0

Ja na miejscu sędziego za wyzwanie mojej mamusi zrobił bym na boisku MMA.

0

No nie ma na skrzydłach bo nie ma skrzydłowych

1

Co on sobie myślał że po takich szopkach to będą mu brawa bic.

1

A niech sobie strzelają co się tak sracie i tak już grają o złote kalesony.

0

Hehehe właśnie o to chodzi że bardzo rzadko ;D

0

Kurde co to jest że po zjedzeniu Mc Donalda serce wali mi jak oszalałe ;D

0

Całkiem całkiem.

0

No już taka mała saga się powoli tworzy ,no ale co tam wrzucam hehe ;)

2

Powinni im na stałe ten tytuł przypisać w tej mocnej lidze.

35

De Ligt chce przejść do Barcelony, a klub uważa, że transfer powinien zamknąć się w okolicach 70 mln euro.[Onda Cero]

2

Basen dobra sprawa szczególnie w moim przypadku jak ma się problemu z kręgosłupem;D

3

Tak zwany ranny ptaszek Ale co tu robić od 5 rano ?

2

Czuje czuje tylko najgorsze , że posiadam tylko Eleven..

0

Komentarz usunięty

10

No dokładnie niech idzie razem z tą swoją mamusia która może śmiało podać rękę tatusiowi Neymara.

5

W życiu pewna jest tylko śmierć;)

1

Oo patrzę że Komar wrócił już do treningów z drużyną! Dobrze jest ;)

0

Jeszcze długa droga do tego;)

1

Na logikę to młody Umtiti i młody De Ligt powinni stanowić o sile defensywy przyszłej Barcelony... nikt ci nie sprzeda. Strzał w kolano pum pum pum.

1

Zamienił stryjek siekierke na kijek.

0

Ktoś poleci jakis ciekawy film na wieczór? Byle jakis nowszy. Z góry dzięki wielkie

13

Barça chce zamknąć transfer de Ligta przed 1/4 finału Ligi Mistrzów. Bartomeu widział się wczoraj z van der Sarem i nie będzie problemów z dojściem do porozumienia. Sport

1

Myślałem że zaganiacza... To by było gorzej.

0

ACTA 2 klepniete;)

0

Jutro chyba głosowanie ACTA 2 ;)

0

No i wogole on taki lewy ;D

2

Reca to chyba ma sex taśmy na brzęczka.. nie wiem co on w nim widzi trener.

0

Ktoś tam ostatnio wrzucal I że digne najlepszy lewy obrońca premier league?;)

1

Nielogiczny naród powiadasz... kurde jaki to nielogiczny naród ;D

26

Bartomeu Dimite.. nie dawno te hasło pojawiało się praktycznie na każdej stronie , forum związanym z naszym klubem.. dziś? Dziś uważam , że Bartomeu to właściwa osoba na właściwym miejscu.. widać że poprostu ciężko pracuje, oby tak dalej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?