kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Człowiekowi po takim meczu to już wszystko do głowy przychodzi... powrót Neymara to powrót do pięknych czasów MSN.. z drugiej strony w dalszym ciągu czekam na Dembele..
5
Teraz tylko plan na pozbycie tego szrotu w postaci Coutinho za 160 melonow..
1
Alexander Arnold 20 letni chłopak który psychicznie zamiotl całą Fc Barcelonę.
0
Wątpię w to raczej...
3
Barcelona drugą Argentyną dla Messiego piękny tekst... Ale w dalszym ciągu myślę że 6 Złota Pilka to tylko formalność.
0
Przegraliśmy w wielkim stylu , po ciężkiej walce ;D
0
Głowa to podstawa , nasi gracze wczoraj też głowy nie mieli , zostawili w szatni. Głowarządzi#
0
Psychika odgrywa najważniejszą rolę w każdym sporcie jak jej nie masz to o trofeach nie masz co marzyć,tak jest w naszym przypadku. Ta drużyna jest dobra ale psychicznie jesteśmy tragiczni co pokazał nawet brak koncentracji przy rzucie rożnym.
0
Wpiernicz jakiego świat nigdy nie widział ( do wczoraj)
0
Wartość drużyny przekracza 1000 mln ,ale z tak słaba psychiką jaka mają gracze ta łączna suma wydaje się być jakimś chorym wariactwem i te ich zarobki.
0
Bardziej bym powiedział że potrzebny nam ktoś w pomocy o profilu Messiego.. dostać piłkę i nie cofać do tyłu , bujnac i zagrać coś kreatywnie do przodu często robiąc to jednym podaniem.. De bruyne, nie wiem już wymyślam co mogę.
2
Zostanie zdobedziemy krajowe podwórko!
0
Kupujemy środkowych obrońców Lenglet , Todibo , Umtiti, Yerry Mina itd.. , szukamy Griezmannow i innych Coutinho.. W dalszym ciągu brak nam ROZGRYWAJACEGO światowej klasy , nie zapominając o De Jongu. Od środka pola powinniśmy budować skład.
2
Messi swoją dobrą grą zaslonil oczy całemu środowisku Barcelony i zaslonil również największe wady które tak naprawdę nie zostały przez kilka sezonów naprawione. W dalszym ciągu brak rozgrywającego w zespole. Gramy trzema pomocbikami w wieku ponad 30 lat. Arthur póki co nic nie zmienia.
0
Ciężko powiedzieć w każdym razie tak samo zjadła to atmosfera Anfield.
0
Puig , De Jong , Arthur,Busquets Ci zawodnicy powinni być najbardziej brani pod uwagę w kontekście następnego sezonu.
5
Pozostaje czekać na dymisję Valverde i wywalanie świętych krów z zespołu.. ile można.
5
Jak bardzo słabi psychicznie są gracze Barcelony to się w pale nie mieści.. po drugiej bramce stracili już głowę i worek się rozsypał.. to samo było w Rzymie. Psychicznie przegraliśmy ten mecz.
0
Dopiero Co nie dawno przedłużył kontrakt ;)
0
Wszystko jest możliwe tak jak ten wynik wczorajszy. Nie ma rzeczy niemożliwych powtarzam ci kolego.
0
Wszystko jest możliwe.. remontady z psg i te Liverpoolu z Barcelona, powrót Zidana do Realu i powrót Guardioli do Barcelony. Nie ma rzeczy niemożliwych
0
Pieprzysz smuty... Guardiola to jedyny trener który mógłby zrobić to czego Valdek nie może.
0
Barcelona to nie City , City to nie Barcelona.
0
Petycja kibiców o powrót Guardioli. Dość wstydu.
0
Trzeba na jakiś tydzień schować głowę w piach cały świat o tym trąbi;)
0
De Jong może uratuje honor Barcelony;D
1
No trzeba na kogoś zwalić winę więc uważam że to wina Valverde , Klopp pokazał jaja... przykryl czapką Valverde , wbił jak gwoździa do papy.
6
W tv Barcelona, Internet Barcelona, Facebook Barcelona nie wiem gdzie głowę chować za co oni nas tak ukarali...
1
Czas chyba odpocząć od futbolu chociaż na miesiąc za dużo mnie to kosztuje ;D
0
Nie da się ukryć że zawodnicy psychicznie nie są przygotowani na ciężkie boje.. Atmosfera Anfield ich wciągnęła nosem.. Nawet mając 3 bramkową przewagę.