kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Powiem tak uwierzę jak zobaczę.. Dla mnie kluczowy w tym temacie jest Messi.
0
@bartoszekkk co to znaczy ?;D
0
Czy było coś takiego że Neymar obiecał Suarezowi i Messiemu że nie pójdzie do Realu nigdy ? Jakiś wywiad kiedyś czy coś.. albo mi się wydawało;)
9
@Homeopata8989 Nie to że nie jestem za przyjściem Neymara.. staram się cieszyć tym co widziałem w meczu z Napoli , bramka i asysta Dembele , fajna praca w defensywie.
8
@Homeopata8989 Dembele z każdym meczem wygląda coraz lepiej.
99
@Homeopata8989 liga hiszpańska, liga francuska - detale.
1
@SithRM tylko czemu nie powie tego publicznie ? Mało już tej pajacerki z jego strony? Za chwilę zaczynamy ligę.. na co on czeka ?
2
Tlumaczcie sobie po swojemu;D
https://x.com/marcelobechler/status/1160663083158790144
9
Patrzę że coraz to więcej osób na La Rambli jest za powrotem Neymara :) również jestem za tym!
2
Deja Vu mam .. Griezmann nie nadaje się na lewe skrzydło im wcześniej to Valverde zrozumie tym lepiej :)
0
@Blomqvist obejrzałem
12
@kuz wyluzuj chłopie...
0
„(…) wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście, ważne pytanie: co lubię w życiu robić. A potem zacznij to robić.”.
Kocham ten tekst ;)
2
Ale kotttt uuuu jazdaaaaa życie to są chwilęeeeeee!
1
@Drozdu7 mimo wszystko jednak Zenek;)
1
Zabioreeee Cie na dziką plażeeeeee
4
Co ja bym dał żeby zobaczyć Kurskiego w tańcu Jean Claude Van Damme....
0
Kurski jak młody pelikan
0
Ten z weekendu dobry ... śpiewa ,, umiesz kręcić pupą " i patrzy na mała dziewczynkę A ona taka zniesmaczona widzieli ?;D
0
Ja uwielbiam ją ona tu jest iiiiii tańczy dla mnie ;D
1
@BarcaInfo możesz wytłumaczyć o co tu chodzi Z tym tweetem;)
2
Aż mi gula lata przy gardle jak sobie myślę że 80 mln jeszcze za Griezmanna możemy zabulić.
0
Messi z Suarezem na bank zaopiekują się kostką Neymara.. kurde no nie wierzę że to taka chorągiewka jest..
16
Jeszcze tylko dopłaćmy Atletico za Griezmanna 80 melonow i okienko możemy zamykać;D
3
Ambitna bestia ten Florek. Dąży do tercetu Neymar , Mbappe , Hazard ;)
0
@Alanooo już on raz był gwiazdą numer 1.
0
Gerard Romero wyjdzie na totalnego blazna okienka.
0
@KamQiX josep pedrerol tic tac tic tac. Najlepsze źródło Realu.
0
Oo Josep Pedrerol no to grubo ;)
3
https://mobile.twitter.com/ErykPSG/status/1160182354780053504