kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No Messi,No Party :)
1
Umtiti dziś skala , profesor :)
5
Jest Leo jest Magia , nie ma Leo nie ma Magii wniosek = Neymar wróć, jak Messi miał kontuzje kolana to Neymar był liderem.
0
Griezmann bez 9 nie istnieje :)
7
Neymar to jest obowiązek, zero magii na Camp Nou ;D
4
Ciężko będzie oglądać Barcelonę bez Messiego, Neymar to obowiązek..
0
Rozkosz dla oczu ;) chwilo trwaj.
4
Semedo ..Bale ?
0
Dembele ładnie!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Griezmann i 120 na rękawie;D
1
Coutinho porfavor co tam było;D
14
Liczę dziś na pierwszą brameczke Griezmanna:)
5
@Cave wypowiedzenie dostałeś?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
24
Jeszcze tylko Neymar.. :))
0
@Fabik87 dobre hieroglify ;)
0
@Messibestplayerintheworld otóż to ;)
6
@PatrykBarcelona nie wiem czemu ale ja jemu wierzę;)
0
@dniel Anthony Joshua też miał wygrać;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale się Maryla Rodowicz odwalila jak bąk w święto kwiatów.
44
Tak się cieszy Neymar :)
https://mobile.twitter.com/LioneI10i/status/1157653090163679233
0
@Dejvv dobre jaja heheheh ;D
0
@Polnar parę lat temu dał wpis chyba na Twitterze " puta Messi "
0
Jeszcze tylko niech Firpo przeprosi Messiego i będzie gitara.
0
No to pozostaje czekać na oficjalke @Chwytliwy szczęśliwy ?;D
0
Ceballos>Van Beek
0
Powodzenia Malcomito;D
0
@messi564 kto wie czy wogole wróci do treningów