kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Te życie to jednak jest kruche , wstajesz rano jesz śniadanie z żoną , dziećmi. Idziesz do pracy i tak naprawdę nie wiesz że za kilka godzin dostaniesz 3 ciosy nożem , masakra ... trzeba korzystać z tego życia pełnymi garściami bo nigdy nie wiadomo co będzie jutro. Boże pomóż temu człowiekowi z tego wyjść.
0
Betis dziś zweryfikuje Viniciusa nowego Króla Bernabeu.
0
Piękny widok patrząc jak Luis Suarez stoi w miejscu naszej pomocy i rozgrywa ;D
0
Ile goli i ile meczy ma Suarez w Barcelonie ?;D
0
Taki Manchester City czy Liverpool takich błędów w obronie nam nie wybaczy ...
0
Wyjdzie nam w dalszych etapach te partactwo w obronie.
0
Coś mnie ominęło z De Jongiem?
0
Coutinho tez kupiliśmy w sobotę także może i z De Jong będzie podobnie kto wie;D
0
Są osoby leniwe i te mniej leniwe .. ewentualnie potrzebuje jakiegoś wywiadu w którym Coutinho mówi na jakiej pozycji najlepiej się czuje. Nie bardzo mogę sam szukać w tej chwili. Pozdrawiam
0
Jest ktos w stanie stworzyć statystyki Coutinho z Liverpoolu grającego na pozycji lewego napastnika i ofensywnego pomocnika głównie chodzi o bramki i asysty.
0
Nie mam słów na tą całą sytuację z Coutinho.
4
Że niby Coutinho ma rywalizować z Dembele o lewe skrzydło ? Gdzie tu logika bo ja jej nie widzę... dla może rywalizować z Vidalem, Arthurem ale o miejsce w pomocy czyli dokładnie tam gdzie jest jego miejsce.
0
Mamy karte przetargowa w postaci Dembele którego największym fanem jest Tuchel. Druga sprawa myślę że tata Neymara podpisując kontrakt syna z PSG uwzględnil żeby nie utrudniali przenosin w przypadku jego chęci odejścia...
9
Ale zgasil ten dziennik stary Neymara.
1
Valverde co raz bardziej szczególnie po tym meczu utkwi w przekonaniu ze pieprzyc rotację bo widzicie do czego to prowadzi ... będzie katowal pierwszy skład a noz widelec uda się wygrać ta Ligę mistrzów a po sezonie odejdzie.
1
Powrót Cucurelli będzie chyba najlepsza opcja.
0
Jaki tam piękny skład jak Coutinho nie na swojej pozycji.. reszta ok.
1
Z miłą chęcią pogram tylko nie dziś bo wracam z Zakopanego ... jak najbardziej możemy się złapać na meczyk.
0
De Jong to defensywny pomocnik czy bardziej ofensywny pomocnik ??
0
Zdrowa zdrowa klacz .
0
Oriol Busquets = de jong? ???
1
To nie żadna plotka, 4 poważne źródła o tym mówią i nie jest to ani Sport , ani Mundo czy nawet Le Parisien. Chcesz jedno z nich bądź wszystkie ? Tier 1 .. więcej czytaj mordeczko.
14
Matka Rabiota walczy o 15 milionów pensji dla synusia a ja w życiu nie dalbym mu 5 milionów bo gdzie to do cholery płacić takie chore kwoty ... jak mu zależy to niech przyjdzie i gra za 1, 2 miliony euro na życie mu nie zabraknie.
0
U mnie to zazwyczaj dźwięki spadającego pawia do kibla...
8
Jeszcze z pół godziny i spać ;)
0
Sztoby wuj stajal i dziengi byli... !!
1
Bo nie kazdy ma czas napisać jutro życzenia na tym forum.
0
Jedno w tym jest fajne , kiedy wszyscy będą na ogromnym kacu ja wstanę sobie jak młody Bóg ;D
0
Haha ale mnie wyczules; D
7
Pierwszy Sylwester od 28 lat spędzę w domu przy TV no nie licząc tych kilku lat kiedy to siedziało się przy piccolo jak było się dzieckiem.. ale w sumie fajnie mi z ta myślą , przecież życie to nie tylko impreza.. szczęśliwego Nowego Roku!