kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No chyba tak się czuje jak wszyscy go widzimy ;D ale żeś zabłysnąl mordo Sylwester w poniedziałek ;)
0
To ty chyba kolego gdzieś oczy zgubiles; D
0
Co to będzie z tym Coutinho kiedy ktoś w Barcelonie zrozumie ze on się męczy na lewym skrzydle i ile czasu to jeszcze będzie trwało ?
0
Pytanko czyczy Manchester United wygrał w swojej historii jakiś mecz z Barcelona ?
0
Dembele , Dembele , Dembele czemu nie piszecie o Messim, Suarezie, Busquets, Pique , Vidal, Alba, Vermaelen itd ?
0
jakiś dobry film ktoś poleci ??
0
Za taką kasę która dostaje powinien chodzić jak robot.
1
Fiorentino Perez
1
Ostatnia zmiana w meczu. Takuma Nishimura zluzował Arnora Sigurdssona. Onet.pl ..... co to za wariat tam stuka te słowa w klawiaturę ;D
0
Wez nie pitol...
2
Jak dla mnie zdecydowanie najlepszy mecz Dembele w Barcelonie...
11
Współpraca Dembele i Semedo wygląda całkiem pozytywnie.
0
,, Nie czyń drugiemu co Tobie niemiłe "
0
Top 3 stoperow w historii według was ?
0
Na bieżąco heheh... matka mojego kocura chudzina i ojciec tez nie za gruby ;D
1
Ile bym tego jedzonka nie dał to i tak nie tyje ;D łowny się trafił ;D ptaki , myszy , szczury , krety no i moje stopy heheh ...
8
Ehhh koty co za stworzenia... śpię sobie spokojnie nie przeczuwajac zagrożenia jakie czeka moją stopę po wysunieciu jej spod cieplej kołderki... a gdy już do tego dochodzi uczucie wbijania pazur w skórę bezcenne ;D mimo wszystko i tak go lubię. .. pozdrawiam właścicieli tych futrzakow.
0
Jakie są nowe gry dobre do multiplayera na konsole ps4 ?
0
To czy zarząd zdecyduje się na praktycznie niemozliwą operacje " Neymar " głównie zalezy w jakimś stopniu od rozwoju Dembele ... jeżeli w niedługim czasie Francuz zacznie odpalać to raczej Neymar nie przyjdzie , druga sprawa pytanie czy powrót Neymara to aby napewno rozwój drużyny w kontekście sportowym ? Pięknie mi się patrzy na współpracę Jordiego Alby z Messim... za czasów Neymara Alba nie był tak widoczny.
7
W tym świecie wszystko jest możliwe ;)
1
Głośno o tym Dembele!
https://mobile.twitter.com/Maciej_Iwanow/status/1062957451144769536?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1062957451144769536&ref_url=https%3A%2F%2Ffootroll.pl%2Fnewsy%2Flaliga%2F8915%2Ckolejna-afera-z-udzialem-dembele
0
Baaaa no kto nie szuka chłopie ! ;)
5
Wierze ze Dembele jeszcze w tym klubie udowodni jego wartość nie tylko piłkarską ale i tą mentalną... człowiek się zmienia ;)
2
Umtiti , Semedo mus mus ;)
0
Roberto ogólnie kryminał dziś.
1
Vidal zasłużył na pierwszy skład zdecydowanie mega , mega serducho.
15
Dla mnie Vidal ewidentnie once de gala
0
Nie dało się tak grać w 1 połowie ?
0
Dembele wróć ;D
0
Wszystkie formacje u nas tragedia.