1

Neymar wracaj czym prędzej.

1

Człowiek ma wrażenie jakby tylko z Barcelony na boisku grał De Jong. Dalej to już pustka.

0

Mówili Dani Alves się kończy... kon by się usmial.

0

Valverde wyladowuje ze swoich kibiców wszystkie baterie strasznie się ogląda mój kochany klub.

0

Aj Frenkie jest niesamowity.

5

Co za beznadziejny mecz do 20 minuty.

2

Sprawdza się ta przybita Barcelonie "łatka" że bez Messiego jesteśmy zwykłym klubem, szkoda.

1

Póki co De Jong najlepszy.

1

Firpo masakra póki co obsrany strasznie.

0

Może celny strzał będzie:)

3

Z roku na rok coraz bardziej udaje się Valverde destrukcja stylu Barcelony.

2

Firpooo Ale babol. 0.1

0

Jakby z Atletico grał;D

2

@Commando wiadomo warto dac chłopakowi szansę, każdy wolał by Ansu, ale cieszę się z Carlesa również.

0

@Transu96 A nie nie tylko tibia ;D

0

Jest tu jakiś tibijczyk który chce sprzedać swoją postać?:)

21

0

@norbi77 Ale tak ładnie jak dziś nie grali:)

4

I po co im te gwiazdy, pierwszy raz widziałem PSG tak pięknie grające w piłkę. Szacuneczek...

38

Człowiek ma coś z niedźwiedzia z tym spaniem jak tylko chłodniej.

0

W każdym razie sztywniutko trzymam się się tego że Valverde Out.. on tu już nic nie wniesie nowego. Będzie tylko gorzej.

8

@rainyy gdzieś już to słyszałem;D

0

Griezmann to dziś chyba bardziej jako defensywny pomocnik grał;D

2

Kończ waść wstydu oszczędź.

9

Griezmann to dziś i za napastnika i za pomocnika i za obrońcę próbuje robić tyle nigdzie mu nie wychodzi;D

8

De Jong co straci to odrobi ;D

1

Ja bym wpuścił Vidala.

3

Gdzie te nasze 120 baniek biega po boisku.

3

Kazdy wyjazd to jakas tragedia. Valverde na taczkę.

1

Ter Stegen wyprawia cuda. MAN OF THE MATCH.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?