6

300 baniek Dembele i Coutinho sumujac łącznie ich bramki i asysty to nawet nie zblizyli się do statystyk wykreconych przez Neymara.. bez mydła ogólnie :)

1

@grizzy10 A daj Boże żeby tak było;)

1

Neymar soap is over. Maybe next summer. [@moillorens]

7

Ousmane Dembele Szklana pułapka Barcelony ;)

15

Romero mówi że to koniec a Balague mówi że to nie koniec.. patrząc na informacje obu panów z całego okienka stawiam że to Balague ma rację.

0

Jak Gargamel da dzisiaj chociaż jedną połowę Ansu to zapomnimy i o Dembele i o Neymarze.

5

Karma wraca Panie Neymar... życie.

1

No zobaczymy jak to będzie, wierzę w Dembele bo talent ma ogromny , obunozny, szybki... tylko co z tego ? 3 rok się zaczął a jest tylko gorzej.

0

@zodiak_10 nie no prowadzący został wyrzucony z programu.

4

Klasyk ! Rozumiem prowadzącego czasem poprostu nie da się nie śmiać mimo że nie wypadało..


7

@SeeleyBooth 13 dni kontuzji przez całą karierę Griezmanna :) to nie realne Ale prawdziwe.

5

@DonAndresFCB pozbyć się Vidala ? Weź nie żartuj to złoty chłopak.

1

@BarcaInfo życie, samo życie:)

0

@jacobFCB bardzo smutne to prawda.

2

Avada Kedavra!!! Kurde przeniescie mnie do Harrego;D

1

@xArabx jak Kevina w zimę.

0

Ciekawe jaką byłaby drużyną Barcelona gdyby od momentu kiedy Pep Guardiola zagrał 11nastką złożoną z samych wychowanków do dnia dzisiejszego nie kupując ani jednego zawodnika.

0

@Bamek94 Eee tam czasem organizm potrzebuje tej chemii że sklepu ;D

0

@Azi ewentualnie te otoczenie , źródło bliskie negocjacjom to kanapa, fotel na którym siedział Bartek z Szejasem.

0

@Ratamahatta co to jest "źródło bliskie negocjacjom " ?;D na logikę ni cholery tego nie idzie ogarnąć.

7

3 piwka kupione , Giuseppe w zamrażalniku, ogólnie fit wieczór ale nie ma wuja Harrego Pottera z żoną muszę obejrzeć :)

9

@masq Harry Potter:)

35

Oficjalnie za 50 minut Harry Potter i Czara Ognia ! Oglądać koniecznie:)

0

@Rewolucja123 źródło własne myśli.

0

Może oba kluby pracują nad wypozyczeniem Neymara z obowiązkową opcją wykupu w następnym roku bez włączania żadnych zawodników.

4

Ansu od pierwszej nie zagra bo Carles Perez też pokazał się z dobrej strony..

0

Jest Ansu Fati ! Jest git:)

25

Dla mnie transfer jest klepniety, PSG poprosilo o dyskrecję żeby podpisać Dybale.

0

Być może transfer Neymara to pstryczek w nos dla wszystkich dziennikarzy uważam , że kluby nadal pracują bardzo dyskretnie i Neymar spowrotem zawita na Camp Nou.

2

@Krystek9318 nic nie potwierdził napisał trzy kropki ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?