kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mexx Ice Touch...
0
Aż tak love sociedad? ;)
0
Na bank jeden z gorszych meczy reprezentacji jaki oglądałem.
0
Środek totalnie nie istnieje nie ma ruchu , nie ma gry.
0
W dupie z Milikiem cała drużyna wygląda jakby pierwszy raz piłkę na oczy widzieli.
0
A polski ?;)
0
Jeszcze jedna walka i później Piotr Strus w walce o mistrzostwo ACB.
7
Dość Roberto mi już na prawej ;)
0
Jeszcze tylko Dembele; )
0
Hejt na Valverde ciągle trwa patrze.. to nie pierwszy i nie ostatni nasz trener wiec według mnie obowiazkiem każdego wiernego kibica jest wspieranie naszego trenera nawet jeśli nie każdemu podoba się jego styl.
0
Kasteria ots ktoś gra ?;)
0
Grupa idealna skoro idziemy w tym sezonie po Ligę Mistrzów to przynajmniej w pięknym stylu z normalnymi zespołami.
0
Na Romę ? Bez jaj.
42
Chciałem się pochwalic ! Otoz jakiś rok temu postanowiłem coś zrobić ze swoim życiem... pracy nigdy się nie bałem ale w wieku 28 lat tracić zdrowie na budowie od tego noszenia ciężarów to chyba tez nie warto.. dniowka 150 zł na dobra sprawę wystarczyła ale przejdźmy do meritum. Od dziecka interesowałem się motoryzacja znałem praktycznie wszystkie marki i modele pojazdów juz chyba w przedszkolu stąd też cały zapał do robienia czegoś w tym kierunku , no i się udało po pół roku ciezkich testów , egzaminów , kupy książek i nieprzespanych nocy zostałem egzaminatorem ! Przyszli kierowcy bójcie się ze mną nie będzie łatwo ! pozdrawiam całą La Ramble i zachęcam wszystkich do spelniania swoich marzeń ! za błędy przepraszam jestem jeszcze w szoku ! Trzymajcie się ;)
9
Nie pamiętam czy wstawialem tutaj czy nie w każdym razie łapcie trochę humoru mordeczki !
Poszedł gość na disco. Wpada, rozgląda się - przy stoliku siedzi całkiem fajna dziewczyna. Pyta, czy się może przysiąść.
- Oczywiście, ale jest taka sprawa... jestem inwalidką, na wózku. Rozumiesz...
Chłopak patrzy - rzeczywiście. Ale nic,...mówi, że mu to nie przeszkadza.
Tak siedzą, rozmawiają, popijają drinki w pewnym momencie gość mówi:
- Słuchaj, może zatańczymy?
- Jak to, przecież ja na wózku, nie mogę...
- Nie szkodzi, jakoś to będzie
I faktycznie, wyjechał z tym wózkiem na środek tańczą, kółka się z piskiem kręcą na parkiecie. Po tańcu zmęczeni wyszli na świeże powietrze. Tam romantycznie, księżyc, gwiazdy, gadka-szmatka, chłopak zaczyna się ostro do niej dobierać. Dziewczyna się nieco opiera:
- Ja nie mogę, zobacz sam, paraliż, wózek...
- Spoko spoko. Przewieszę cię przez płot, poradzimy sobie.
I tak właśnie zrobił. Przewiesił ją przez płot, zerżnął, ubrał, posadził z powrotem na wózek i wjechali do środka. Tam dziewczyna w płacz. Gość zaniepokojony pyta:
- Co jest? Co ci się dzieje?
- Bo... to... pierwszy raz... - mówi przez łzy dziewczyna.
- Co ty mówisz, przecież czułem, ze nie pierwszy raz!
- Pierwszy raz ktoś mnie potem zdjął z płotu...
1
Dziwne ale tęsknię za Paulinho w takich meczach jak wczoraj to właśnie jego chyba najbardziej brakowało.
0
Bardzo możliwe ze to chyba już taka nacja pesymistyczna ;)
4
Czy któryś z użytkowników tego forum potrafi się czymś cieszyć czy nie ? Odnoszę wrażenie jakby tworzyło się tu jakieś zgromadzenie ludzi z depresją..
1
Spokojnie więcej wiary , wiara czyni cuda ;)
0
Bez roznicy mordo ;)
0
Każdy piłkarz miewa takie okresy , wiec nie martw się.
0
Na obronę terytorialną? ;)
3
Bracie nie szukaj przygód bo nie jesteś fajny ;D to wyszukiwanie kogoś błędów juz dawno na tej stronie jest nie modne mistrzu. Pozdrawiam
7
Żona dziś pierwszy raz wsiadła na skuter wszystko byłoby fajnie gdyby nie to , że w momencie ruszenia wpadła na nowe Audi brata no cóż ... życie ;)
0
2 kolejki nie transmituje Eleven ??
12
Mariusz Stępiński z fanem !
https://zapodaj.net/1454fd271f161.jpg.html
6
Broń Cię Panie Boże oddać Dembele.
2
Dembele dziś bardzo dojrzale, podoba mi się jego mecz.
0
Witaj kochana drużyno! Visca el Barca!
2
Ależ to było piękne !