18

Taaa już usuneli:) w każdym razie nie fake.


3

@macio_944 gra się świetnie ja już zamówiłem ::)

0

@Katalonczyk1995 to i podwyżka poszła;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

@HansLanda dlaczego go nie powołują o to jest pytanie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Chciałbym żeby Ansu dostał chociaż te pół godziny w jutrzejszym meczu , Valdek musisz :)

15

Człowiek w takim momencie uświadamia sobie jak mało ważne są pieniądze A jak ważna jest rodzina... kochajcie się moi mili , dbajcie o siebie i o swoich bliskich ,cieszcie się sobą, cieszcie się każdą chwilą tak jakby to miałabyc ostatnia chwila.. każdy dla swojej kariery zapomina o bliskich I zazwyczaj przypomina sobie dopiero o nich kiedy stanie się coś złego. Apel MORDECZKI ! Weźcie jutro swoje mamy , siostry, babcię, bratow , ojców nawet na spacer , na kawe, na pogaduchy.. bo dziś są, jutro będą a za dwa dni może ich nie być! Powodzenia La Ramblo !

55

@Moderacja może jakiś list kondolencyjny z Polskiego forum Fc Barcelony??

1

W takich przykrych sytuacjach widać nawet na La Rambli tą solidarność i przypomina się cytat ,, bo wszyscy Polacy to jedna rodzina " jesteście wielcy naprawdę ! Chwała wam za to !

124

La Ramblo dajmy sobie dzisiaj spokój z Neymarem.. w wyrazach szacunku dla Luisa Enrique i jego rodziny z powodu zmarłej córki !

18

Boze widzisz a nie grzmisz... po świecie chodzą mordercy , gwałciciele.. A tu 9 letnia dziewczynka przed którą było całe życie..

3

@student97r życie jest okrutne.

0

Że niby czekają z oficjalka do czasu aż PSG osiągnie porozumienie z Dybala ? Nie wierzę że to się uda w 3 dni:)

2

W każdym razie gratuluję cierpliwosci wszystkim tu obecnym którzy są za transferem Neymara.. uwierzcie to do Polaków nie podobne! Powodzenia mordeczki :)

1

To Di Marzio dziś dobry babol;D

2

Cisza przed burzą:)

0

Dopóki nic nie będzie oficjalne, nie ma sensu być nadmiernie pobudliwym (nigdy nie można być w 100% pewien szczególnie w przypadku takiego transferu). Jednak Leonardo reaktywował swoje cele (drogie), więc wyobrażam sobie, że są pewni, że zdobędą potrzebną gotówkę. [Romain Molina]

10

Dobra rozejsc się:)

11

RMC dementuje porozumienie Barcelony z PSG.

2

Zaraz pewnie ktoś zacznie dementowac że żadnego spotkania nie ma :)

7

Adrian Sanchez : Welcome Ney

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

To tylko spotkanie :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Cejrowski kontra Frytka aleee on jej pojechał klasyk !


1

@krissu8 Ten Hag A w późniejszym czasie Xavi lub Valdes.

0

Oczywiście byłem za transferem Neymara , ale również bardzo cieszę się z transferu Griezmanna i mam tylko nadzieję że grając u boku Messiego nie będzie się z nim dublowal. Ale w sumie chyba najbardziej cieszę się że na mega zawodnika rośnie nam Ansu Fati i fajnie ze Valverde wogole daje mu szansę. @ViscaBarca123 gadałeś o Ansu kilka miesięcy no i wywolales wilka z lasu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?