kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niee.
0
Możesz mieć refluks poczytaj sobie ;)
0
Bo on myslal ze kazdy rozumie te jego hieroglify.
0
Słuchaj sympatyczny kolego zanim się Todibo dobije do poziomu De Ligta jak w ogóle do takiego doskoczy to De ligt będzie już dawno fundamentem naszej obrony. Poza tym w tych czasach 70 mln za De Ligta to jest promocja.
1
Pewnie mu u Sona chodziło hahahaha
1
Komentarz usunięty
0
Na jakich pozycjach grywa Griezmann ? Czy jest to typowa 9, czy cofniety napastnik ? Potrafi grac na skrzydłach? I czy warto go kupić? Szczerze mało interesują mnie inne kluby i ich zawodnicy stąd też pytanie.
0
Tylko gdzie ich wszystkich zmieścić, to tylko plotka.
1
Też tak mam ale człowiek już się nawet nie łudzi nie ma sensu.
1
Wątpię hehehe ;) twierdzę, że to jednak zwykle plotki.
7
Barca obserwuje sytuację Van de Beeka.
Latem 1988 roku Barcelona pozyskała trzech zawodników Realu Sociedad, a 2019 podobna sytuacja może mieć także miejsce z Ajaxem.[MD]
0
Nic nie oznacza jeżeli chodzi o jego klientów bez obawy.
3
Pier... o szopenie też mogę tak sobie wymyślić.. Nie lykaj wszystkiego jak pelikan.
26
Z całym szacunkiem dla Sergi Roberto Ale to nie poziom Barcelony i jest to moja opinia od jakis 3 lat , nie pod wpływem pamiętajcie.
0
Szczerze powiedziawszy przynajmniej u mnie napięcie po blamazu w lidze mistrzów spada i coraz bardziej myślę o tym by dac Valverde ostatnią szansę... cholera on jest w stanie wygrać Ligę Mistrzów , trzeba tylko kilka zmian kadrowych i kilka zmian taktycznych , ja wierzę...
6
Wzór do naśladowania.
0
Darmo i ocet słodki;)
1
Słyszałem że coś się z De Ligtem ruszyło;)
0
Co ty wejdz na Facebooka i jeszcze ten postronny widz nie raz Cię zagnie. Takie czasy....
1
Sergi Roberto na siłę wypromowana gwiazda La Masia, chłopak zupełnie przehajpowany oraz zupełnie nie nadający się do grania w Barcelonie.
0
Arthur w nie jednym meczu był box to box, w każdym razie w poprzednich latach system o ktorym napisałem funkcjonowałbardzo dobrze.
1
Dla mnie sprawa jest prosta nasza pomoc wygląda najlepiej w systemie z DMem, piłkarzem box2box i ofensywnym kreatorem. Mamy takich piłkarzy i według mnie pomoc na nowy sezon wygląda następująco : DM- De Jong , Box2Box - Arthur , Ofensywny Pomocnik - Coutinho. Wszystko w temacie.
2
Co sobie żeście z tym Arthurem ubzdurali że stylem ,grą przypomina Xaviego. Jedyne co go łączy z Xavim to te kółeczka z piłką, druga sprawa blizej mu już do Defensywnego pomocnika , wszak potrafi ładnie rozciągać grę na boki lecz w ofensywnie , podaniach do przodu , kluczowych prostopadłych oraz strzałów na bramkę jest póki co mierny, nie umiejszam mu umiejętności bo wiem , że ten chłopak poprostu jeszcze się rozwinie.
5
Mino Raiola wraz ze swoim współpracownikiem był widziany dzisiaj rano na ulicach Barcelony.
@FlorentTorchut
0
Mino Raiola w odpowiedzi na karę od włoskiej federacji: "Sprawa dotyczy jedynie terytorium Włoch. Kara, jaką otrzymałem, nie ma żadnego wpływu na piłkarzy, których reprezentuję."
6
Dembele jest nie do sprzedania ludzie , strzał w kolano sprzedać takiego zawodnika.
64
Barcelona blisko porozumienia z Interem ws. transferu Rakiticia.[MD]
2
Coś w tym jest ? To chyba mało powiedziane .. sama prawda.
https://mobile.twitter.com/Kowal___30/status/1126726116079591424
0
Powrót Neymara to moje marzenie, tylko z drugiej strony szkoda Dembele.
1
Arda Turan na wypożyczeniu może by tak za Coutinho by go wepchnąć.