kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Barwindg trafił w bramke to już plus.
0
Fajnie by wyglądał atak w systemie 442 z Benzema i Lewandowskim na czele. Szkoda że go nie kupili
2
@SuperPatsonFCB James zdecydowanie.
0
Benzyna na króla strzelców;D
0
Jakie jest wasze ulubione ustawienie w PES2020 jeżeli gracie Barcelona.. ?;)
0
Stream Jageloniia Legia priv;:)
1
@SuperPatsonFCB wolę cieszyć się Gameplyem Pesa bez tych koszulek licencjonowanych niż grać w Fife Messim który sposobem poruszania się po boisku w tej grze nie różni się od Pazdana, Glika czy np Mbappe lub Asensio.. każdy w FiFie porusza się tak samo , identyczny balans, sposób poruszania się, składanie do strzału, podania.. jedyne co różni każdego zawodnika w FiFie to że mają licecencjonowne koszulki ..
1
@SuperPatsonFCB chcesz mieć licencję wgrywasz Patcha i jesteś happy , PES idzie do przodu to widać, chociażby nawet po tym jak odebrało FiFie Juventus , szczególnie boli to fanów CR7.
1
@Grzesior667 online , granie w pięciu z kolegami turnieja w PES każdy oddzielnie w domu , zima , piwko, coś pięknego.
8
@Grzesior667 dla mnie Gameplay ,realność, poruszanie się poszczególnych zawodników miażdży na łeb Fife.
12
@Grzesior667 chce Ci powiedzieć że żyjesz w zakłamaniu :)
28
PES 2020 wymiata , szybkie tempo , nieprzewidywalne zagrania, fenomenalna grywalnosc, niesamowita intuicja graczy , jeszcze bardziej udoskonalona realność piłki nożnej... good job Konami, FIFA20 mimo tego że ma więcej licencji nie da rady dorównać tej edycji PES nie wierzę , poprostu nie wierzę.
1
@Forza_Juve mówisz impra 18nastkowa w lesie ;D
1
@Forza_Juve docenisz ten wiek za parę lat. Ja mam 29 i chęcią bym się cofnął do 18 , teraz tylko praca , Dom, kredyt itd.. życie. Powodzenia w życiu.
0
@Katalonbar Eleven mam w cyfrowym Polsacie Ale dokupilem na miesiąc w Player.pl canal+.. tyle że 50 zł dodatkowo.
0
@szymonekk Ps4 :)
6
Fenomenalny jest ten nowy PES.. Jeszcze bardziej realny jak był.. odwzorowanie futbolu na bardzo dobrym poziomie.
1
Jak PES 2020 się podoba ktoś już gra ?:)
37
Kurier z PES 2020 właśnie do mnie jedzie, udało się dzień przed premierą ! Dobry poniedziałek, miłego dnia wszystkim :)
0
Oo Rolnik szuka żony dziś rusza ! :)
0
@ViscaBarca123 Konrad de la fuente to musi być ciekawa postać bo mój imiennik :)
9
Ona by tak chciała..
https://zapodaj.net/2415bfd258450.jpg.html
1
@PatrychoO o cholera lipa miałem sobie obejrzeć z żoną do obiadku:)
2
@Odesseiron no dlatego napisałem że nie wierzę.
1
Sergi Roberto wróci na prawą mańkę, nie wierzę że Wague będzie dostawał jakieś większe szanse.
0
@tadzik447 mieszkam 70 km od Wizny, polecam tam pojechac fajne tereny.
29
Wzruszające zdjęcie przedstawia ostatnią drogę uśpionego z powodu nowotworu Psa Hunter’a. Jego wieloletni partner, z którym razem służyli w policji niesie go na rękach, a pozostali koledzy i koleżanki z pracy salutują, oddają psu hołd i wyrazy szacunku.
https://zapodaj.net/b0cc28771ca4d.jpg.html
2
Lewy jak Messi w Reprezentacji ??
5
@Osioł przy okazji zrobisz dobry uczynek, Bóg Ci to wynagrodzi.
1
Ogólnie mówiąc to straszny pierdolnik się zrobił w klubie kontrowersje związane z Valverde, Dembele czy Rakietą.. wypychanie zawodników na cześć Neymara.. Laporta zaciera ręce A wybory się zbliżają.