kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@sniapek byłem świadkiem Ale nie pamiętam jak się bawiłem:)
0
@BarcaInfo Tier?:)
0
Prokuratura potwierdza zaginiony to Piotr Woźniak- Starak.
1
Przecież Simeone mówił że świat zobaczy inne Atletico:)
3
@ViscaBarca123 najlepszy prawy obrońca świata... top of The top.
53
O cholera Ale młodzian poszedł:)
https://x.com/neurophate_/status/1163142797479829504
7
@Jordi10 nie chce żadnych trofeow chce styl ten je.... styl w którym się zakochałem.
1
@ViscaBarca123 myślisz że to tylko po to żeby zamydlic oczy Messiemu ?? Ja uważam że naprawdę się o niego starają.
0
@Odesseiron właścicielem Psg jest Qatar Sports Investments gdzie prezesem jest Nasser ale zaznaczam to tylko jeden z prezesow i z tego co już kiedyś mówiły media jest tylko pionkiem( są wyżej postawione szychy ). Chodzą słuchy że tatuś Neymara jest coraz to bardziej wplywową osobą i zna większe szychy niż sam Nasser.. uważam że Neymar wcale nie jest na takiej złej pozycji. Rodzina Neymarow A szczególnie Papa Neymar to dobry kombinator.
3
@LuisSalvano bankowo ;)
1
@SeeleyBooth de jong, trener i Riqui Puig.
2
@Ratamahatta może wyciągnął by z niego więcej jednak te łączne 218 dni kontuzji Dembele też swoje zrobilo.
10
Redakcjo nie warto się spuszczac na "analizie taktycznej" naszej drużyny bo tej taktyki nie było;D
13
Nie daruje Ci tego gracza Valverde ! Tak ciężko było go kupić! A tak łatwo było go zniszczyć!
1
Jak zle zaczęliśmy to dobrze skończymy;D
0
Ten się śmieje kto się śmieje ostatni :)
12
Wpuścić 36 letniego Daniego Alvesa na prawą mańkę to by zamiótł Semedo z Roberto razem wziętych jeszcze pewnie Wague pod pachę by zgarnął.
0
Ciężko darować sobie ten mecz wczorajszy jestem taki zły że nie mam słów.. najgorsze o tym że i tak wiedziałem że z Valverde dalej będzie to samo co przez 2 poprzednie sezony A i tak nie da się opanować nerwów.
1
@wesolybaklazan Roberto? Ten chłopak powinien się cofnąć raz jeszcze do Juvenilu.
2
Mam nadzieje ze jednak przyjdzie Neymar i pokażę miejsce w szeregu Dembele może wtedy będzie zdrowsza rywalizacja :)
1
@bartekmess transfer do Madrytu;D
2
@VamosRakieta dokładnie Valverde Out inaczej regres będzie coraz bardziej widoczny.
1
Griezmann nie 9 , Griezmann nie skrzydłowy to kto to Griezmann ? Lewy obrońca? Tam wczoraj dobrze wyglądał:)
0
@antylegionista myślę że jest to do zrobienia antek cofajac do defensywy robi miejsce Messiemu po czym Antek swobodnie może wymieniać się pozycja z Messim.
0
@bartoszekkk wiem o tym.. ale jak wyzdrowieje można spróbować
7
4231 śmiało można zagrać Dembele na lewym skrzydle, prawe skrzydło Messi , Suarez szpica , za Suarezem Griezmann.. de jong, Busi na defensywnym. A teraz wyjaśniam dlaczego śmiało można tak grać...A no dlatego że Griezmann cholernie wspomaga defensywę co pokazał wczorajszy mecz.. chłopak częściej grał na lewej obronie niż Jordi Alba.
0
W Angielskiej z Valverde to środek tabeli tam nie ma nawet innej opcji.
2
@IAmBackCules dobrze niech jadą z nimi grubo.. już po wakacjach mają.
0
@IronSanHybrid zwalniamy jedną z większych pensji po to tylko żeby kupić Neymara ;D
29
Mam nadzieje ze długo z więzienia nie wyjdzie !!
https://x.com/_nazimno/status/1162447850116194304