0

Niee.

0

Możesz mieć refluks poczytaj sobie ;)

0

Bo on myslal ze kazdy rozumie te jego hieroglify.

0

Słuchaj sympatyczny kolego zanim się Todibo dobije do poziomu De Ligta jak w ogóle do takiego doskoczy to De ligt będzie już dawno fundamentem naszej obrony. Poza tym w tych czasach 70 mln za De Ligta to jest promocja.

1

Pewnie mu u Sona chodziło hahahaha

1

Komentarz usunięty

0

Na jakich pozycjach grywa Griezmann ? Czy jest to typowa 9, czy cofniety napastnik ? Potrafi grac na skrzydłach? I czy warto go kupić? Szczerze mało interesują mnie inne kluby i ich zawodnicy stąd też pytanie.

0

Tylko gdzie ich wszystkich zmieścić, to tylko plotka.

1

Też tak mam ale człowiek już się nawet nie łudzi nie ma sensu.

1

Wątpię hehehe ;) twierdzę, że to jednak zwykle plotki.

7

Barca obserwuje sytuację Van de Beeka.
Latem 1988 roku Barcelona pozyskała trzech zawodników Realu Sociedad, a 2019 podobna sytuacja może mieć także miejsce z Ajaxem.[MD]

0

Nic nie oznacza jeżeli chodzi o jego klientów bez obawy.

3

Pier... o szopenie też mogę tak sobie wymyślić.. Nie lykaj wszystkiego jak pelikan.

26

Z całym szacunkiem dla Sergi Roberto Ale to nie poziom Barcelony i jest to moja opinia od jakis 3 lat , nie pod wpływem pamiętajcie.

0

Szczerze powiedziawszy przynajmniej u mnie napięcie po blamazu w lidze mistrzów spada i coraz bardziej myślę o tym by dac Valverde ostatnią szansę... cholera on jest w stanie wygrać Ligę Mistrzów , trzeba tylko kilka zmian kadrowych i kilka zmian taktycznych , ja wierzę...

6

Wzór do naśladowania.

0

Darmo i ocet słodki;)

1

Słyszałem że coś się z De Ligtem ruszyło;)

0

Co ty wejdz na Facebooka i jeszcze ten postronny widz nie raz Cię zagnie. Takie czasy....

1

Sergi Roberto na siłę wypromowana gwiazda La Masia, chłopak zupełnie przehajpowany oraz zupełnie nie nadający się do grania w Barcelonie.

0

Arthur w nie jednym meczu był box to box, w każdym razie w poprzednich latach system o ktorym napisałem funkcjonowałbardzo dobrze.

1

Dla mnie sprawa jest prosta nasza pomoc wygląda najlepiej w systemie z DMem, piłkarzem box2box i ofensywnym kreatorem. Mamy takich piłkarzy i według mnie pomoc na nowy sezon wygląda następująco : DM- De Jong , Box2Box - Arthur , Ofensywny Pomocnik - Coutinho. Wszystko w temacie.

2

Co sobie żeście z tym Arthurem ubzdurali że stylem ,grą przypomina Xaviego. Jedyne co go łączy z Xavim to te kółeczka z piłką, druga sprawa blizej mu już do Defensywnego pomocnika , wszak potrafi ładnie rozciągać grę na boki lecz w ofensywnie , podaniach do przodu , kluczowych prostopadłych oraz strzałów na bramkę jest póki co mierny, nie umiejszam mu umiejętności bo wiem , że ten chłopak poprostu jeszcze się rozwinie.

5

Mino Raiola wraz ze swoim współpracownikiem był widziany dzisiaj rano na ulicach Barcelony.
@FlorentTorchut

0

Mino Raiola w odpowiedzi na karę od włoskiej federacji: "Sprawa dotyczy jedynie terytorium Włoch. Kara, jaką otrzymałem, nie ma żadnego wpływu na piłkarzy, których reprezentuję."

6

Dembele jest nie do sprzedania ludzie , strzał w kolano sprzedać takiego zawodnika.

64

Barcelona blisko porozumienia z Interem ws. transferu Rakiticia.[MD]

2

Coś w tym jest ? To chyba mało powiedziane .. sama prawda.

https://mobile.twitter.com/Kowal___30/status/1126726116079591424

0

Powrót Neymara to moje marzenie, tylko z drugiej strony szkoda Dembele.

1

Arda Turan na wypożyczeniu może by tak za Coutinho by go wepchnąć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?