kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Griezmann zastąpi na lewej Dembele czy to aby dobry pomysł? 433 Valverde inaczej grał nie będzie, nie wierzę.
3
Chrzest musi być dla Griezmanna za tamtoroczne pajacowanie.. dwa plaskacze od Messiego z czuba od Komara i na koncu wampir Luis dopelni formalnosci ;)
15
Oby nie było jak z tym przelewem od Vanna Ly;))
12
@Kapitan hawk u nas jest zupełnie inny poziom komentarzy , zawsze trafi się jakiś rodzynek Ale nie ma co porównywać nawet... patola społeczna.
1
@Kapitan hawk też akurat patrzyłem przed chwilą.. poziom komentarzy na tym notatniku to jakaś patologia.
1
Juuuuuuhuuuuuu dzisiaj mój dzień!! Dziś płacą za mnie klauzule !!!
https://giphy.com/gifs/BTSport-funny-dance-pOTvR5CtiB4sWMFHPG
0
@jacobFCB czyli wychodzi na to że polityka transferowa Barcelony kuleje i to mega , mega.
2
@Messibestplayerintheworld pro evo idzie w bardzo dobrym kierunku oby tak dalej !
0
@Messibestplayerintheworld Wow miła niespodzianka !!
3
Na tapetę jak ta lala Frenkie De Jong :)
https://zapodaj.net/ed7006e464b8e.jpg.html
0
@Chwytliwy Ja tam tylko się boję że Valverde go spieprzy... żaden piłkarz przy Valverde jakoś za bardzo nie wniósł się na wyżyny swoich możliwości.
2
@Barca_Big_Moment Rakieta i ogień na tłoki.
1
@Chwytliwy no mordeczko Ameryki nie odkryles, wie to każdy kto oglądał ajax ;)
0
@Gosciuu nie zmieniaj tego co dobre
1
@Danger204 i co griezmann lewe skrzydło zapewne ?;D no to mamy drugiego Coutinho.
0
@Danger204 jak chcesz grać mając Griezmanna ?
2
Ktoś wierzy że w nadchodzącym sezonie zagramy 4-2-3-1 mając Valverde jako trenera ?;)
35
Mafia z Katalonii ;D
https://mobile.twitter.com/Kowal___30/status/1149277283515064325
0
@ksobi oni wiedzą gdzie Neymar chce grać;)
12
"Globo Esporte": Diego Costa zostanie nowym piłkarzem Wolves!
2
@BarcaInfo jak ma jajca to publicznie powie że chce grać dla Barcelony, wycofa pozew i przeprasza kibiców. Ale nie ma jaj i nic nie powie ;D
8
„Czekając na potwierdzenie, Griezmann ciężko pracował wraz ze swoim osobistym trenerem, dzięki czemu jest w najlepszej formie na nowy sezon”. Sport
https://mobile.twitter.com/neurophate_/status/1149241787858477057
0
Bartomeu pędzi na rumaku wpłacić klauzulę za Griezmanna ;D
https://zapodaj.net/c9f3bbd539e26.jpg.html
0
@MichalZZZ zdecydowanie krew z krwi.
29
Neymar jest przekonany, że trafi do Barcelony w tym oknie transferowym bez wojny z PSG. Brazylijczyk nie zmienił swoich planów i wyląduje w Paryżu w poniedziałek, o czym wie Leonardo.
@SaberDesfa
/ RMC
15
Nike Camp z Riqui Puigiem... chłopak od tego sezonu powinien być przynajmniej zmiennikiem Arthura i De Jonga....
https://mobile.twitter.com/NikeCampAndorra/status/1149052803186405376
2
@IronSanHybrid musi być jakiś Mirek La Rambli;D
1
@jacobFCB delikatnie handluje sobie autami... główna wada peugeot 3008 to skrzynia biegów nawet w wersji manualnej potrafi się rozsypac. 2.0 hdi sam w sobie to dobry motor oczywiście należy wlewać dobre paliwo z uwagi na wtryskiwacze... No i nie doprowadzać do rezerwy. Ogólnie auto godne polecenia.
23
Aleksander Kwaśniewski: brrrrr.... jest tak zimno , że aż mi ćwiartki przeszły... :p
0
@Chwytliwy siatkę z bramki wyrywalo po ,, repecie " z tego korka ;)