kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nic mu nie będzie według mnie ;)
2
Coutinho strasznie irytuje... Ale wspierajmy chłopaka !
3
Valverde ma za dobre serducho dla Roberto.
0
Soczysto zacny ten skladzik bym powiedział ;)
0
Nie każdy lubi IPhone ;)
3
Mbappe wykręca nieziemskie statystyki chciał nie chciał rośnie na mega gwiazdę.. tylko ta liga w której gra za mną nie przemawia.
0
Masakra jadą z tym na potęgę ;d
1
Oświadczam, że nie wyrażam zgody, aby Facebook używał moich zdjęć ani jakichkolwiek informacji zawartych w moim profilu, moich aktualizacjach i statusach. Nie wyrażam również zgody na wykorzystywanie zdjęć i informacji prywatnych, ani jakichkolwiek informacji zawartych w moim profilu przez jakiekolwiek osoby trzecie. Dotyczy to wszystkich, bez wyjątku.
Wy też opublikujcie to oświadczenie. Zróbcie kopiuj wklej.
Co to to to jest ? Kazdy to wystawia ;D
4
Gołym okiem widać , że Semedo z Dembele rozumie się jak Alba z Messim ale i tak valverde wystawi Roberto.
0
Samsung Galaxy s7 ktoś posiada ? Przymierzam się do kupna i chce zasięgnąć trochę opinii posiadaczy.
1
Też taka miałem ale co poradzisz wizja Arthur , Alena/Riqui Puig nie jest gorsza ;)
33
Najmniejszy chyba najbardziej podobny do Messiego ;D
0
To jeszcze nic pewnego bo dalej mogą odwołać się do TAS ... oni lubią nam dowalac.
4
No coz jak mają nas wyrzucić to z honorem #dzisManita
1
Skarga do Trybunału może być zgłoszona nawet po upływie 48 godz takze wszystko jest możliwe.
4
Wygrali 3.1 w pierwszym meczu mordo.
0
Ale do Trybunału może złożyć kiedy chce w tym rzecz hehe ; )
1
Multimedia według mnie nigdy nie mialem problemu z tym Internetem.
0
Za wcześnie zdecydowanie ;)
0
Kutwa a piwo kupilem na mecz specjalnie..
0
Samo życie ;)
2
Pamiętasz Xaviego i Inieste na początku ? Też nie było słodko .. trzeba w nich wierzyć ;)
1
Alena , Riqui Puig , Oriol Busquets La Masia Power !! A nie tam De Jong za 70 melonow...
0
No chłopie układy ukladziki, mafia , smarowanie kasą i tyle.
0
W dupie z tym de jongiem , bardziej niech pomyślą jak tu porządnie wydymac Szwejka który wali nas bez mydła strasznie ... ile można ;)
0
Szwejk znowu nas zapina ;)
0
Co by nie było to Bale i tak już wyleci z Realu. Według mnie ostatni jego sezon.
11
Ile nienawiści , odwagi i głupoty trzeba mieć w sobie żeby wbić komus nóż.
1
Aktualnie wszelkie debaty PO/PIS są nie na miejscu ... o życie walczy człowiek.