0

Hmm nie odczytuje mi zdjęć wysyłanych do mnie na Messenger , przeinstalowalem aplikacje i dalej to samo , transfer Internetu pełny.

3

I co pupa z dzisiejszego spotkania??? Ojciec Neya zdementowal?;)

15

@Leoo94 No trzeba się jakoś pocieszać prawda ;)

3

Kupimy Griezmanna za 120 , wymienimy na Neymara łeb w łeb i tyle ;D no ooo La ramblooo co na to odpowiesz;D

12

Szejk najwyraźniej zaczyna mieć wywalone kule na całe PSG w tym okienku puści Neya , za rok Mbappe do Realu po czym przestanie wykładać kasę na klub i tyle będzie z PSG.. wtedy nawet Verratti konferencje zakończy.

0

Skoro media mówią o jutrzejszym spotkaniu starego Neymara z przedstawicielami zarządu Fc Barcelona to zapewne pójdzie jutro chociaż jakas fotka z ukrycia , ze coś takiego faktycznie miało miejsce.

0

@Ratamahatta sam się podniecam ogólnie ale tak napisałem;D

0

@Messibestplayerintheworld też tak mam nie będę ukrywał;D

6

Radzę przestać się podniecać żebyście szybko się nie rozczarowali.

1

Nie ma Mbappe o cholera odchodzi na bank.

1

@rafal314 może być zapowietrzony układ hamulcowy. Jedź do mechanika i powiedz żeby odpowietrzyl ci hamulce .

5

@BarcaInfo Neymar moja morda tak trzymaj ;)

32

Tebas: „Griezmann? Wszystko wskazuje na to, że w ciągu kilku godzin będzie graczem Barçy. Barça musi sprzedać jedną ze swoich gwiazd. Muszą sprzedać różnych graczy”.

1

@snoopdegie wiem dobrze o tym ale widać nie zrozumiałeś.

0

Dani Ormo ;D dobry jest ..

3

@ksobi dla mnie serial fenomenalny.

0

@Grubson06 zapewne transfer Denisa Suareza.

0

@MrMischol tylko teraz te zasadnicze pytanie numer 1 , jaka pozycja w Barcelonie czeka Griezmanna;D gdzie my go usadzimy

4

Ogólnie zauważyłem że duża część osobników z La Ramblii trochę zmiękła jeżeli chodzi o Griezmanna, spory hejt był ale chyba trochę to się zmieniło.

1

@Ghandi wydajemy najwięcej pieniędzy na pensje dla zawodników;)

0

Nie ogłoszą transferu Griezmanna przed 1 lipca :)

0

@Gaucho sytooooooooo

1

Arthur ,De Jong , Ceballos ciekawe jakby to wygladalo:) uruchomilem wyobraźnię delikatnie.

1

@SeeleyBooth to by się zgadzało w 100 % hehehe;)

22

" Neymar ma już 27 lat i prawdopodobnie staje przed chwilą, w której musi odpowiedzieć sobie, jak chce być zapamiętany przez historię – jako jeden z największych, czy mimo wszystko zmarnowany talent? " - Tomasz Włodarczyk

0

@kerouac wedlug mnie transfer Neymara jest bardzo ale to bardzo mozliwy, to odpowiedź Bartomeu na przyszłoroczny transfer Mbappe do Realu.

0

@MrShakira pytanie tylko czy taki młody zawodnik będzie chciał siedzieć na ławce. Lepiej wypożyczyć niech się ogra w jakimś klubie z Premier League tam go przetestują dobrze.

2

W przypadku powrotu Neymara i wpłaceniu klauzuli za Griezmanna jedynym rozsądnym rozwiązaniem byłoby dla mnie wypożyczenie Dembele do jakiegoś klubu z Premier League.. dwa sezony mógłby gdzieś sobie pograć. Na powrocie widzę go jako nominalnego następcę Messiego na prawej ulubionej flance Dembele.

0

@Transu96 już z rana trzesz ziemniaki ? Jakiś kugiel się szykuje ?

24

Jutro oficjalnie rozpoczyna się letnie okienko transferowe w końcu;)

Thomas Vermaelen oraz Douglas Pereira po dzisiejszym dniu przestaną być piłkarzami FC Barcelony.

Robert Navarro chce opuścić AS Monaco. Kluby z Hiszpanii oraz Anglii są nim zainteresowane.
@Petitmonegasque

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?