kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Vidal , Arda Turan nie wiem coś mi świta.
2
Dla mnie to transfer Valverde.
13
Cieszyc jape bo mamy 31 latka Vidala po poważnej kontuzji kolana który nie trenował z drużyną to trzeba mieć w saganie nawalone, 4 miechy bez gry ! Kumasz ?
3
To jest transfer Valverde ... to nie transfer Segury ani Abidala. Valverde był zły , że odszedł Paulinho i Vidal to na bank jego wybór.
0
Gdzie to pomieścić Calres Alena jeszcze wróci ;D
0
Jedyny plus taki , że za rok jakieś chinole mogą za niego zapłacić z 40 patyków.
1
No mowie ze oby ten Arthur wypalił to jakoś tego Vidala zniose może.
0
Jak to mowi Marcinv6 mamy juz swojego rozgrywającego.. obyś miał rację z tym Arthurem.
0
Wawrzyszewski ma rację nie ma co biadolic za wczasu.. może akurat wypali.
0
Nie no w tym przypadku to chyba trochę prawdziwe przynajmniej tak mi się wydaje.
2
Czyli w 80 % będziemy grali 4-4-2 no ewentualnie 4-2-3-1 Vidal idealny do takiej taktyki do 4-3-3 w zupełności się nie nadaje.. działa mi powoli na nerwy ten cały Valverde.
8
Bierz po pół mordo.
0
To bierz na opał do domu ;D
0
Może to ma sens w sumie ... być może czekają na De Jonga do następnego okienka.
0
To ten transfer Abidala? ;)
4
Zdecydowane tak dla transferu Pogby myślę , że przy pomocy Abidala transfer jest bardzo realny czekam na jakieś info od Gerard Romero.
0
Właściwie to przyznaje ci racje ;)
1
Nie puści ale podzielam twoje zdanie heheh ;)
0
Grubo poszedles ale coś w tym jest ; )
0
Audi a4 , a6 , a3 1.8 turbo lub 2.4 benzyna obydwa idealne do gazu.
0
No ale co ty obejrzałes jego mecze w lidze brazylijskiej i ty z niego Xaviego juz robisz ? Okaże się po sezonie , dwóch póki co jest tylko i jedynie kotem w worku.
0
No a co to jest ? Kot w worku póki co... okaże to się po sezonie , dwóch.
0
Arthur to póki co kot w worku , Thiago jest potrzebny a choćby nawet za doświadczenie w lidze mistrzów do wygrania której będziemy mocno dążyć , ma DNA Barcy dzięki czemu raz dwa wbije się w zespół i więcej chyba nic nie trzeba mówić.
0
Śmiem twierdzić , że jak nie kupimy Rabiota to Segura do końca okienka nie kupi juz żadnego pomocnika , on jest przeciwnikiem transferu Thiago ale podejrzewam , że w trakcie sezonu się obudzi i dopiero będzie myślał co takiego odwalił nie kupując starszego z braci Alcantara.
0
Dokładnie to samo powiedział Abidal, że najpierw spotkał by się z klubem heh ;D
2
Abidal dementuje , że spotkał się z Pogba [MD]
24
"Gdyby Lionel Messi przeszedł do Romy, to sam pojechałbym po niego na lotnisko i dał mu koszulkę z wyjątkowym numerem dziesięć"~ Francesco Totti.
1
Różnie może być powiem wam szczerze... Ronaldo tez miał zostać i jak wyszło wszyscy wiemy.
9
Z ta przeprowadzka Modrica do Interu to różnie może być , Lopetegui zdecydowanie preferuje młodszych i podejrzewam , że to Mateo Kovacic będzie głównym aktorem w filmie Lopetegui... nowy projekt , młodszy projekt.
0
Na zdjęciach to wszytkie piękne heh ;)