1

Visca el Barca

0

Defensywnie

1

Klopp z każdej drużyny zrobi lokomotywe... mega trener.

0

Firmino 2.0

0

Salah co za pudło;D

0

Pepe : Wygrałem Ligę mistrzów 3 razy. W tym sezonie wygram po raz 4.

18

Coutinho>Griezmann

8

Hazard>Griezmann

0

Smoleńsk na jedynce też nie zapomnijcie.

0

Filmu nie będzie, telenowele kręcą więc trochę się zejdzie.

16

"Straciłem ojca w młodym wieku i bardzo za nim tęsknię. Byłby ze mnie dumny, gdyby żył. Jestem pewien, że obserwuje mnie z góry"~ Cristiano Ronaldo.

2

4

Człowiek siedzi i nie wierzy że przyjdzie ten dzień kiedy nie będzie Messiego w naszym składzie... Ale pustka.. ciekawe kto będzie ciągnął nasza grę. Mam nadzieję że cała drużyna.

0

No ma talent czemu miałby nie mieć?

0

Jak film ;)

5

Dwaj różni Coutinho ... pytanie jak odzyskać najlepszego Cou.



https://mobile.twitter.com/J_Krecidlo/status/1114841432530063361

0

Bóg Ci wynagrodzi dobry człowieku.

0

Coutinho: "Jestem skoncentrowany wyłącznie na grze w Barcelonie. Powrót do Anglii nie jest w moich planach"

0

Ndombele podobno dogadany z PSG.

0

Nie za wcześnie ta radość? podejrzewam że i tak większość z nas mimo wszystko czeka na trofeum Ligi Mistrzów.

19

Co by nie było to Coutinho chyba budzi się z zimowego snu.. widać zalążki formy.

21

Złota Pilka dla Griezmanna.

9

Nie ma ludzi idealnych Ale bez wątpienia jest to najlepsza 9 w historii Barcelony. Visca Luis

5

Metrowke miał przy sobie ;D

13

Strzał grubego to kuzwa był totalnie czysty majstersztyk ... centymetr w jedną centymetr w drugą ... długo oj długo nie będziemy mieli tak genialnego napastnika który przede wszystkim tak bardzo rozumie się z Messim.. strata bez wątpienia porównywalna do odejścia Xaviego i Iniesty. Z góry pozdrawiam hejterow, dobranoc!

0

Griezmann płakał jak patrzał.

0

Który to tak mówił że Lewandowski lepszy od Suareza?

0

Remis dobry wynik , po tryplet ! VeB

0

Nie bój żaby;)

5

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?