kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ależ piękna piosenka:)
Miłej soboty !
9
@matirix20 on się nadaje kartofle kopać ten Samper.
0
Joao Felix chłopak ma niesamowity talent... z łatwością wbił się w drużynę Simeone.
2
@grizzy10 vinicius to się najpierw niech nauczy strzelać w bramkę A nie w trybuny.
5
Antek wyglada jakby od lat grał w tym zespole ale z drugiej strony Coutinho na początku też tak wyglądał.. z oceną trzeba poczekać przynajmniej do następnego lata.
0
Uśmiech Bartka u Busquetsa trochę podobny ;D
https://mobile.twitter.com/neurophate_/status/1155073704352763904
1
Dobra co tu się przejmować przecież Ernescik Valdus Valverde już zapowiedział że w tym sezonie idziemy po wszystko...
4
Dembele bez wątpienia wielki talent pokazał to w Borussii, pokazał to w kilku meczach miedzy innymi z Totenhamem, obunozny.. on ma to coś co widać u Riquiego Puiga jest magia.. ten sezon będzie kluczowy.
11
@FC1899Barca Ty chyba żeś się z wujem na rozum zamienił;) Dembele najbardziej przereklamowany piłkarz... mocne slowa
6
@Katalonik97 nie no wiadomo że Neymar to inny poziom co nie znaczy że z Dembele nie idzie wykrzesać więcej.
3
Jeszcze Coutinho niedługo przyleci też go spakują zaraz ;)
6
@AmigoBlancos na dobra sprawę on miał tylko końcowe 15 minut słabe.
9
Luźny meczyk a Dembele już pakują walizki ;D
0
@insp1re Noo i złapie kontuzje i znowu będą go sprzedawać;)
0
I tak Dembele wyglądał lepiej niż cała drużyna Realu razem wzięta.
9
I Todibo podsumował swój mecz.. Ale rośnie nam stoper !
1
@batoon to źle przynajmniej mielibyśmy karnego
0
@Striker był i to nie raz :)
10
A teraz wyobraźcie sobie Neymara co by zrobił na miejscu Dembele ;)
8
Przypomniał mi się Dembele w meczu z Liverpoolem ;)
1
Mamy swojego Pereza ;D
4
Największy plus tej połowy to zdecydowanie Tobido The New De Ligt.
1
Kiwajakotako na ataku ?
0
Trzeba było z czuba!
3
Fajna współpraca De Jonga z Dembele.
3
Todibo ogólnie jakby tu już parę dobrych lat grał;)
6
Dembele to aktualnie przewodzi tym zespołem jest w środku i na skrzydle.. Dobrze wygląda.
6
Lepiej mecz wygląda jak pracują skrzydła;)
0
Tobido .. komentator tak mnie zmylil że aż wujka Google uruchomilem dla pewności;D
0
Umtiti chyba ukradł brzuszek Suarezowi ;)