kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Neymar wracaj czym prędzej.
1
Człowiek ma wrażenie jakby tylko z Barcelony na boisku grał De Jong. Dalej to już pustka.
0
Mówili Dani Alves się kończy... kon by się usmial.
0
Valverde wyladowuje ze swoich kibiców wszystkie baterie strasznie się ogląda mój kochany klub.
0
Aj Frenkie jest niesamowity.
5
Co za beznadziejny mecz do 20 minuty.
2
Sprawdza się ta przybita Barcelonie "łatka" że bez Messiego jesteśmy zwykłym klubem, szkoda.
1
Póki co De Jong najlepszy.
1
Firpo masakra póki co obsrany strasznie.
0
Może celny strzał będzie:)
3
Z roku na rok coraz bardziej udaje się Valverde destrukcja stylu Barcelony.
2
Firpooo Ale babol. 0.1
0
Jakby z Atletico grał;D
2
@Commando wiadomo warto dac chłopakowi szansę, każdy wolał by Ansu, ale cieszę się z Carlesa również.
0
@Transu96 A nie nie tylko tibia ;D
0
Jest tu jakiś tibijczyk który chce sprzedać swoją postać?:)
21
Coś w tym jest !
https://zapodaj.net/965ac1599777f.jpg.html
0
@norbi77 Ale tak ładnie jak dziś nie grali:)
4
I po co im te gwiazdy, pierwszy raz widziałem PSG tak pięknie grające w piłkę. Szacuneczek...
38
Człowiek ma coś z niedźwiedzia z tym spaniem jak tylko chłodniej.
0
W każdym razie sztywniutko trzymam się się tego że Valverde Out.. on tu już nic nie wniesie nowego. Będzie tylko gorzej.
8
@rainyy gdzieś już to słyszałem;D
0
Griezmann to dziś chyba bardziej jako defensywny pomocnik grał;D
2
Kończ waść wstydu oszczędź.
9
Griezmann to dziś i za napastnika i za pomocnika i za obrońcę próbuje robić tyle nigdzie mu nie wychodzi;D
8
De Jong co straci to odrobi ;D
1
Ja bym wpuścił Vidala.
3
Gdzie te nasze 120 baniek biega po boisku.
3
Kazdy wyjazd to jakas tragedia. Valverde na taczkę.
1
Ter Stegen wyprawia cuda. MAN OF THE MATCH.