0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nic mu nie będzie według mnie ;)

2

Coutinho strasznie irytuje... Ale wspierajmy chłopaka !

3

Valverde ma za dobre serducho dla Roberto.

0

Soczysto zacny ten skladzik bym powiedział ;)

0

Nie każdy lubi IPhone ;)

3

Mbappe wykręca nieziemskie statystyki chciał nie chciał rośnie na mega gwiazdę.. tylko ta liga w której gra za mną nie przemawia.

0

Masakra jadą z tym na potęgę ;d

1

Oświadczam, że nie wyrażam zgody, aby Facebook używał moich zdjęć ani jakichkolwiek informacji zawartych w moim profilu, moich aktualizacjach i statusach. Nie wyrażam również zgody na wykorzystywanie zdjęć i informacji prywatnych, ani jakichkolwiek informacji zawartych w moim profilu przez jakiekolwiek osoby trzecie. Dotyczy to wszystkich, bez wyjątku.

Wy też opublikujcie to oświadczenie. Zróbcie kopiuj wklej.



Co to to to jest ? Kazdy to wystawia ;D

4

Gołym okiem widać , że Semedo z Dembele rozumie się jak Alba z Messim ale i tak valverde wystawi Roberto.

0

Samsung Galaxy s7 ktoś posiada ? Przymierzam się do kupna i chce zasięgnąć trochę opinii posiadaczy.

1

Też taka miałem ale co poradzisz wizja Arthur , Alena/Riqui Puig nie jest gorsza ;)

33

Najmniejszy chyba najbardziej podobny do Messiego ;D

0

To jeszcze nic pewnego bo dalej mogą odwołać się do TAS ... oni lubią nam dowalac.

4

No coz jak mają nas wyrzucić to z honorem #dzisManita

1

Skarga do Trybunału może być zgłoszona nawet po upływie 48 godz takze wszystko jest możliwe.

4

Wygrali 3.1 w pierwszym meczu mordo.

0

Ale do Trybunału może złożyć kiedy chce w tym rzecz hehe ; )

1

Multimedia według mnie nigdy nie mialem problemu z tym Internetem.

0

Za wcześnie zdecydowanie ;)

0

Kutwa a piwo kupilem na mecz specjalnie..

0

Samo życie ;)

2

Pamiętasz Xaviego i Inieste na początku ? Też nie było słodko .. trzeba w nich wierzyć ;)

1

Alena , Riqui Puig , Oriol Busquets La Masia Power !! A nie tam De Jong za 70 melonow...

0

No chłopie układy ukladziki, mafia , smarowanie kasą i tyle.

0

W dupie z tym de jongiem , bardziej niech pomyślą jak tu porządnie wydymac Szwejka który wali nas bez mydła strasznie ... ile można ;)

0

Szwejk znowu nas zapina ;)

0

Co by nie było to Bale i tak już wyleci z Realu. Według mnie ostatni jego sezon.

11

Ile nienawiści , odwagi i głupoty trzeba mieć w sobie żeby wbić komus nóż.

1

Aktualnie wszelkie debaty PO/PIS są nie na miejscu ... o życie walczy człowiek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?