0

Dwóch najlepszych zeszlooooo ;)

0

Boateng tylko przeszkadza.

0

No to mówię dla mnie szkoda miliona na taką ,,zapchajdziure"

0

Alena dziś zupełnie nie czuje tempa.

0

Mam nadzieję że ostatni.

0

Nie herb tylko Boateng.

1

Boateng kompromitacja chłopa szkoda tylko że z herbem Barcelony na piersi. Mam nadzieję że to ostatni jego mecz.

8

Ale młyn!!!!

10

Abel Ruiz za tego smiesznego Boatenga.. stwierdzam że zarząd był na środkach odurzających wypozyczajac tego pieruna.

0

Murillo gra bardzo pewnie.

7

Alena musi iść na wypożyczenie.

6

Nie szkoda to było miliona na tego Boatenga?

5

Alena sporo strat..

6

Walę

1

Wyobrażam sobie ten ból;D miałem też kilka razy przed sobą takiego sprintera.

1

Droga ekspresowa dwa piękne paski. Ludzie lewy pas to nie kółko różańcowe!! ;(

2

A wyszło trochę komicznie ;)

8

AS nawija że Real chce sprzedać Bale za 130 mln... kuzwa 130 baniek za gracza który doznał 25 kontuzji w całej swojej karierze i na rehabilitacji spędził łącznie 538 dni według transfermarktu to trochę spora sumka... A kariera nadal trwa ;)

0

Skromny

1

Pomoc dziś fatalna Busquets cyrk , Rakitic granie do tyłu, Arthur na boki nie ma komu dac prostopadlego.. De Jong przybywaj.. Riqui Puig następny w kolejności po Holendrze.

11

Historyczna wygrana na Old trafford. Będzie tylko lepiej.

0

Powiem tak United było naprawdę groźne i serce waliło jak oszalale.. Nie czułem że kontrolujemy mecz.

0

Nie kuje inny poziom lvl kibica;D

5

Aktualnie bez ściemy, nie widzę nas w finale.

0

Arthur i Coutinho do zmiany

4

Zbliża się 60 minuta zaraz się obudzimy;D

0

Rakieta nie ma komu z przodu zagrać.

0

Cały zespół dziś trochę jakby drewniany.

0

Druga połowa jak zawsze dla nas.

1

Ogólnie pierwsza połowa do zapomnienia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?