0

@Mario96w po co to trzymać do końca kariery z wielką pensja jak nie wiadomo czy się nie wypali ;D

0

@vangoor Ale jaki Ty masz problem nie chcesz nie odpisuj wrażeń szukasz ? I tak nie zablysnales.

0

@Skaramuczi pal gumę ;D

0

@vangoor Ty nacpany czy żartujesz?

0

@BarcaInfo dzięki bardzo , przedstawię koledze który mówi że hazard będzie lepszy w realu.

0

@Baaarca95 przestań pajacowac bo ani to śmieszne ani głupie mordo ;)

0

@4drian0 dziękuję nie miałem czasu wbijać w wujka Google la Rambla jest najszybsza ;D

0

Ile Neymar strzelił bramek dla Barcelony ?

0

Platini w jednej celi z Mamedem ;)

0

@Cochise chciałem wrócić Ale la Rambla mnie nie chciała i będę grał z Hazardem w realu

4

Na szczęście że coś takiego nie miało miejsca ;)

1

@LeoMessi1994 jeden i drugi dobry przecinak

2

Ten widok jak Neymar wraca z bagazami A za nim jego tatuś kochany, ciężko to sobie wyobrazić ;)

0

@szkutnik91 ja bym tylko za Felipe Luisa dał Junior Firpo

2

@Gappeq Bóg wszystkim daje szansę , Neymar zrobił wiele dla naszego klubu i takową szanse powinien dostać.. może wydorosleje.

0

Dla mnie to wszystko to jedna wielka ściema. Szejk tylko i jedynie pokazał że potrafi krzyknąć na swoje gwiazdeczki i jasno dał do zrozumienia że czas zacząć grać w piłkę.. miliony wydane, potężne pensje dla zawodników no sorry ale czas zacząć grać.. inaczej wypad. Ale nie w tym roku.

1

@blaugrana1980 mi tam te jego balety nie przeszkadzają, aktualnie chodzi już o aspekt czysto sportowy i o to czy warto wymienić Dembele i dopłacić jeszcze za starszego Neymara ;)

1

Przede wszystkim powinien przyjść ktoś kto chce grać w piłkę i i chce dac z siebie wszystko dla klubu mam małe wątpliwości odnośnie dwóch panów o których najczęściej jest mowa.

0

@TheNekro94 w dalszym ciągu temat przyjścia Neymara uważam za zwykłą plotkę.

2

4

1

Wiele osób uważa że Griezmann nie koniecznie odnajdzie się w Barcelonie i zgadzam się z tym... wszystkie siły na Neymara dla mnie to prawdziwy lider.

2

Ostatni transfer jak real przeprowadzi to zapewne Pogba albo Eriksen... Neymar jak wróci do Hiszpanii to jedynie do Messiego i Suareza.

0

@BarcaInfo Romero tier4

4

Daj Boże niech wróci Neymar.

1

@BarcaInfo real już to na bank nie kupi.. jedyną drużyna która może tego chcieć to my.

0

Ceballos imponuje .. chłopak jest niesamowity.. daj Ci Boże Carles Alena żebyś tak grał jak ten chłopak.

0

Bonifacy z 4 we Wloszech;L

0

Mmmm ale Carles Alena dziś imponuje...

2

@Chwytliwy weź sobie wyobraź jak Coutinho schodzi do prawej i odpala bombę;D taki był właśnie gol ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?