kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Visca el Barca
0
Defensywnie
1
Klopp z każdej drużyny zrobi lokomotywe... mega trener.
0
Firmino 2.0
0
Salah co za pudło;D
0
Pepe : Wygrałem Ligę mistrzów 3 razy. W tym sezonie wygram po raz 4.
18
Coutinho>Griezmann
8
Hazard>Griezmann
0
Smoleńsk na jedynce też nie zapomnijcie.
0
Filmu nie będzie, telenowele kręcą więc trochę się zejdzie.
16
"Straciłem ojca w młodym wieku i bardzo za nim tęsknię. Byłby ze mnie dumny, gdyby żył. Jestem pewien, że obserwuje mnie z góry"~ Cristiano Ronaldo.
2
Aktualna sytuacja Mierdyy..
https://pbs.twimg.com/media/D3YVm8uXsAAVmxM.jpg:large
4
Człowiek siedzi i nie wierzy że przyjdzie ten dzień kiedy nie będzie Messiego w naszym składzie... Ale pustka.. ciekawe kto będzie ciągnął nasza grę. Mam nadzieję że cała drużyna.
0
No ma talent czemu miałby nie mieć?
0
Jak film ;)
5
Dwaj różni Coutinho ... pytanie jak odzyskać najlepszego Cou.
https://mobile.twitter.com/J_Krecidlo/status/1114841432530063361
0
Bóg Ci wynagrodzi dobry człowieku.
0
Coutinho: "Jestem skoncentrowany wyłącznie na grze w Barcelonie. Powrót do Anglii nie jest w moich planach"
0
Ndombele podobno dogadany z PSG.
0
Nie za wcześnie ta radość? podejrzewam że i tak większość z nas mimo wszystko czeka na trofeum Ligi Mistrzów.
19
Co by nie było to Coutinho chyba budzi się z zimowego snu.. widać zalążki formy.
21
Złota Pilka dla Griezmanna.
9
Nie ma ludzi idealnych Ale bez wątpienia jest to najlepsza 9 w historii Barcelony. Visca Luis
5
Metrowke miał przy sobie ;D
13
Strzał grubego to kuzwa był totalnie czysty majstersztyk ... centymetr w jedną centymetr w drugą ... długo oj długo nie będziemy mieli tak genialnego napastnika który przede wszystkim tak bardzo rozumie się z Messim.. strata bez wątpienia porównywalna do odejścia Xaviego i Iniesty. Z góry pozdrawiam hejterow, dobranoc!
0
Griezmann płakał jak patrzał.
0
Który to tak mówił że Lewandowski lepszy od Suareza?
0
Remis dobry wynik , po tryplet ! VeB
0
Nie bój żaby;)
5
Komentarz usunięty