kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Myślę że Valverde konsultuje przed meczem czy ktoś jest zmęczony i chce odpocząć... po co ten hejt zaraz na Waldka, nie ma nas w szatni i nie wiemy jak wyglądają rozmowy trenera z zawodnikami.
9
Dla mnie to Ty pieprzysz głupoty. A to tylko mecz z Levante został?
1
Co tu walić w galoty i tak lige mamy już praktycznie w kieszeni.
0
Aktualnie według mnie ani Coutinho ani Dembele nie powinni zagrać z Liverpoolem w pierwszej 11... powinniśmy chyba raczej wyjść czterema pomocnikami.
24
Dominacja w kraju ogromna 8 tytułów mistrza Hiszpanii w 11 lat.
1
Będzie ciężko mając w składzie Arthura, De Jonga... gdzieś tam jeszcze dobija się riczi Puig.
0
Dzięki dzięki Heheheheh;D
0
Według mnie też;D
1
Kołtun tak no... lepiej lepiej Ale dalej jakoś kuzwa bezjajecznie.
0
W tych czasach to jak nie zobaczę to nie uwierzę.
2
Cza było iść.
6
Zmiany co najmniej bez sensu.. Malcom powinien wejść za Kołtuna.
0
Gryzoń!!!
1
Sergi Milik
6
Pieprzy jak potluczony na tej stronie dostał by bana.
1
Idź wyjdź kolego święta jeszcze u Ciebie ?
0
Przedwczesny wytrysk da się leczyć.
2
Malcom nie ma problemu to Barcelona nim jest.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Że niby Dias lepszy w wyprowadzaniu piłki? Mordo święta się już kończą , jak Dias jest lepszy od De ligta w wyprowadzaniu piłki to ja jestem Papieżem.
0
Film dziwny ale obejrzyj sobie wciąga... jak oglądasz z dupeczką to też dacie radę.
0
Golazoooo mordoooo ;D
2
Mam tak samo nie jesteś sam.
2
Paco rabbane 1 milion i invictusy.
7
Jestem za ;)
2
Wesołych Świąt! Przede wszystkim dużo zdrowia bo to chyba najważniejsze! Reszta przyjdzie sama ;)
0
Jak on już urósł łojejjj..
0
Dembele nie marnuje się na lewej.
3
Da radę wytatuowac sobie miejsce na bicku mordo ?
0
Tu nie ma zupełnie ironii, zobacz wogole co to ironia , definicja ironii się kłania;D