kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
300 baniek Dembele i Coutinho sumujac łącznie ich bramki i asysty to nawet nie zblizyli się do statystyk wykreconych przez Neymara.. bez mydła ogólnie :)
1
@grizzy10 A daj Boże żeby tak było;)
1
Neymar soap is over. Maybe next summer. [@moillorens]
7
Ousmane Dembele Szklana pułapka Barcelony ;)
15
Romero mówi że to koniec a Balague mówi że to nie koniec.. patrząc na informacje obu panów z całego okienka stawiam że to Balague ma rację.
0
Jak Gargamel da dzisiaj chociaż jedną połowę Ansu to zapomnimy i o Dembele i o Neymarze.
5
Karma wraca Panie Neymar... życie.
1
No zobaczymy jak to będzie, wierzę w Dembele bo talent ma ogromny , obunozny, szybki... tylko co z tego ? 3 rok się zaczął a jest tylko gorzej.
0
@zodiak_10 nie no prowadzący został wyrzucony z programu.
4
Klasyk ! Rozumiem prowadzącego czasem poprostu nie da się nie śmiać mimo że nie wypadało..
7
@SeeleyBooth 13 dni kontuzji przez całą karierę Griezmanna :) to nie realne Ale prawdziwe.
5
@DonAndresFCB pozbyć się Vidala ? Weź nie żartuj to złoty chłopak.
1
@BarcaInfo życie, samo życie:)
0
@jacobFCB bardzo smutne to prawda.
2
Avada Kedavra!!! Kurde przeniescie mnie do Harrego;D
1
@xArabx jak Kevina w zimę.
0
Ciekawe jaką byłaby drużyną Barcelona gdyby od momentu kiedy Pep Guardiola zagrał 11nastką złożoną z samych wychowanków do dnia dzisiejszego nie kupując ani jednego zawodnika.
0
@Bamek94 Eee tam czasem organizm potrzebuje tej chemii że sklepu ;D
0
@Azi ewentualnie te otoczenie , źródło bliskie negocjacjom to kanapa, fotel na którym siedział Bartek z Szejasem.
0
@Ratamahatta co to jest "źródło bliskie negocjacjom " ?;D na logikę ni cholery tego nie idzie ogarnąć.
7
3 piwka kupione , Giuseppe w zamrażalniku, ogólnie fit wieczór ale nie ma wuja Harrego Pottera z żoną muszę obejrzeć :)
9
@masq Harry Potter:)
35
Oficjalnie za 50 minut Harry Potter i Czara Ognia ! Oglądać koniecznie:)
0
@Rewolucja123 źródło własne myśli.
0
Może oba kluby pracują nad wypozyczeniem Neymara z obowiązkową opcją wykupu w następnym roku bez włączania żadnych zawodników.
4
Ansu od pierwszej nie zagra bo Carles Perez też pokazał się z dobrej strony..
0
Jest Ansu Fati ! Jest git:)
25
Dla mnie transfer jest klepniety, PSG poprosilo o dyskrecję żeby podpisać Dybale.
0
Być może transfer Neymara to pstryczek w nos dla wszystkich dziennikarzy uważam , że kluby nadal pracują bardzo dyskretnie i Neymar spowrotem zawita na Camp Nou.
2
@Krystek9318 nic nie potwierdził napisał trzy kropki ...