kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dwóch najlepszych zeszlooooo ;)
0
Boateng tylko przeszkadza.
0
No to mówię dla mnie szkoda miliona na taką ,,zapchajdziure"
0
Alena dziś zupełnie nie czuje tempa.
0
Mam nadzieję że ostatni.
0
Nie herb tylko Boateng.
1
Boateng kompromitacja chłopa szkoda tylko że z herbem Barcelony na piersi. Mam nadzieję że to ostatni jego mecz.
8
Ale młyn!!!!
10
Abel Ruiz za tego smiesznego Boatenga.. stwierdzam że zarząd był na środkach odurzających wypozyczajac tego pieruna.
0
Murillo gra bardzo pewnie.
7
Alena musi iść na wypożyczenie.
6
Nie szkoda to było miliona na tego Boatenga?
5
Alena sporo strat..
6
Walę
1
Wyobrażam sobie ten ból;D miałem też kilka razy przed sobą takiego sprintera.
1
Droga ekspresowa dwa piękne paski. Ludzie lewy pas to nie kółko różańcowe!! ;(
2
A wyszło trochę komicznie ;)
8
AS nawija że Real chce sprzedać Bale za 130 mln... kuzwa 130 baniek za gracza który doznał 25 kontuzji w całej swojej karierze i na rehabilitacji spędził łącznie 538 dni według transfermarktu to trochę spora sumka... A kariera nadal trwa ;)
0
Skromny
1
Pomoc dziś fatalna Busquets cyrk , Rakitic granie do tyłu, Arthur na boki nie ma komu dac prostopadlego.. De Jong przybywaj.. Riqui Puig następny w kolejności po Holendrze.
11
Historyczna wygrana na Old trafford. Będzie tylko lepiej.
0
Powiem tak United było naprawdę groźne i serce waliło jak oszalale.. Nie czułem że kontrolujemy mecz.
0
Nie kuje inny poziom lvl kibica;D
5
Aktualnie bez ściemy, nie widzę nas w finale.
0
Arthur i Coutinho do zmiany
4
Zbliża się 60 minuta zaraz się obudzimy;D
0
Rakieta nie ma komu z przodu zagrać.
0
Cały zespół dziś trochę jakby drewniany.
0
Druga połowa jak zawsze dla nas.
1
Ogólnie pierwsza połowa do zapomnienia.