kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hmm nie odczytuje mi zdjęć wysyłanych do mnie na Messenger , przeinstalowalem aplikacje i dalej to samo , transfer Internetu pełny.
3
I co pupa z dzisiejszego spotkania??? Ojciec Neya zdementowal?;)
15
@Leoo94 No trzeba się jakoś pocieszać prawda ;)
3
Kupimy Griezmanna za 120 , wymienimy na Neymara łeb w łeb i tyle ;D no ooo La ramblooo co na to odpowiesz;D
12
Szejk najwyraźniej zaczyna mieć wywalone kule na całe PSG w tym okienku puści Neya , za rok Mbappe do Realu po czym przestanie wykładać kasę na klub i tyle będzie z PSG.. wtedy nawet Verratti konferencje zakończy.
0
Skoro media mówią o jutrzejszym spotkaniu starego Neymara z przedstawicielami zarządu Fc Barcelona to zapewne pójdzie jutro chociaż jakas fotka z ukrycia , ze coś takiego faktycznie miało miejsce.
0
@Ratamahatta sam się podniecam ogólnie ale tak napisałem;D
0
@Messibestplayerintheworld też tak mam nie będę ukrywał;D
6
Radzę przestać się podniecać żebyście szybko się nie rozczarowali.
1
Nie ma Mbappe o cholera odchodzi na bank.
1
@rafal314 może być zapowietrzony układ hamulcowy. Jedź do mechanika i powiedz żeby odpowietrzyl ci hamulce .
5
@BarcaInfo Neymar moja morda tak trzymaj ;)
32
Tebas: „Griezmann? Wszystko wskazuje na to, że w ciągu kilku godzin będzie graczem Barçy. Barça musi sprzedać jedną ze swoich gwiazd. Muszą sprzedać różnych graczy”.
1
@snoopdegie wiem dobrze o tym ale widać nie zrozumiałeś.
0
Dani Ormo ;D dobry jest ..
3
@ksobi dla mnie serial fenomenalny.
0
@Grubson06 zapewne transfer Denisa Suareza.
0
@MrMischol tylko teraz te zasadnicze pytanie numer 1 , jaka pozycja w Barcelonie czeka Griezmanna;D gdzie my go usadzimy
4
Ogólnie zauważyłem że duża część osobników z La Ramblii trochę zmiękła jeżeli chodzi o Griezmanna, spory hejt był ale chyba trochę to się zmieniło.
1
@Ghandi wydajemy najwięcej pieniędzy na pensje dla zawodników;)
0
Nie ogłoszą transferu Griezmanna przed 1 lipca :)
0
@Gaucho sytooooooooo
1
Arthur ,De Jong , Ceballos ciekawe jakby to wygladalo:) uruchomilem wyobraźnię delikatnie.
1
@SeeleyBooth to by się zgadzało w 100 % hehehe;)
22
" Neymar ma już 27 lat i prawdopodobnie staje przed chwilą, w której musi odpowiedzieć sobie, jak chce być zapamiętany przez historię – jako jeden z największych, czy mimo wszystko zmarnowany talent? " - Tomasz Włodarczyk
0
@kerouac wedlug mnie transfer Neymara jest bardzo ale to bardzo mozliwy, to odpowiedź Bartomeu na przyszłoroczny transfer Mbappe do Realu.
0
@MrShakira pytanie tylko czy taki młody zawodnik będzie chciał siedzieć na ławce. Lepiej wypożyczyć niech się ogra w jakimś klubie z Premier League tam go przetestują dobrze.
2
W przypadku powrotu Neymara i wpłaceniu klauzuli za Griezmanna jedynym rozsądnym rozwiązaniem byłoby dla mnie wypożyczenie Dembele do jakiegoś klubu z Premier League.. dwa sezony mógłby gdzieś sobie pograć. Na powrocie widzę go jako nominalnego następcę Messiego na prawej ulubionej flance Dembele.
0
@Transu96 już z rana trzesz ziemniaki ? Jakiś kugiel się szykuje ?
24
Jutro oficjalnie rozpoczyna się letnie okienko transferowe w końcu;)
Thomas Vermaelen oraz Douglas Pereira po dzisiejszym dniu przestaną być piłkarzami FC Barcelony.
Robert Navarro chce opuścić AS Monaco. Kluby z Hiszpanii oraz Anglii są nim zainteresowane.
@Petitmonegasque