1

Myślę że Valverde konsultuje przed meczem czy ktoś jest zmęczony i chce odpocząć... po co ten hejt zaraz na Waldka, nie ma nas w szatni i nie wiemy jak wyglądają rozmowy trenera z zawodnikami.

9

Dla mnie to Ty pieprzysz głupoty. A to tylko mecz z Levante został?

1

Co tu walić w galoty i tak lige mamy już praktycznie w kieszeni.

0

Aktualnie według mnie ani Coutinho ani Dembele nie powinni zagrać z Liverpoolem w pierwszej 11... powinniśmy chyba raczej wyjść czterema pomocnikami.

24

Dominacja w kraju ogromna 8 tytułów mistrza Hiszpanii w 11 lat.

1

Będzie ciężko mając w składzie Arthura, De Jonga... gdzieś tam jeszcze dobija się riczi Puig.

0

Dzięki dzięki Heheheheh;D

0

Według mnie też;D

1

Kołtun tak no... lepiej lepiej Ale dalej jakoś kuzwa bezjajecznie.

0

W tych czasach to jak nie zobaczę to nie uwierzę.

2

Cza było iść.

6

Zmiany co najmniej bez sensu.. Malcom powinien wejść za Kołtuna.

0

Gryzoń!!!

1

Sergi Milik

6

Pieprzy jak potluczony na tej stronie dostał by bana.

1

Idź wyjdź kolego święta jeszcze u Ciebie ?

0

Przedwczesny wytrysk da się leczyć.

2

Malcom nie ma problemu to Barcelona nim jest.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Że niby Dias lepszy w wyprowadzaniu piłki? Mordo święta się już kończą , jak Dias jest lepszy od De ligta w wyprowadzaniu piłki to ja jestem Papieżem.

0

Film dziwny ale obejrzyj sobie wciąga... jak oglądasz z dupeczką to też dacie radę.

0

Golazoooo mordoooo ;D

2

Mam tak samo nie jesteś sam.

2

Paco rabbane 1 milion i invictusy.

7

Jestem za ;)

2

Wesołych Świąt! Przede wszystkim dużo zdrowia bo to chyba najważniejsze! Reszta przyjdzie sama ;)

0

Jak on już urósł łojejjj..

0

Dembele nie marnuje się na lewej.

3

Da radę wytatuowac sobie miejsce na bicku mordo ?

0

Tu nie ma zupełnie ironii, zobacz wogole co to ironia , definicja ironii się kłania;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?