1

Vidal , Arda Turan nie wiem coś mi świta.

2

Dla mnie to transfer Valverde.

13

Cieszyc jape bo mamy 31 latka Vidala po poważnej kontuzji kolana który nie trenował z drużyną to trzeba mieć w saganie nawalone, 4 miechy bez gry ! Kumasz ?

3

To jest transfer Valverde ... to nie transfer Segury ani Abidala. Valverde był zły , że odszedł Paulinho i Vidal to na bank jego wybór.

0

Gdzie to pomieścić Calres Alena jeszcze wróci ;D

0

Jedyny plus taki , że za rok jakieś chinole mogą za niego zapłacić z 40 patyków.

1

No mowie ze oby ten Arthur wypalił to jakoś tego Vidala zniose może.

0

Jak to mowi Marcinv6 mamy juz swojego rozgrywającego.. obyś miał rację z tym Arthurem.

0

Wawrzyszewski ma rację nie ma co biadolic za wczasu.. może akurat wypali.

0

Nie no w tym przypadku to chyba trochę prawdziwe przynajmniej tak mi się wydaje.

2

Czyli w 80 % będziemy grali 4-4-2 no ewentualnie 4-2-3-1 Vidal idealny do takiej taktyki do 4-3-3 w zupełności się nie nadaje.. działa mi powoli na nerwy ten cały Valverde.

8

Bierz po pół mordo.

0

To bierz na opał do domu ;D

0

Może to ma sens w sumie ... być może czekają na De Jonga do następnego okienka.

0

To ten transfer Abidala? ;)

4

Zdecydowane tak dla transferu Pogby myślę , że przy pomocy Abidala transfer jest bardzo realny czekam na jakieś info od Gerard Romero.

0

Właściwie to przyznaje ci racje ;)

1

Nie puści ale podzielam twoje zdanie heheh ;)

0

Grubo poszedles ale coś w tym jest ; )

0

Audi a4 , a6 , a3 1.8 turbo lub 2.4 benzyna obydwa idealne do gazu.

0

No ale co ty obejrzałes jego mecze w lidze brazylijskiej i ty z niego Xaviego juz robisz ? Okaże się po sezonie , dwóch póki co jest tylko i jedynie kotem w worku.

0

No a co to jest ? Kot w worku póki co... okaże to się po sezonie , dwóch.

0

Arthur to póki co kot w worku , Thiago jest potrzebny a choćby nawet za doświadczenie w lidze mistrzów do wygrania której będziemy mocno dążyć , ma DNA Barcy dzięki czemu raz dwa wbije się w zespół i więcej chyba nic nie trzeba mówić.

0

Śmiem twierdzić , że jak nie kupimy Rabiota to Segura do końca okienka nie kupi juz żadnego pomocnika , on jest przeciwnikiem transferu Thiago ale podejrzewam , że w trakcie sezonu się obudzi i dopiero będzie myślał co takiego odwalił nie kupując starszego z braci Alcantara.

0

Dokładnie to samo powiedział Abidal, że najpierw spotkał by się z klubem heh ;D

2

Abidal dementuje , że spotkał się z Pogba [MD]

24

"Gdyby Lionel Messi przeszedł do Romy, to sam pojechałbym po niego na lotnisko i dał mu koszulkę z wyjątkowym numerem dziesięć"~ Francesco Totti.

1

Różnie może być powiem wam szczerze... Ronaldo tez miał zostać i jak wyszło wszyscy wiemy.

9

Z ta przeprowadzka Modrica do Interu to różnie może być , Lopetegui zdecydowanie preferuje młodszych i podejrzewam , że to Mateo Kovacic będzie głównym aktorem w filmie Lopetegui... nowy projekt , młodszy projekt.

0

Na zdjęciach to wszytkie piękne heh ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?