0

Griezmann zastąpi na lewej Dembele czy to aby dobry pomysł? 433 Valverde inaczej grał nie będzie, nie wierzę.

3

Chrzest musi być dla Griezmanna za tamtoroczne pajacowanie.. dwa plaskacze od Messiego z czuba od Komara i na koncu wampir Luis dopelni formalnosci ;)

15

Oby nie było jak z tym przelewem od Vanna Ly;))

12

@Kapitan hawk u nas jest zupełnie inny poziom komentarzy , zawsze trafi się jakiś rodzynek Ale nie ma co porównywać nawet... patola społeczna.

1

@Kapitan hawk też akurat patrzyłem przed chwilą.. poziom komentarzy na tym notatniku to jakaś patologia.

1

Juuuuuuhuuuuuu dzisiaj mój dzień!! Dziś płacą za mnie klauzule !!!

https://giphy.com/gifs/BTSport-funny-dance-pOTvR5CtiB4sWMFHPG

0

@jacobFCB czyli wychodzi na to że polityka transferowa Barcelony kuleje i to mega , mega.

2

@Messibestplayerintheworld pro evo idzie w bardzo dobrym kierunku oby tak dalej !

0

@Messibestplayerintheworld Wow miła niespodzianka !!

3

Na tapetę jak ta lala Frenkie De Jong :)

https://zapodaj.net/ed7006e464b8e.jpg.html

0

@Chwytliwy Ja tam tylko się boję że Valverde go spieprzy... żaden piłkarz przy Valverde jakoś za bardzo nie wniósł się na wyżyny swoich możliwości.

2

@Barca_Big_Moment Rakieta i ogień na tłoki.

1

@Chwytliwy no mordeczko Ameryki nie odkryles, wie to każdy kto oglądał ajax ;)

0

@Gosciuu nie zmieniaj tego co dobre

1

@Danger204 i co griezmann lewe skrzydło zapewne ?;D no to mamy drugiego Coutinho.

0

@Danger204 jak chcesz grać mając Griezmanna ?

2

Ktoś wierzy że w nadchodzącym sezonie zagramy 4-2-3-1 mając Valverde jako trenera ?;)

35

0

@ksobi oni wiedzą gdzie Neymar chce grać;)

12

"Globo Esporte": Diego Costa zostanie nowym piłkarzem Wolves!

2

@BarcaInfo jak ma jajca to publicznie powie że chce grać dla Barcelony, wycofa pozew i przeprasza kibiców. Ale nie ma jaj i nic nie powie ;D

8

„Czekając na potwierdzenie, Griezmann ciężko pracował wraz ze swoim osobistym trenerem, dzięki czemu jest w najlepszej formie na nowy sezon”. Sport

https://mobile.twitter.com/neurophate_/status/1149241787858477057

0

Bartomeu pędzi na rumaku wpłacić klauzulę za Griezmanna ;D

https://zapodaj.net/c9f3bbd539e26.jpg.html

0

@MichalZZZ zdecydowanie krew z krwi.

29

Neymar jest przekonany, że trafi do Barcelony w tym oknie transferowym bez wojny z PSG. Brazylijczyk nie zmienił swoich planów i wyląduje w Paryżu w poniedziałek, o czym wie Leonardo.
@SaberDesfa
/ RMC

15

Nike Camp z Riqui Puigiem... chłopak od tego sezonu powinien być przynajmniej zmiennikiem Arthura i De Jonga....

https://mobile.twitter.com/NikeCampAndorra/status/1149052803186405376

2

@IronSanHybrid musi być jakiś Mirek La Rambli;D

1

@jacobFCB delikatnie handluje sobie autami... główna wada peugeot 3008 to skrzynia biegów nawet w wersji manualnej potrafi się rozsypac. 2.0 hdi sam w sobie to dobry motor oczywiście należy wlewać dobre paliwo z uwagi na wtryskiwacze... No i nie doprowadzać do rezerwy. Ogólnie auto godne polecenia.

23

Aleksander Kwaśniewski: brrrrr.... jest tak zimno , że aż mi ćwiartki przeszły... :p

0

@Chwytliwy siatkę z bramki wyrywalo po ,, repecie " z tego korka ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?