6

@sniapek byłem świadkiem Ale nie pamiętam jak się bawiłem:)

0

@BarcaInfo Tier?:)

0

Prokuratura potwierdza zaginiony to Piotr Woźniak- Starak.

1

Przecież Simeone mówił że świat zobaczy inne Atletico:)

3

@ViscaBarca123 najlepszy prawy obrońca świata... top of The top.

53

O cholera Ale młodzian poszedł:)

https://x.com/neurophate_/status/1163142797479829504

7

@Jordi10 nie chce żadnych trofeow chce styl ten je.... styl w którym się zakochałem.

1

@ViscaBarca123 myślisz że to tylko po to żeby zamydlic oczy Messiemu ?? Ja uważam że naprawdę się o niego starają.

0

@Odesseiron właścicielem Psg jest Qatar Sports Investments gdzie prezesem jest Nasser ale zaznaczam to tylko jeden z prezesow i z tego co już kiedyś mówiły media jest tylko pionkiem( są wyżej postawione szychy ). Chodzą słuchy że tatuś Neymara jest coraz to bardziej wplywową osobą i zna większe szychy niż sam Nasser.. uważam że Neymar wcale nie jest na takiej złej pozycji. Rodzina Neymarow A szczególnie Papa Neymar to dobry kombinator.

3

@LuisSalvano bankowo ;)

1

@SeeleyBooth de jong, trener i Riqui Puig.

2

@Ratamahatta może wyciągnął by z niego więcej jednak te łączne 218 dni kontuzji Dembele też swoje zrobilo.

10

Redakcjo nie warto się spuszczac na "analizie taktycznej" naszej drużyny bo tej taktyki nie było;D

13

Nie daruje Ci tego gracza Valverde ! Tak ciężko było go kupić! A tak łatwo było go zniszczyć!


1

Jak zle zaczęliśmy to dobrze skończymy;D

0

Ten się śmieje kto się śmieje ostatni :)

12

Wpuścić 36 letniego Daniego Alvesa na prawą mańkę to by zamiótł Semedo z Roberto razem wziętych jeszcze pewnie Wague pod pachę by zgarnął.

0

Ciężko darować sobie ten mecz wczorajszy jestem taki zły że nie mam słów.. najgorsze o tym że i tak wiedziałem że z Valverde dalej będzie to samo co przez 2 poprzednie sezony A i tak nie da się opanować nerwów.

1

@wesolybaklazan Roberto? Ten chłopak powinien się cofnąć raz jeszcze do Juvenilu.

2

Mam nadzieje ze jednak przyjdzie Neymar i pokażę miejsce w szeregu Dembele może wtedy będzie zdrowsza rywalizacja :)

1

@bartekmess transfer do Madrytu;D

2

@VamosRakieta dokładnie Valverde Out inaczej regres będzie coraz bardziej widoczny.

1

Griezmann nie 9 , Griezmann nie skrzydłowy to kto to Griezmann ? Lewy obrońca? Tam wczoraj dobrze wyglądał:)

0

@antylegionista myślę że jest to do zrobienia antek cofajac do defensywy robi miejsce Messiemu po czym Antek swobodnie może wymieniać się pozycja z Messim.

0

@bartoszekkk wiem o tym.. ale jak wyzdrowieje można spróbować

7

4231 śmiało można zagrać Dembele na lewym skrzydle, prawe skrzydło Messi , Suarez szpica , za Suarezem Griezmann.. de jong, Busi na defensywnym. A teraz wyjaśniam dlaczego śmiało można tak grać...A no dlatego że Griezmann cholernie wspomaga defensywę co pokazał wczorajszy mecz.. chłopak częściej grał na lewej obronie niż Jordi Alba.

0

W Angielskiej z Valverde to środek tabeli tam nie ma nawet innej opcji.

2

@IAmBackCules dobrze niech jadą z nimi grubo.. już po wakacjach mają.

0

@IronSanHybrid zwalniamy jedną z większych pensji po to tylko żeby kupić Neymara ;D

29

Mam nadzieje ze długo z więzienia nie wyjdzie !!

https://x.com/_nazimno/status/1162447850116194304


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?