0

2 godziny na złożenie i kolejny dzień czekania na info od psg.

0

Neymar nie zostanie w Psg bo sobie przewalil u kibiców;D

3

PSG jest gotowe zaakceptować wypożyczenie z opcją obowiązkowego wykupu Neymara. Pod warunkiem, że kwota wykupu Brazylijczyka będzie wynosić 200 mln euro. [RMC]

1

@MarioVeB! 66 zł za pojemnik 120 litrów za 3 miesiące.

7

5

Pragnienie Neymara to odejście z Psg jeżeli Real się nie ruszy to zakończy w Barcelonie. Wujek Google.


1

@grizzy10 już jest skończony kibicie mu cisną ostro I to wystarczy.

4

Nie wypowie się bo jemu bez różnicy gdzie idzie.. Barcelona czy Madryt aby nie Paryż.. chciałby do nas to by drzwiami , oknami , instagramami, Facebookami, snapchatami, whatsuppami, twitterami się dobijal za wszelką cenę , choćby nawet tą najgorszą jak zesłanie do rezerw.

1

@ViscaBarca123 tylko nadzieję robisz... napalam się na jego występ;D

4

@ViscaBarca123 Ja uważam że to Carles Perez dostanie teraz szansę że względu na to że tak jakby jest pierwszy w hierarchii.. Ale zdecydowanie wolałbym Ansu.

4

Źródła Barcy swoje , źródła Psg swoje , źródła Realu swoje.

0

To ja już zamawiam koszulkę Neymara :)

3

Samo to że zgadzają się już na wypożyczenie to jest sukces. Tego się nie da spieprzyc już. Co do kwoty powinni się dogadać.

1

Hmmm no ciekawe kiedy się to skończy.

0

@SeeleyBooth A ile na lewo jeszcze się dorobila;D

1

@SeeleyBooth właśnie wpylam do obiadu ;D

3

@DonAndrzejos czekamy na info od Romero.

0

@Avada Kedavra dreszczowce , thriller, sensacyjny ogólnie aby dobre kino :)

0

Kurde żeby to przeziębienie w lato brało masakra.. jakis ciekawy film ktoś poleci ?? Muszę leżeć nie mam co robić;d

0

Madryt wkracza po Neymara ;D


4

Tata Neymara zaczął obserwować Ramosa;D


0

@lioney10 Messi wejdzie w drugiej połowie na bank :)

26

Psg się otwiera ;D

1

@MarioVeB! Kolega mój pracuje jako serwisant rowerów miejskich w stolicy.. dostał małego busa do dyspozycji i jeździ po mieście naprawia jakieś usterki w rowerach. 5 tys na rękę to bardzo dobra pensja.

1

@Coutinho007 Federico Chiesa:)

0

Brahim też wrócił świeżo po kontuzji i właśnie złapał kolejną też wypada na miesiąc... Ale ta młodzież teraz połamana.

0

@donleoJR mordeczko mnie te wirtualne zielone nie obchodzą, tak dla zrozumienia.

1

@Chwytliwy matura to bzdura , zdasz bankowo..

0

@MNSbEstEver no ale co piecze cię pupa z tego powodu czy co ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?