0

@VamosRakieta to lepiej ma na ławce siedzieć? Ja uważam mimo wszystko inaczej.

2

Moje odczucie jest takie że w drużynie nie ma już miejsca dla Neymara i jego czas w Barcelonie dobiegł końca.. Nie da się pomieścić tylu gwiazd... przyszedł Griezmann ,mamy mocno utalentowanego a zarazem tykającą bombę w postaci Dembele. Wciąż jest Messi który pogra jeszcze dobre kilka lat , Suarez który jest gwarancją 20+ bramek. Jeśli jednak mimo wszystko trafi do nas Neymar to uważam, że warto by gdzieś wypożyczyć Ousmane Dembele do jakiegoś większego klubu z Premier League niech się ogra , niech sprawdzą to jego kontuzjogennosc ;D i niech wraca jako następca wielkiego Leo Messiego na prawej stronie ... tam gdzie Komar lubi grać najbardziej!! Miłej Niedzieli robaczki :)

1

Celem Neymara jest zatrucie sytuacji w Paryżu. (Loïc Tanzi przez RMC)

0

@Chwytliwy malcom i cou, reszta według mnie zostanie.

21

Neymar wracaj mordo do nas 3mam kciuki !!

2

@MaTt_BarcaFan czemu nie ? Na sile nie będą trzymać A z niewolnika nie ma pracownika.

0

@lukas199626 No co Ty mordo , przewiń stronę troszkę na dół.

0

Jak inaczej da się interpretować to co wstawił Neymar ? Herb Barcy w tle przecież to wiadomo o co kamanejro.

2

Ewidentnie Neymarito chce wrócić;)

25

Dokładnie 48 lat (13 lipca 1971) temu Barca podpisała kontrakt trenerski z Rinusem Michelsem - prekursorem futbolu totalnego, późniejszym Trenerem Stulecia wg FIFA.

Generał najpierw sprowadził Johana Cruijffa, potem Johana Neeskensa i wreszcie w 1974 odzyskał dla Barcy tytuł Mistrza Hiszpanii po 14 latach przerwy.

Jak każdy wie jego wizja futbolu opierała się na wszechstronność i wszechobecności (wymienności pozycji) piłkarzy, kapitalnie panujących nad piłką.

Mniej osób wie, że Rinus miał obsesję na punkcie przygotowania fizycznego.
Cytując: 'W jego wizji nie było drogi na skróty, ale za wysiłek stachanowca potrafił się odwdzięczyć. Piłkarzy spisywanych na straty, wychowywał na gwiazdy światowego formatu, a talenty wyszukiwał z intuicją graniczącą z jasnowidztwem'.

W końcu nieustanny pressing nie bierze się z niczego.

Rinus był perfekcjonistą i samo wygrywanie nigdy mu nie wystarczało - jego zespoły musiały tworzyć widowisko.

Dość smutną konstatację Rinus wypowiedział u schyłku życia:

'We współczesnym futbolu nie lubię wyrachowania zawodników. Kiedyś piłkarze czuli na boisku większą dumę i grali, by zwyciężyć. Dziś gra się, by nie przegrać.'

Gracies Rinus - dzięki, że współtworzyłeś Barce.

5

Znając życie pierwsze mecze Griezmann u Valverde rozegra na lewym skrzydle.. To całkiem szybki piłkarz napewno zwrotniejszy niż Coutinho.. Tylko cholera nie kosztem Dembele.

1

@Chwytliwy kazuya zawsze mi imponowal najbardziej... totalny kocur.

0

Świetne uzupełnienie ataku.. typowy wolny elektron który jest wszędzie w ataku i dużo pracuje dla zespołu;)

6

W końcu koniec tej szopki teraz niech Griezmann zgoli tą szope na głowie;D

0

@Chwytliwy cały czas miałem wrażenie że to dziś ;D

1

@BarcaInfo jest już ten wywiad z Neymarem czy jeszcze nic ?;D

0

@Katalonbar w takim razie przód też by musiał wracać bez dwóch zdań

7

@Wawrzyszewski Bechler to najlepsze źródło jeżeli chodzi o Neya.

11

Cisza przed burzą;D

4

Griezmann pewnie film nagrywa trochę się zejdzie z fisiado;D

1

@filas_m jaja sobie robisz ;D chłopie kto posadzi rakiticia i busquetsa na ławce;D

0

@MesQueUnClub_87 chodzi o to że Antek na początku miał krótkie włosy i wydawało mi się że bardziej mu pasowały niż te kołcze.

1

Mógłby trochę to szope na głowie ogarnąć Antek ;D nie to że się czepiam w sumie kwestia gustu ;D

6

@KamQiX "więcej niż klub " smiechlem , la masia umiera , Barcelona w top 3 wydających najwięcej na transfery.

14

Griezmann będzie czwartym zawodnikiem, za którego Barcelona zapłaciła klauzulę odstępnego. Wcześniej klub aktywował klauzulę tylko w trzech przypadkach: Rivaldo (1997), Keita (2008) i Lenglet (2018).[Sport]

1

@MesQueUnClub_87 I w pomocy dobry młyn Cou/Busi/ De Jong
Arthur/Busi/De jong
Cou/De Jong/ Arthur.... loooo matko młyn.

0

@MesQueUnClub_87 aleeee żeś mi przypomniał teraz ... no A co z Coutinho ... wychodzi na to że odejdzie a może przesunięty do pomocy?

0

@MesQueUnClub_87 Antek sam na szpicy to zły pomysł, on najlepiej gra mając przed sobą rasową 9.

1

Chce zobaczyć razem na boisku Dembele, Griezmanna, Messiego i Suareza i gucio mnie to obchodzi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?