0

Człowiekowi po takim meczu to już wszystko do głowy przychodzi... powrót Neymara to powrót do pięknych czasów MSN.. z drugiej strony w dalszym ciągu czekam na Dembele..

5

Teraz tylko plan na pozbycie tego szrotu w postaci Coutinho za 160 melonow..

1

Alexander Arnold 20 letni chłopak który psychicznie zamiotl całą Fc Barcelonę.

0

Wątpię w to raczej...

3

Barcelona drugą Argentyną dla Messiego piękny tekst... Ale w dalszym ciągu myślę że 6 Złota Pilka to tylko formalność.

0

Przegraliśmy w wielkim stylu , po ciężkiej walce ;D

0

Głowa to podstawa , nasi gracze wczoraj też głowy nie mieli , zostawili w szatni. Głowarządzi#

0

Psychika odgrywa najważniejszą rolę w każdym sporcie jak jej nie masz to o trofeach nie masz co marzyć,tak jest w naszym przypadku. Ta drużyna jest dobra ale psychicznie jesteśmy tragiczni co pokazał nawet brak koncentracji przy rzucie rożnym.

0

Wpiernicz jakiego świat nigdy nie widział ( do wczoraj)

0

Wartość drużyny przekracza 1000 mln ,ale z tak słaba psychiką jaka mają gracze ta łączna suma wydaje się być jakimś chorym wariactwem i te ich zarobki.

0

Bardziej bym powiedział że potrzebny nam ktoś w pomocy o profilu Messiego.. dostać piłkę i nie cofać do tyłu , bujnac i zagrać coś kreatywnie do przodu często robiąc to jednym podaniem.. De bruyne, nie wiem już wymyślam co mogę.

2

Zostanie zdobedziemy krajowe podwórko!

0

Kupujemy środkowych obrońców Lenglet , Todibo , Umtiti, Yerry Mina itd.. , szukamy Griezmannow i innych Coutinho.. W dalszym ciągu brak nam ROZGRYWAJACEGO światowej klasy , nie zapominając o De Jongu. Od środka pola powinniśmy budować skład.

2

Messi swoją dobrą grą zaslonil oczy całemu środowisku Barcelony i zaslonil również największe wady które tak naprawdę nie zostały przez kilka sezonów naprawione. W dalszym ciągu brak rozgrywającego w zespole. Gramy trzema pomocbikami w wieku ponad 30 lat. Arthur póki co nic nie zmienia.

0

Ciężko powiedzieć w każdym razie tak samo zjadła to atmosfera Anfield.

0

Puig , De Jong , Arthur,Busquets Ci zawodnicy powinni być najbardziej brani pod uwagę w kontekście następnego sezonu.

5

Pozostaje czekać na dymisję Valverde i wywalanie świętych krów z zespołu.. ile można.

5

Jak bardzo słabi psychicznie są gracze Barcelony to się w pale nie mieści.. po drugiej bramce stracili już głowę i worek się rozsypał.. to samo było w Rzymie. Psychicznie przegraliśmy ten mecz.

0

Dopiero Co nie dawno przedłużył kontrakt ;)

0

Wszystko jest możliwe tak jak ten wynik wczorajszy. Nie ma rzeczy niemożliwych powtarzam ci kolego.

0

Wszystko jest możliwe.. remontady z psg i te Liverpoolu z Barcelona, powrót Zidana do Realu i powrót Guardioli do Barcelony. Nie ma rzeczy niemożliwych

0

Pieprzysz smuty... Guardiola to jedyny trener który mógłby zrobić to czego Valdek nie może.

0

Barcelona to nie City , City to nie Barcelona.

0

Petycja kibiców o powrót Guardioli. Dość wstydu.

0

Trzeba na jakiś tydzień schować głowę w piach cały świat o tym trąbi;)

0

De Jong może uratuje honor Barcelony;D

1

No trzeba na kogoś zwalić winę więc uważam że to wina Valverde , Klopp pokazał jaja... przykryl czapką Valverde , wbił jak gwoździa do papy.

6

W tv Barcelona, Internet Barcelona, Facebook Barcelona nie wiem gdzie głowę chować za co oni nas tak ukarali...

1

Czas chyba odpocząć od futbolu chociaż na miesiąc za dużo mnie to kosztuje ;D

0

Nie da się ukryć że zawodnicy psychicznie nie są przygotowani na ciężkie boje.. Atmosfera Anfield ich wciągnęła nosem.. Nawet mając 3 bramkową przewagę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?