0

Dobrze cię widzieć Pumtiti:)

0

Kolejna wygrana naszych! Brawo..

0

Skoro Ernesto mówi że Griezmann przywyknąl do innej gry i potrzebuje czasu , to w praktyce kupujemy 28 letniego piłkarza gdzie sezon trzeba dac mu na zapoznanie się z zespołem i taktyką, to w praktyce kupujemy 29 letniego piłkarza za 120 milionów euro , to w praktyce kupujemy kota w worku bo nie wiadomo czy po roku uda mu się załapać bakcyla... inaczej mówiąc klub płaci skautom grube miliony i wychodzi na to że nie są w stanie wyselekcjonować zawodnika który potrafi z miejsca załapać filozofię zespolu tak jak to jest z Dembele , było z Coutinho i ponownie jest z Griezmannem. Z moich przemyśleń problem tkwi w zarządzie Barcelony, nie odpowiedni ludzie na swoich stanowiskach, za mało wiedzy , za mało praktyki.. A w kieszeni siano się zgadza , czego od życia chcieć więcej prawda? Przecież mam posadę w najlepszym klubie świata.

1

@BigShaq jaka najlepsza.. bardziej przereklamowana.

0

Ktoś wie jak zmienić w PlayStation 4 ustawienie z Nat3 na Nat2?

0

Poleci ktoś jakis dobry router wifi za rozsądną cenę?

0

Jest jakiś adapter bądź czytnik kart SIM do komputera stacjonarnego?

4

Valverde na zakończenie swojej trenerskiej przygody w Barcelonie, wygra Ligę i Ligę mistrzów jestem tego pewny 100 %.

3

Przede wszystkim to Galatasaray dziś wygląda jak piłkarze San Marino nawet gorzej. Człap, człap, człap.

2

16 letni Ansu strzela Valencii nie byle ogórkom ale nie czemu nie kupiliśmy Rodrygo.

1

Mi bardziej podoba się sposób poruszania Ansu niż Rodrygo.. ta przebojowosc, odwaga , bezczelność.. maaa w sobie Neymara. Wierzę w niego.

5

Wszystkich mieć nie można , mamy Ansu Fatiego , mamy Pedriego, Riqui Puiga.. same perły...

18

Był już taki jeden Asensio .. który jadł przy jednym stole z Messim. Poczekajcie z Rodrygo, poczekajcie z Ansu.

2

@Ratamahatta chciałbym być bogatym , rzeczywistość kontra marzenia :)

6

Valverde Out od zawsze na zawsze:)

1

Tam nie ma nawet czerwa dla Sona, spóźnił się setną sekundę, zaraz mu jaja ukręcić może.

0

@baczekk13 pozamiatane haha ;D

0

Wierzycie że Valverde chociaż raz tak wszedł do szatni Barcelony ? Jest jakiś trener teraz który będzie mógł tak krzyknąć na święte krowy ?


2

Komentarz usunięty

4

Dziś to Barcelona B napewno zagrała by lepiej niż kadra warta miliard euro. Przynajmniej kilometry by się zgadzaly.

6

Nie rozumiem jednego, mianowicie czy to z Romą , Liverpoolem czy Levante po straceniu bramki drużyna dostaje paraliżu po którym rozsypuje się worek bramek to jest nie do przyjęcia w kadrze której wartość sięga 1 miliard euro.

0

@Gall podniosą nie czekaj.

2

"Drzewa umierają stojąc" dokładnie..

0

Myślę że to będzie przełom w zwolnieniu Valverde.

0

Na konferencji powiedzą że takie mecze zdarzają się w sezonie.. No tak to prawda.

2

Valverde miej jaja i podaj się do dymisji.

2

Jeszcze raz powtórzę Antek przy stole z Messim :)

0

Ja tam się cieszę może w końcu i gazety będą mówić o kryzysie.

4

Znając życie Valverde i tak dokonczy ten sezon, dobrze że ostatni.

0

Wpuścić Ansu Fati niech łapie rytm chłopak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?