kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Thierno dieta kebabowa pewnie u Ciebie;)
0
@Dejvv jeszcze coś tam się w mediach przewijalo że Abel Ruiz może zastąpić Suareza.
0
@Messibestplayerintheworld Też katuje non stop demowke przez neta.
0
Hmm Coutinho Totenham, Eriksen United, Pogba Real .. Coś w tym jest.
10
Dembele "śpiewa"po hiszpańsku ;D
https://mobile.twitter.com/nocontextFCB/status/1158679672076603393
21
Kurde Todibo jaki to byk! Przybliżcie zdjęcie będzie dobrze widać:)
https://zapodaj.net/dfe5e593a290f.jpg.html
13
Wracaj Ney i odkup swoje winy !!
https://mobile.twitter.com/Kowal___30/status/1158758703660765184
0
@Dejvv jaki Tier hehhe
4
@Homeopata8989 Nie pobije bo kibice są podzieleni w kwestii przyjścia Neymara. To nie będzie to co kiedyś.
2
@wachaFCB oby oby ;)
0
@matkep tak jest najważniejsze zdrowe powietrze ;D
58
Cholera sama prawda...
https://zapodaj.net/87f95c0ee1bc1.jpg.html
13
Kuchciński: Dajcie mi już spokój jestem taki "zalatany"
0
Ten cały czas coś nawija o transferze Neymara do Realu Ale nie mam czasu tłumaczyć jestem w pracy;D
https://mobile.twitter.com/jclaros_
0
Uważam że mimo wszystko do transferu Neymara dojdzie.. samo to że szejk otworzył drzwi Barcelonie do rozmów z nim świadczy o tym że szejk poprostu Neymara już nie chce.
2
Było coś takiego że przecież Cou nie wróci do PL i nie zagra w innej drużynie Angielskiej z szacunku do Liverpoolu.
0
@Homeopata8989 taczką za rok wywieziesz tego Valverde z Camp Nou, będziesz głównym kierowcą.
1
@Kamilos84 Valverde zdobędzie 3 lm z rzędu:D
0
Komentarz usunięty
0
@Homeopata8989 zasadnicze pytanie mordo chcesz hatricka przegranych lig mistrzów od Valverde?
0
@Homeopata8989 Ty mi o poziomie wypowiedzi nie mów bo wystarczy wejść w twój profil i przewinąć kilka razy do dolu. No mistrzu.
0
Komentarz usunięty
0
@BigShaq jasne że piecze.. laporta by nie kupił.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
1
@BigShaq daj już spokój z tym klęczysławem Valverde.. kolejny rok chcecie baty dostawać patrzę.
2
Valdes z miejsca zrobiłby więcej niż Valverde przez 3 lata , jestem pewny.
0
@Jacu327 halilovic
0
@Lola120 lepiej teraz reagować tak jak reagowali wczoraj kibice gwiżdżac na Valverde niż znowu przechodzić na koniec roku przez katusze.
0
@LuisSalvano https://zapodaj.net/dc8bed93d412b.jpg.html
0
@masq rownie dobrze można powiedzieć że mamy też zamiennika dla Suareza.