0

No Messi,No Party :)

1

Umtiti dziś skala , profesor :)

5

Jest Leo jest Magia , nie ma Leo nie ma Magii wniosek = Neymar wróć, jak Messi miał kontuzje kolana to Neymar był liderem.

0

Griezmann bez 9 nie istnieje :)

7

Neymar to jest obowiązek, zero magii na Camp Nou ;D

4

Ciężko będzie oglądać Barcelonę bez Messiego, Neymar to obowiązek..

0

Rozkosz dla oczu ;) chwilo trwaj.

4

Semedo ..Bale ?

0

Dembele ładnie!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Griezmann i 120 na rękawie;D

1

Coutinho porfavor co tam było;D

14

Liczę dziś na pierwszą brameczke Griezmanna:)

5

@Cave wypowiedzenie dostałeś?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

24

Jeszcze tylko Neymar.. :))

0

@Fabik87 dobre hieroglify ;)

0

6

@PatrykBarcelona nie wiem czemu ale ja jemu wierzę;)

0

@dniel Anthony Joshua też miał wygrać;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale się Maryla Rodowicz odwalila jak bąk w święto kwiatów.

44

0

@Dejvv dobre jaja heheheh ;D

0

@Polnar parę lat temu dał wpis chyba na Twitterze " puta Messi "

0

Jeszcze tylko niech Firpo przeprosi Messiego i będzie gitara.

0

No to pozostaje czekać na oficjalke @Chwytliwy szczęśliwy ?;D

0

Ceballos>Van Beek

0

Powodzenia Malcomito;D

0

@messi564 kto wie czy wogole wróci do treningów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?