kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Inmessionate10 przyczajony tygrys ukryty smok jednym słowem Vladziu Gargamel.
1
@AdrianGajewski2005 szkoda tylko że rozjechaly nam się nogi w najważniejszej części sezonu.
0
@Kapitan hawk nie zostaw śladu po tym kotlecie w postaci Valverde ;D
3
@Kapitan hawk ja kaca ;D
2
Błędy w planowaniu kadry + odejście od stylu gry który przez lata stanowił o naszej siłę no i efekty przyszły same.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@IAmBackCules Valverde to dobry trener , ale w wielkich meczach jest jest jak mały krasnal. Tylko I wyłącznie dobry trener nic więcej.
39
https://mobile.twitter.com/Kowal___30/status/1132576478573539328
1
@Messibestplayerintheworld widzialbym to w roli zmiennika
1
Przydałby się taki Paco Alacer ;)
0
@Colon mało tego dwie osoby tam zginęły, poprostu sobie stojąc.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Colon ta kolejka w strefie śmierci na mount everest przebiła wszystko ostatnio, widziałeś ?
2
@SeeleyBooth haha cały filmik dobry ;D
29
Moje !! Nie oddam !
https://mobile.twitter.com/barcacentre/status/1132028477782351872
22
Król jest jeden
https://mobile.twitter.com/Kowal___30/status/1132159151306674176
1
@VbamboeB To kup dwa ;)
1
@jacobFCB Nie ma na co czekać, dziś prócz konferencji z udziałem Leo i meczu Psg gdzie Kylian będzie walczył o złote to buta nic więcej się nie wydarzy.
0
@Michaelo20000 Nie wydaje mi się.
0
Mundo Deportivo podaje że De Ligt wciąż nie zaakceptował warunków finansowych stawianych przez Barcelonę.
0
Albo browara niech walnie ;D
13
@Chwytliwy De Ligt + De Jong rozumieją się bez słów.. ten duet musi grać razem , przyjaźń w życiu pomaga na boisku.
1
@jacobFCB skąd takie info że dziś?
1
Twarz tego Ludovita Reisa na głównej stronie przypomina mi trochę Damiana Janikowskiego tyle że jeden ma włosy A drugi nie ;)
8
@krzychu1526 nie widzę nic w tym złego mordo.
1
@IronSanHybrid jakbym widział red tubę.
0
@plutonio mordeczko info mam z Twittera nie od nas i zupełnie inaczej jest napisane. Pozdrawiam.
0
Cos tu ptaszki cwierkają że Valverde ma jobla na punkcie Cracka Dani Parejo?
3
@Kapitan hawk wszystko z czasem , później już tylko z zamkniętymi oczami będziesz klikal;D