kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO będą odrzucać każdą ofertę Barcelony. Doprowadza do tego że przyjdzie do realu.
2
Perez wygra batalię o Neymara mówię wam to ;D
6
@BarcaInfo zaorał konkretnie ;)
0
Marcelo Bechler nic nie pisał że Psg poczeka na ofertę Realu.
0
@bodzio10 to chyba 2 post dopiero to dużo?
0
Perez jak z ofertą wystartuje to odrazu przyjmą;)
0
Pojechanie z Coutinho jak z frajerem to będzie wtedy jak się okaże że Paryż oferty nie przyjął i będzie musiał zostać na kolejny sezon.
0
Jeszcze tak będzie że Neymar odzieje biały trykot ;)
0
@Aerox mówię Ci że jeszcze Perez wskoczy na białym koniu jak nasi będą tak się ociagac:)
1
Będą latać tak 10 razy do Paryza aż w końcu wpadnie Perez na białym koniu i zawinie Neymara do Madrytu ;)
0
To się dzisiaj nie zakończy ;)
1
Czas do domu Ney:)
0
To przecież tylko rozmowy :)
5
@Danny Gaucho już nawet włosy na nogach rosną ;D wszystkiego dobrego.
0
@BarcaInfo Nie ma Bartomeu;D
3
No to w sumie jutro decydujący dzień. Bartek wierzę w Ciebie mam nadzieję że Neymar wróci.
3
To że jest jutro spotkanie nie znaczy że wraca :)
1
świr coś dzwoni ;)
1
Najlepsze jest to że Mundo Deportivo i Sport siedzą cichutko w sprawie Neymara , w sumie to nie dziwne.
1
@szkutnik91 do Barcelony czy Realu ?
0
@Grubson06 A tu niby co napisał?
2
Polak potrafi tylko gadać.. osiągnij to co Neymar dopiero później otworz buzie ;))))
0
Proponuję poczekać na konkretne info samego Marcelo Bechler.. starczy tych bredni pismakow.
0
@BigShaq A może obędzie się bez Coutinho??? Bo będzie wypożyczenie.
0
OJO Romero.....
0
Hmm w sumie tylko niby czemu wypożyczenie Coutinho ma przeszkodzić w transferze Neymara? Kręcidlo chyba nie trzeźwy.
15
Gerard Romero potwierdza negocjacje z Coutinho.
7
https://mobile.twitter.com/J_Krecidlo/status/1160908754713546753
2
@BarcaInfo znowu???
3
Valverde to dobry trener brakowało kogoś takiego jak De Jong ;D