0

Pierwsze zdjęcie raczej cały element do malowania nie ma gdzie odciąć się z lakierem , drugie zdjęcie to spokojnie lakiernik zrobi odcięcie czyli nie trzeba malować całego elementu.

0

Dobre dobre dobre ;D ;D

21

Boom ! 70 baniek euro ! De Ligt

https://mobile.twitter.com/ClubMitjanit/status/1105251461968117760

Oriol Domenech jako pierwszy informował o negocjacjach jak i kupnie de Jonga.

1

Ludziom nie dogodzi;D

11

Kompleks Realu Madryt co niektórych na tym forum jest drastyczny ... bym powiedział, że mega drastyczny.

0

To lepiej dla nas , dla nich i dla całej Ligi Hiszpańskiej że Zizou wrócił.. będą emocje w następnym sezonie ! Ciekawi mnie jak ułoży sobie kadrę Zidane.

0

Nie każdy jest fanem koszykówki;D mordzia

0

To samo co oni sądzą o nas. Nie ma co się śmiać bo później to wychodzi na odwrót.

2

Z Dembele coś więcej wiadomo ?;)

31

Cantona: Neymar jest tak uzyteczny zimą jak grill.

0

A co Cię tak boli ? Idź pobiegać

1

Vamos Vamos ;D pozdrowienia od Ernesti Valverde będziesz grał jeszcze więcej!

7

Ivan Rakitic kończy dziś 31 lat ! Wszystkiego Najlepszego !!

0

Nie przeczytałem że jest to małe naciagniecie mięśnia A to różnica spora druga sprawa nikt nie wie czy właśnie tyle nie będzie pauzował po co spinacie gacie wogole ?

0

Napisałem tylko że takie kontuzje kończą się 2-3 tyg przerwy.. W przypadku Dembele jest to małe naciagniecie więc różnie może być.

0

Ty to potrafisz pocieszyć mordo.

0

Dembele nie zagra nie ma szans naciagniecie dwuglowego uda to jakieś 2-3 tyg przerwy.

7

Dembélé pod znakiem zapytania do meczu z Lyonem (mała kontuzja mięśnia dwugłowego). COPE

0

Przesadzasz mordo

0

Po trupach do celu. Tryplet

2

Naturalna to lewy napastnik w Liverpoolu zagrał więcej na lewym ataku niz pomocy.

1

Cadena SER informuje, że piłkarze, dyrektorzy i sztab Ajaksu bawił się wczoraj w dyskotece Opium w Madrycie, jednym z lepszych klubów w mieście. Na same butelki szampana wydać mieli aż 100 tysięcy euro... Ciekawe ile dodatkowo na koks poszło;D

1

Ronaldo nie wróci już.

0

Może ZZ lubi wyzwania ;)

0

Jak to jest z cucurella eibar ma prawo pierwokupu?

7

Nacho: W tym sezonie nie gramy już o nic. Jesteśmy wkurwieni. Nie jesteśmy do tego przyzwyczajeni...
- krecidlo

43

De Jong zmienne w kontrakcie Barcelony już wypełnia;D

32

Arthur i De Jong ojojoj będzie ogień.

0

Źródło kolego...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?