3

@ViscaBarca123 Nie wybacze im tego, ten chłopak to fenomen.

1

Pytanie do całej La Rambla! Co czuje ten obrońca????? 
https://zapodaj.net/0c7ab50025513.jpg.html

1

@SeeleyBooth dosyć mam już tych plotek czas odpocząć od Internetu;D

5

[@fansjavimiguel] | szatnia nie sprzeciwia się podpisaniu umowy z Antoine Griezmannem.

2

RMC Sport poświęca film dokumentalny Lionelowi Messiemu i Cristiano Ronaldo. Dokument nazywa się „Spotkałem potwora” i bierze w nim udział 50 graczy, aby porozmawiać o niezwykłych walorach dwóch graczy, którzy mają łącznie 10 Ballon d'Or. 

Film dziś o 21 na zagranicznym kanale RMC Sport

0

@soczeq telegraf nigdy nie błyszczał hehee

1

Hazard z koszulką Realu https://zapodaj.net/755395f198c65.jpg.html

[Telegraf] | De Ligt podejmie decyzję w ciągu kilku dni. Gracz ma teraz wątpliwości, zwłaszcza z powodu obecności Pique w Barcelonie. 

3

[LaSxeta] | Kim Domenech: Griezmann otrzyma 18 milionów euro netto w Barcelonie w ciągu pierwszych dwóch lat. Jego wynagrodzenie wzrośnie do 23 milionów euro w trzecim roku.

0

@Kubox Max do 1 lipca będziesz miał.

2

@Dejvv Rakitic Suarez Ter Stegen fundament Barcelony to nie wystarcza?

2

Zubizaretta ... Tak pamiętam tego człowieka który odpowiadał za transfery Barcelony, fenomenalny bramkarz jak również pracownik, który ściągnął między innymi serce drużyny Marca Andre Ter Stegena a mimo to pamiętam jak cała La Rambla robiła z nim dokładnie to co z każdym zarządzającym, pracownikiem który tylko popełni jakis bląd...La Ramblo apeluje ! Bądźmy ludźmi! Tak bądźmy a będzie nam dane.

0

@AmigoBlancos la Sexta to genialne źródło jeżeli chodzi o wasz klub, ten łobuz Ramos na bank zostaje.

27

Neymar chce opuścić PSG i powiadomił Barcelonę (wielokrotnie), że chce wrócić. [md]

0

@AlwaysBlaugrana podmniesz tak mordeczko ;)

0

@VamosRakieta to nie tylko wina Valverde a w dużym stopniu też i zawodników.

1

A może by tak zacząć myśleć pozytywniej... Dac ostatnią szansę Valverde , może coś zmieni się w tej jego filozofii prowadzenia drużyny, człowiek uczy się na błędach najważniejsze to wyciągnąć z tych porażek wnioski. Do 3 razy sztuka ! VALVERDE MUSISZ !

0

Popieprzylo wszystkich tych dziennikarzy idę spać dobranoc La Ramblo , mam dosyć tego dnia..

0

Oficjalnie ! Można tylko ufać Oficjalnym wiadomosciom! Inaczej wszystko to Tier 2

0

@jacobFCB i tak też może być... aby się kręciło.. przecież o to im chodzi.

0

Wydaje mi się że przez te 2 szalone dni Gerard Romero straci status Tier 1.

1

@BarcaInfo dobra zmiana;)

0

@jacobFCB no weź daj pomarzyć...

1

Tylko jakoś nie widzę tych negocjacji PSG vs Barcelona, ale może się dogadają w końcu obydwa kluby to spece od remontad.

0

@jacobFCB to też by była fajna opcja kolego.

0

@jacobFCB powrót Neymara to dla mnie marzenie.

1

@SeeleyBooth motywuje go tylko ;D jest lepszy niż Gerard Romero;D

4

Jak już Romero zacznie walić w kulki to pozostanie tylko czekać na oficjalke no albo @BarcaInfo .

0

Mam nadzieje ze Romero nie wali w h... Bo straci status Tier 1.

0

Tysiące osób na La Rambli... A ciekawe co sobie na temat tych newsow o przyjęciu Neymara widzi sam Neymar.. pewnie się śmieje;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?