31

Suarez out. .. co za komentarze , gość w swoim najgorszym sezonie strzelił tyle goli co Benzema w swoim najlepszym a ludzie już go wywalaja.

1

Poziom komentarzy waszych podczas tego meczu jest później 0 , wstyd mi za was za takich pseudo fanów.

0

A gdzie oni tego Dembele upchna? Neymar lewa , Cavani przód , Mbappe prawa.. w roli zmiennika może tak.

1

Ale ludzie Ci sami. Ma sens

1

Egzorcyzmy Emily Rose na tv4 ;)

1

Czegoś nie rozumiesz.. na montera można czekać nawet 2 tyg a umowa obowiązuje od momentu jej podpisania i gowno to ich obchodzi czy monter przyjdzie za 2 dni czy za 2 tyg... opłata powinna być naliczana dopiero wtedy kiedy będę widział obraz na tv a naliczana jest od momentu jej podpisania.. a przez 2 tyg możesz oglądać ale dekoder w kartonie.

1

Przeprowadziłem się do domu jednorodzinnego ogólnie.. w bloki miałem z multimedi i kabel szedł ze skrzynki w klatce schodowej.

5

Podpisalem umowę z cyfrowym Polsatem na telewizje, otrzymałem od nich dekoder oczywiście za jedyne 1 zł , ten ich cały przedstawiciel sympatyczny itd ogólnie do pipy przyłoż... " od dziś może pan się cieszyć nowa telewizja w HD" super zadowolony wracam do domu z kartonem.. ale zaraz zaraz przecież sam dekoder nie odpali mi TV... i tu się zaczyna ta cała przygoda a mianowicie żeby to wszystko odpalić dodatkowo potrzebny jest talerz za 80 zł , konwerter za kolejne 80 zł , ten cały wieszak na talerz 40 zł , gościu od montowania 150 zł (chciałem sam ale prawidłowe ustawienie anteny najlepiej wychodzi za pomocą sprzętu do sygnału oczywiście który posiada jedynie ten monter który ma podpisana umowę z tymi naciagaczami). Wszystko przebiegło tak jak należy i na ostatnim etapie znowu pupa.. do zestawu z dekoderem nie dołączają kabla HDMI przez który odbierany jest sygnał.. no to do sklepu i kolejne 30 zł, no za bydło ... chociaż by poinformowali o dodatkowych kosztach. Pozdrowienia dla Zygmunta Solorza Zaka ( jeszcze ci mało tej maniany ) ehh przykre no ale cóż ZYCIE.

0

Czy tańszy kabel HDMI ma wpływ na jakoś obrazu ?

7

Mówcie co chcecie ale Vidal trochę mi przypomina Róźala z KSW pewnie przez ta fryzurę ;)

2

Restauracja "owczarnia" golonka z groolem takim góralskim ziemniakiem z maselkiem ...pycha.

0

Jakiś dobry film ktoś coś ?;)

3

A kogo mamy chwalić jak nie naszych piłkarzy ? Nawet trzeba to robić.

1

Czemu wypisujecie Roberto w kontekście pomocnika skoro on u Valverde pełni rolę prawego obrońcy i raczej się to nie zmieni.

0

Jak nie było tych pomocników to nie było teraz jak mrówek Coutinho, Rakitic, Busi , Arthur , Vidal , Denis , Gomes, Rafinha , Carles Alena , Riqui Puig ;X

0

Nie no lepiej gnic w Barcelonie B bo mamy przecież nowych kupionych za setki miliony euro graczy i oni muszą grać.

0

Zmieni się dokupimy jeszcze Pogbe itd ;)

0

Ciekawe co zrobimy z Munirem i Paco, przydałby się ktoś porządny kto w trakcie sezonu z powodzeniem zmieni zmęczonego Suareza...

2

Jak on zriunuje Puiga to niech tego gargamela Valverde na zbity pysk wywala.

10

Zachowawczość Valverde jest okrutna nie mam pojęcia kto to powiedział ze on daje szansę wychowankom. Może i daje ale w meczach o pietruszkę bo w każdym innym poprostu odstawiani są na bok a ślad po nich zanika.

0

Riczi Pług

1

Większość osób twierdzi , że Puig jeszcze musi nauczyć się gry bez piłki żeby grać w pierwszej drużynie a ja myślę , że rzucenie go na głęboką wodę duża prędzej go tego nauczy niż gra w tej Barcelonie B gdzie ostatnim czasem przez tą zachowawczosc trenerów sporo talentów poprostu kisi się za długo jak ogory w słoiku.

52

Guardiola juz by się z Puigiem nie cackal.

0

Mały problem otóż nie zawsze mogę napisać post bo poprostu brakuje mi kursora klikam i klikam i nie działa .. dzieje się tak na telefonie.

8

Ja bym tak szybko Denisa jeszcze nie skreślal dajmy mu szansę..

0

Po konferencji Verrattiego.

0

Ciekawe czy Valverde będzie trochę próbował z ustawieniem 4-3-3.

11

Ogólnie wszystkie rzetelne zrodla mówią ze Vidal na bank nie wylewa , szczególnie za kołnierz.

0

Niech się dzieje wola Boska....

0

A Bayern to nie chce od nas za 30 mln Aleixa Vidala? Młodszy chociaz; )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?