to przyszłość naszej pomocy.
0
Ps4 od zawsze i na zawsze sony.
12
Czasem chciałbym pprzenieść się do tego fantastycznego świata ;)
1
Mam nadzieje ze Dembele nie chce doprowadzić do tego , że każda jego minuta w meczu będzie blaganiem do Boga żeby nie miał kontuzji jak w przypadku Bale.
0
Oby tylko obyło się bez zabiegu w sytuacji Dembele bo znowu długo go nie zobaczymy.
5
Mam taką nadzieję bo uwielbiam Dembele.
5
A ciebie to chyba łoś pokąsał?
29
Czas odpocząć od neta trochę zaczyna mnie wkurzać.. internauci są bezlitośni nowe przezwisko dla Ousmana to DemBale. . Przykre to w cholerę mam nadzieje , ze to juz koniec tych jego kontuzji ;)
1
Gorzej będzie na tej stronie jak po tej kontuzji co teraz ma Dembele złapie za kilka dni następna.. będzie pakowal walizki .. tak dokładnie czuje , ze pewna delegacja z FC. Barca com zrobi to osobiście ;D ja mimo wszystko polecam co niektórym meliske.
0
Ile kontuzji Dembele miał w Borussi ?;)
7
No nic niech wraca jak najszybciej !;)
16
W dalszym ciągu podziwiam Neymara nie tylko ze względu na jego umiejętności ale głównie ze względu na to , że jest mega odporny... najczęściej faulowamy piłkarz a mimo tego te kontuzje jednak jego omijają ;)
0
Ja jednak czuje te 4-4-2 z Coutinho i Dembele na skrzydłach tyle ze Iniesta i busquets sami zadań defensywnych nie ogarną.. no nie wiem już ;)
15
Może być i 10 zł on i tak nie odejdzie... klauzula w tym momencie jest nie ważna ;)
0
Nie wiem według mnie to 4-4-2 myśląc logicznie ;D
0
Niech mi ktoś mądry powie jak będzie wyglądało nasze ustawienie po powrocie Dembele i Coutinho ? 4-4-2 ? Bo 4-3-3 raczej chyba nie ... Coutinho nie posadzi na ławę Inieste.
0
Dużo osób miało te przeczucia co do kontuzji Dembele on za bardzo spiety na tym boisku i przez to tez może mięśnia się usztywniaja i dochodzi do kontuzj takie tylko moje zdanie.
0
Klatus się zagotowal i będzie bawił się w donosiciela; D
5
To jest istny gwałt na białych.