kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 to już rarytas:)
3
Jeszcze lekko ponad miesiąc temu każdy nie mógł się doczekać okienka transferowego , dziś już chyba każdy tym rzyga i czeka początku sezonu , za parę miesięcy znowu będzie Valverde Out itd i znowu czekanie na okienko i wzmocnienia.. @LuisSalvano jestem z Tobą i trzymam kciuki za powrót Neymara do Barcelony.. Nie ma co się łudzić trzeba działać póki jeszcze jest okienko.
0
@gorgota Kimmisch , Cancelo , Dani Alves , Semedo , Piszczek.
Alba , Marcelo , Alaba i dalej nie wiem
0
@Szymix654 daj Boże Ci doczekać;D
0
@LuisSalvano zgadzam się Luis zgadzam;D
70
Moderacjo ten Neymar z tym X na głównej stronie to w sumie trochę tak nie taktownie wygląda.. :( z szacunku do MSN
0
@BaroPodertos nie widzę w tym nic innego mordo:)
0
Niech sobie Real rozmawia z Psg nawet niech 500 melonow proponują.. wszystko zależy od tego co ma Neymar w tym swoim saganie.. mam nadzieję że nie jest taką chorągiewką i nie poleci tam gdzie mu zawieje po raz drugi ,tylko uratuje swoją karierę i wróci na właściwe tory , wróci tu gdzie jest jego pieprzone miejsce czyli w Barcelonie!.
16
Argument który mi wystarcza w sprawie Neymara to magia MSN nie było takiego trio nigdy i mam nadzieję że świat jeszcze raz zobaczy te magiczne TRIO... a tak dla dobra Futbolu niech się chociaż oko cieszy. Z pozdrowieniami dla Valverde.
0
@Katalonbar dom , rodzina , szczęście, miłość;)
1
@BarcaInfo co nie zmienia faktu że to Real może po niego ruszyć.
0
Pokuta ,pokuta jeszcze raz pokuta :) Ney wracaj czym prędzej. @LuisSalvano wsiadaj w Boinga i fruu po Neymara do Paryża :)
0
@obiektywnie88 A mi się wydaje że Luis z Messim mają aktualnie duży wpływ na Neymara..
3
Chcieć to sobie Real może, kasę miec też Real może.. szejk też najchętniej sprzedalby Neya do Realu tylko pupa blada z tego wszystkiego bo Neymar nie chce iść do Realu i nikt siłą go tam nie wepcha.. druga sprawa Suarez z Messim by go zjedli za ten ruch. Braci sie nie traci.
0
@konrad1661 nadzieja umiera ostatnia.
0
@Copernicus powiem ci że nie mam pojęcia jak Valverde to zrobi ale jakoś będzie musiał rotowac z głową.
1
Zostanie Coutinho to zostanie , ale jak nie wypali kolejny sezon to nie ma szans że ktoś zapłaci nam 100 mln. Jego cena na transfermarkcie spada strasznie. No ale cóż jest ryzyko jest zabawa.
14
[@moillorens] | Daniel Levy (prezes Spurs) przerwał operację Coutinho, mimo że propozycja była przekonująca.
18
@Transu96 A może nie tylko bułeczki;D
5
Dla mnie Neymar może zostać w Psg na kolejny sezon , oby tylko nie poszedł do Realu tego mój organizm nie zniesie :)
0
@TheNekro94 gdybym miał to ująć w drastyczny sposób to powiem że teraz nie trzeba jeździć po tak zwanych " burdelach" teraz zwykle panny z miasta robią prostytutkom ogromną konkurencję oddając swoje ciało za darmo.
0
@shinthps związki też są fajne jestem z moja kobieta łącznie już 12 lat i mam pełno fajnych wspomnień , wiele się od niej nauczyłem.
41
Gareth Bale ma własną grę;) zamówienia można składać u El Jarka.
https://scontent-sjc3-1.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/e35/66261888_121641245793166_8037787700122111490_n.jpg?_nc_ht=scontent-sjc3-1.cdninstagram.com&se=7&oh=0891a521be8331db7a963aa6cee0ac32&oe=5DE9656F&ig_cache_key=MjEwMTczNDU3NDczMTA1Mzg3Mw%3D%3D.2
1
@Homeopata8989
Info dzisiejsze ponad godzinę temu
http://www.leparisien.fr/amp/sports/football/psg/mercato-faute-d-avancees-sur-le-dossier-neymar-le-psg-expedie-les-affaires-courantes-06-08-2019-8129844.php?__twitter_impression=true
6
Le Parisien podaje, że nadal nic nie dzieje się w sprawie transferu Neymara. Dosłownie zero postępów i żadnych ruchów. Na dzień dzisiejszy trudno wyobrazić sobie Brazylijczyka poza Paryżem.
0
@Kubox ogólnie to o 150 % jest większa jasność niż w normalnej h7 światło jest bardziej białe A nie żółte, powiedzmy sobie że jak przykładowo na komplecie żarówek zwykłych h7 zrobisz przypuscmy tam 20 tys km to na Osram h7 Nightbreaker zrobisz jakieś 18 tyś km , ale tu nie ma co patrzeć na ilość zrobionych km tylko na wygodę jazdy w nocy i oczywiście bezpieczeństwo. Naprawdę polecam.
4
@AdiKingu96 i wlasnie o to chodzi kolego zeby zrobic tak aby nie tylko wszystko zalezalo od Messiego.
0
@Kubox Ja osobiście posiadam Osram Nightbreaker h7 bardzo dobre żarówki,szczególnie nocą przy słabej widoczności. Jedyna wada trochę szybciej się zużywają niż zwykłe.
0
@Kubox Osram dobra firma, Philips.
1
@Chwytliwy no chodzi o to że kilkanaście postów niżej napisałem że według mnie odejście Coutinho nie jest związane zupełnie z przyjściem Neymara do Barcelony. Dla mnie dwie zupełnie inne sprawy. Dla Coutinho nie ma miejsca , dla Neymara jest.. takie moje zdanie.