kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Taaa już usuneli:) w każdym razie nie fake.
3
@macio_944 gra się świetnie ja już zamówiłem ::)
0
@Katalonczyk1995 to i podwyżka poszła;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
@HansLanda dlaczego go nie powołują o to jest pytanie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Chciałbym żeby Ansu dostał chociaż te pół godziny w jutrzejszym meczu , Valdek musisz :)
15
Człowiek w takim momencie uświadamia sobie jak mało ważne są pieniądze A jak ważna jest rodzina... kochajcie się moi mili , dbajcie o siebie i o swoich bliskich ,cieszcie się sobą, cieszcie się każdą chwilą tak jakby to miałabyc ostatnia chwila.. każdy dla swojej kariery zapomina o bliskich I zazwyczaj przypomina sobie dopiero o nich kiedy stanie się coś złego. Apel MORDECZKI ! Weźcie jutro swoje mamy , siostry, babcię, bratow , ojców nawet na spacer , na kawe, na pogaduchy.. bo dziś są, jutro będą a za dwa dni może ich nie być! Powodzenia La Ramblo !
55
@Moderacja może jakiś list kondolencyjny z Polskiego forum Fc Barcelony??
1
W takich przykrych sytuacjach widać nawet na La Rambli tą solidarność i przypomina się cytat ,, bo wszyscy Polacy to jedna rodzina " jesteście wielcy naprawdę ! Chwała wam za to !
124
La Ramblo dajmy sobie dzisiaj spokój z Neymarem.. w wyrazach szacunku dla Luisa Enrique i jego rodziny z powodu zmarłej córki !
18
Boze widzisz a nie grzmisz... po świecie chodzą mordercy , gwałciciele.. A tu 9 letnia dziewczynka przed którą było całe życie..
3
@student97r życie jest okrutne.
50
https://x.com/J_Krecidlo/status/1167161025453596672
0
Że niby czekają z oficjalka do czasu aż PSG osiągnie porozumienie z Dybala ? Nie wierzę że to się uda w 3 dni:)
2
W każdym razie gratuluję cierpliwosci wszystkim tu obecnym którzy są za transferem Neymara.. uwierzcie to do Polaków nie podobne! Powodzenia mordeczki :)
1
To Di Marzio dziś dobry babol;D
2
Cisza przed burzą:)
16
https://mobile.twitter.com/Kowal___30/status/1167085666284560386
0
Dopóki nic nie będzie oficjalne, nie ma sensu być nadmiernie pobudliwym (nigdy nie można być w 100% pewien szczególnie w przypadku takiego transferu). Jednak Leonardo reaktywował swoje cele (drogie), więc wyobrażam sobie, że są pewni, że zdobędą potrzebną gotówkę. [Romain Molina]
10
Dobra rozejsc się:)
11
RMC dementuje porozumienie Barcelony z PSG.
2
Zaraz pewnie ktoś zacznie dementowac że żadnego spotkania nie ma :)
7
Adrian Sanchez : Welcome Ney
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
To tylko spotkanie :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Cejrowski kontra Frytka aleee on jej pojechał klasyk !
1
@krissu8 Ten Hag A w późniejszym czasie Xavi lub Valdes.
0
Oczywiście byłem za transferem Neymara , ale również bardzo cieszę się z transferu Griezmanna i mam tylko nadzieję że grając u boku Messiego nie będzie się z nim dublowal. Ale w sumie chyba najbardziej cieszę się że na mega zawodnika rośnie nam Ansu Fati i fajnie ze Valverde wogole daje mu szansę. @ViscaBarca123 gadałeś o Ansu kilka miesięcy no i wywolales wilka z lasu :)