kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja na miejscu sędziego za wyzwanie mojej mamusi zrobił bym na boisku MMA.
0
No nie ma na skrzydłach bo nie ma skrzydłowych
1
Co on sobie myślał że po takich szopkach to będą mu brawa bic.
1
A niech sobie strzelają co się tak sracie i tak już grają o złote kalesony.
0
Hehehe właśnie o to chodzi że bardzo rzadko ;D
0
Kurde co to jest że po zjedzeniu Mc Donalda serce wali mi jak oszalałe ;D
0
Całkiem całkiem.
0
No już taka mała saga się powoli tworzy ,no ale co tam wrzucam hehe ;)
2
Powinni im na stałe ten tytuł przypisać w tej mocnej lidze.
35
De Ligt chce przejść do Barcelony, a klub uważa, że transfer powinien zamknąć się w okolicach 70 mln euro.[Onda Cero]
2
Basen dobra sprawa szczególnie w moim przypadku jak ma się problemu z kręgosłupem;D
3
Tak zwany ranny ptaszek Ale co tu robić od 5 rano ?
2
Czuje czuje tylko najgorsze , że posiadam tylko Eleven..
0
Komentarz usunięty
10
No dokładnie niech idzie razem z tą swoją mamusia która może śmiało podać rękę tatusiowi Neymara.
5
W życiu pewna jest tylko śmierć;)
1
Oo patrzę że Komar wrócił już do treningów z drużyną! Dobrze jest ;)
0
Jeszcze długa droga do tego;)
1
Na logikę to młody Umtiti i młody De Ligt powinni stanowić o sile defensywy przyszłej Barcelony... nikt ci nie sprzeda. Strzał w kolano pum pum pum.
1
Zamienił stryjek siekierke na kijek.
0
Ktoś poleci jakis ciekawy film na wieczór? Byle jakis nowszy. Z góry dzięki wielkie
13
Barça chce zamknąć transfer de Ligta przed 1/4 finału Ligi Mistrzów. Bartomeu widział się wczoraj z van der Sarem i nie będzie problemów z dojściem do porozumienia. Sport
1
Myślałem że zaganiacza... To by było gorzej.
0
ACTA 2 klepniete;)
0
Jutro chyba głosowanie ACTA 2 ;)
0
No i wogole on taki lewy ;D
2
Reca to chyba ma sex taśmy na brzęczka.. nie wiem co on w nim widzi trener.
0
Ktoś tam ostatnio wrzucal I że digne najlepszy lewy obrońca premier league?;)
1
Nielogiczny naród powiadasz... kurde jaki to nielogiczny naród ;D
26
Bartomeu Dimite.. nie dawno te hasło pojawiało się praktycznie na każdej stronie , forum związanym z naszym klubem.. dziś? Dziś uważam , że Bartomeu to właściwa osoba na właściwym miejscu.. widać że poprostu ciężko pracuje, oby tak dalej.