5

Powiem tak uwierzę jak zobaczę.. Dla mnie kluczowy w tym temacie jest Messi.

0

@bartoszekkk co to znaczy ?;D

0

Czy było coś takiego że Neymar obiecał Suarezowi i Messiemu że nie pójdzie do Realu nigdy ? Jakiś wywiad kiedyś czy coś.. albo mi się wydawało;)

9

@Homeopata8989 Nie to że nie jestem za przyjściem Neymara.. staram się cieszyć tym co widziałem w meczu z Napoli , bramka i asysta Dembele , fajna praca w defensywie.

8

@Homeopata8989 Dembele z każdym meczem wygląda coraz lepiej.

99

@Homeopata8989 liga hiszpańska, liga francuska - detale.

1

@SithRM tylko czemu nie powie tego publicznie ? Mało już tej pajacerki z jego strony? Za chwilę zaczynamy ligę.. na co on czeka ?

2

9

Patrzę że coraz to więcej osób na La Rambli jest za powrotem Neymara :) również jestem za tym!

2

Deja Vu mam .. Griezmann nie nadaje się na lewe skrzydło im wcześniej to Valverde zrozumie tym lepiej :)

0

@Blomqvist obejrzałem

12

@kuz wyluzuj chłopie...

0

„(…) wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście, ważne pytanie: co lubię w życiu robić. A potem zacznij to robić.”.

Kocham ten tekst ;)

2

Ale kotttt uuuu jazdaaaaa życie to są chwilęeeeeee!

1

@Drozdu7 mimo wszystko jednak Zenek;)

1

Zabioreeee Cie na dziką plażeeeeee

4

Co ja bym dał żeby zobaczyć Kurskiego w tańcu Jean Claude Van Damme....

0

Kurski jak młody pelikan

0

Ten z weekendu dobry ... śpiewa ,, umiesz kręcić pupą " i patrzy na mała dziewczynkę A ona taka zniesmaczona widzieli ?;D

0

Ja uwielbiam ją ona tu jest iiiiii tańczy dla mnie ;D

1

@BarcaInfo możesz wytłumaczyć o co tu chodzi Z tym tweetem;)

2

Aż mi gula lata przy gardle jak sobie myślę że 80 mln jeszcze za Griezmanna możemy zabulić.

0

Messi z Suarezem na bank zaopiekują się kostką Neymara.. kurde no nie wierzę że to taka chorągiewka jest..

16

Jeszcze tylko dopłaćmy Atletico za Griezmanna 80 melonow i okienko możemy zamykać;D

3

Ambitna bestia ten Florek. Dąży do tercetu Neymar , Mbappe , Hazard ;)

0

@Alanooo już on raz był gwiazdą numer 1.

0

Gerard Romero wyjdzie na totalnego blazna okienka.

0

@KamQiX josep pedrerol tic tac tic tac. Najlepsze źródło Realu.

0

Oo Josep Pedrerol no to grubo ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?