kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Twarz tego Ludovita Reisa na głównej stronie przypomina mi trochę Damiana Janikowskiego tyle że jeden ma włosy A drugi nie ;)
8
@krzychu1526 nie widzę nic w tym złego mordo.
1
@IronSanHybrid jakbym widział red tubę.
0
@plutonio mordeczko info mam z Twittera nie od nas i zupełnie inaczej jest napisane. Pozdrawiam.
0
Cos tu ptaszki cwierkają że Valverde ma jobla na punkcie Cracka Dani Parejo?
3
@Kapitan hawk wszystko z czasem , później już tylko z zamkniętymi oczami będziesz klikal;D
1
@IronSanHybrid no daj Boże hehehe ;)
0
@Deraxium hehe aktualnie wszystko zmienia się o 180 stopni... wszystkie moje plany poszły w piiiiiii.
2
@IronSanHybrid Tak mordeczko jestem z moja kobietą od 12 lat A w małżeństwie przez półtorej roku ;D
128
Helena mam zawał.. Będę Tatą jestem w szoku ciężko będzie zasnąć.
0
Znajdę Czarnobyl na torrenetach ?;)
1
@LeoMessi1994 Bóg jeden tylko wie ;)
1
Nietypowa 11 La Liga według Tomasza Ćwiąkały.
0
@BarcaInfo jak ocenisz ten transfer ?
0
@Kubox trzeba umieć dobijac targu;)
0
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2386314884761009&id=626905894035259 Dobrze wystrzelona;D
7
https://mobile.twitter.com/neurophate_/status/1131191194577506304
3
@Odesseiron tylko Samsung pamiętaj;D
0
@SeeleyBooth dziala luks
1
Redakcja odwalila kawał dobrej roboty to może i zarząd coś przyspieszy w sprawie De Ligta:D
0
Fajny też przycisk po prawej do przewijania strony do góry;D nie trzeba machać tym palcem po ekranie;D
0
@Odesseiron już czaję gitara ;D
0
Jak oznaczacie kogoś w wiadomości mordeczki?;)
8
By się wstydził ten Rakitic świeżo po blamazu z Liverpoolem w LM mówić dla Mundo Deportivo że chce wygrać tu jeszcze jedna ligę mistrzów..
0
Fenomenalna robota Redakcjo ! Stawiam zimne piwko ! ;D
0
Zaraz zaraz coś się zmieniło bo aktualnie nie widzę A może jestem ślepy? Ogólnie witam wszystkich nie bylomnie od rana.
4
Messi traci na tym najwięcej;)
0
Kuzwa 3 razy przypadkiem wygrać to też mistrzostwo.. my nie możemy nawet raz.
2
Za każdym razem kiedy o tym pomyśle to mnie to przeraża, jak można było wygrać 3 LM z rzędu?? To cholera nie jest przypadek.
1
https://www.skysports.com/transfer/news/11095/11724699/matthijs-de-ligt-set-to-join-barcelona-from-ajax-in-the-summer