kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jarosław Kaczyński w tym momencie !!!!!!
3
Niektórzy nie dają nic rządowi bo nie mają nawet na chleb.. dostają 500 + gdzie czasem jest to ich jedyne źródło utrzymania, więc sama logika jest w tym że pójdą za Jarkiem.
13
@Ratamahatta gorszej bandy złodziei od PO nie ma i prawdopodobnie już nie będzie.
1
PiS nie prosił w mediach żeby na nich głosować , PiS prosił już tylko o to żeby przyjść jak największą frekwencją... To że wygrają było pewne.
1
Czy to PIS czy Koalicja, Lewica A może PSL jak sami głowami nie ruszycie , nie przykombinujecie coś, to wam niestety żadne z tych co wymieniłem nie pomogą.. Oni sami przychodzą żreć z tego koryta.. nie dajcie się omamić.
38
Dla wszystkich kochających Fast food:)
https://zapodaj.net/7923b905ae9f2.jpg.html
3
Wieje jak w kieleckim :)
56
Widzieli promocję w Castoramie??
https://zapodaj.net/d6cfc32d56416.jpg.html
8
5
Emocje po meczu jak na grzybobraniu z szacunkiem dla grzybobrania.
2
No i gitara 2.1 jeszcze tylko jeden i leci tweecik do Spirydonowa:)
3
La Ramblo pamiętajcie o tym !!
https://zapodaj.net/47851d6cf0654.jpg.html
15
Cholercia jakie to prawdziwe w tych czasach..
https://zapodaj.net/25b6cd399fa1c.jpg.html
1
Pomocy La Ramblo mam problem po weekendzie!!
https://zapodaj.net/3c4060d82fcf9.jpg.html
35
"Jako kibic Manchesteru United, zawsze uważałem Liverpool za arcywroga. Reszta (City, Arsenal, John Terry) była gdzieś w pobliżu, ale to rywalizacja z The Reds motywowała do wysiłku. Dziś Liverpool zostawił nas daleko w tyle. Znaleźli trenera który nie tylko gwarantuje piękną grę i trofea, ale jest gościem którego nie da się nielubić.
To tak jakby Twój znienawidzony kolega z pracy znalazł nową dziewczynę, a Ty szukałbyś jej zdjęć na Facebooku, szukając dowodu że jest brzydka. Im bardziej się jej przeglądasz, tym bardziej Ci się podoba. Jest piękna, skromna, wesoła i ma świetne zęby. Wkurza Cię że są szczęśliwi razem. Tak, Jurgen Klopp jest wspaniały. Odkąd jego agent zdradził że jedyny powód dla którego opuściłby Wyspy to brzydka pogoda, co wieczór sprawdzam czy nie zapowiadają deszczów. Jeszcze nigdy nie byłem tak wściekły widząc słońce.
Szukałem pęknięć w jego drużynie. Kiedy Mo Salah i Sadio Mane mieli sprzeczkę podczas spotkania z Burnley, myślałem że to może być początek końca. A ten gość wziął ich na bok i obrócił wszystko w żart. Cholera! Klopp zrobił z Liverpoolem to co Ferguson z Manchesterem i Mourinho z Chelsea (przez chwilę), z tą różnicą że obaj mieli swoich wrogów, a Jurgen jest uwielbiany przez wszystkich. Im bardziej chcę go nienawidzić, tym bardziej lubię. Na miłość boską, jego drugie imię to Norbert! Ożenił się z normalną kobietą, która na codzień jest pracownikiem socjalnym. Przed tygodniem wyszedł na spacer z psem i zauważył jakiś mecz nastolatek. I co? W swoim wolnym czasie został dopingować jakieś dzieciaki.
Brendan Rodgers który ma prawo nienawidzić Kloppa, nigdy nie powiedział o nim złego słowa. W niedzielę Liverpool ograł jego Leicester po kontrowersyjnym karnym, a Brendan podszedł do Kloppa i przytulił go. Gdy trzy lata temu Jurgen trafił do Liverpoolu właśnie w miejsce Rodgersa, ten zaproponował żeby zamieszkał w jego domu.
Gdyby koleś ukradł Twoje auto, opłacałbyś mu dalej ubezpieczenie. Gdyby uwiódł Twoją żonę, zaproponowałbyś adopcję swoich dzieci. On jest skazany na sukces.
Co mam zrobić jako kibic United? Pozostaje mi siedzieć przed oknem i czekać na cholerny deszcz."
-George Lewis, angielski komik i sympatyk Czerwonych Diabłów.
4
To jest pozycja dla Dembele i Ansu , Griezmann nie może grać na lewej jest poprostu wciagany nosem.
0
Dembele :)))) mordo...
4
Nie ma co mydlic sobie oczu Valverde Out i tak.
3
Kurza twarz , choliba jasna cholernie ale to cholernie ją kocham tyle że ona za dużo pije , zdecydowanie za dużo... całe 25 litrów na 100 km...
8
50 twarzy N'Golo Kante :)
https://zapodaj.net/09e0abda8af4c.jpg.html
5
Poniedziałek - urodzony do spania , zmuszony do pracy:)
0
@MarioVeB! Za często zdecydowanie za często Kevin.
1
@bafi dobrze Tylko w jak np w tv jest 15 minuta meczu to tam 14 :)
0
Założyłem sobie Twittera i ciągle przesyłają mi takie same wiadomości z innego konta.. da się to jakoś zablokować? Czy to jakiś bot ?
https://zapodaj.net/473db47fcb734.jpg.html
5
Oficjalnie historyczna chwila !
Trump podpisał zniesienie wiz dla Polaków. !
0
@bartekvisca czyżby takie geny ?? L
65
Było ???
De Vrij: "Cóż... Messi przez 90 minut zagrał lepiej, niż Ronaldo przez 1,5 roku we Włoszech i mówi to ktoś, kto gra tam tydzień w tydzień."
3
@Chwytliwy pić trzeba umić;D
19
Griezmanna postawić dokładnie w miejsce Vidala i będą z niego korzyści, przecież to piłkarz który daje radę w defensywie.
5
Trzeba spróbować 4231 z Griezmannem w tym miejscu gdzie był Vidal..