kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aktualnie będziesz miał problem z przeglądem jeżeli auto seryjnie wyposażone jest w dpf to diagnosta to zauważy chyba że kolega zapłacił 600 zł I go wyprogramowal nie naruszając konstrukcji w przypadku demontazu ręcznego.
1
Estadi Barcabeu pięknie to brzmi ;)
4
Coś pięknego!! VeB
0
Dla mnie też to nie był fart ... Ter Stegen to też część drużyny i suma sumaru to do niego należy ostatni ruch kiedy obrona zawodzi;)
0
Kogo faulowali że nam karnego nie uznali ?
0
Dembele sygnalizował jakis uraz?
2
Pacman odwrócił się w druga stronę;)
0
Dziś real zostanie zniszczony ;)
0
A my już nie mamy ?
0
Chyba za gumowe ucho ;)
9
Kepa trochę taki Diego Simeone..
https://zapodaj.net/36c5472979750.jpg.html
3
Niesamowite uwzględniając to w jakiej lidze gra Mbappe.
0
Jak grał Dembele koleżanki i koledzy ?;)
0
Podsumował tej fenomenalny pomocnik.
0
Zero zaskoczenia Dembele świeżo po kontuzji.
0
Hehehehehehehehehehehheheheheeh
0
Roberto zdecydowanie zapomniał co to pozycja POMOCNIKA.
0
Dembele waleczny..
1
Naród Polski strasznie nerwowy... Spokojnie to jest bardzo ciężki mecz na bardzo trudnym terenie .. remis 0.0 biorę w ciemno.
34
Idź spać człowieku.
3
Spokojnie druga połowa będzie nasza, mecz nie jest zły w naszym wykonaniu, trochę leniwy.
0
No co no chcemy wygrać ligę mistrzów;D
0
Kto to tak z Roberto się cieszył?
0
Dla mnie żadna szkoda.
0
Dla mnie wielkie zaskoczenie Roberto w pomocy... przecież i tak jak przyjdzie grać z kimś lepszym to Roberto będzie na prawej obronie.
1
Roberto w pomocy ... mając tylu pomocników stawiamy na prawego obrońcę. Tak wiem Roberto to tez pomocnik Ale po co , po co.
1
Mistrzynii ... Familiada ;D
Więcej niż jedno zwierze to ;D
1
Trochę głupie Ale ta gra to wspomnienie mojego dzieciństwa;)
0
Ale słabo w drugiej serii ;)
0
A Ty jak wkirwiasz