kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze cię widzieć Pumtiti:)
0
Kolejna wygrana naszych! Brawo..
0
Skoro Ernesto mówi że Griezmann przywyknąl do innej gry i potrzebuje czasu , to w praktyce kupujemy 28 letniego piłkarza gdzie sezon trzeba dac mu na zapoznanie się z zespołem i taktyką, to w praktyce kupujemy 29 letniego piłkarza za 120 milionów euro , to w praktyce kupujemy kota w worku bo nie wiadomo czy po roku uda mu się załapać bakcyla... inaczej mówiąc klub płaci skautom grube miliony i wychodzi na to że nie są w stanie wyselekcjonować zawodnika który potrafi z miejsca załapać filozofię zespolu tak jak to jest z Dembele , było z Coutinho i ponownie jest z Griezmannem. Z moich przemyśleń problem tkwi w zarządzie Barcelony, nie odpowiedni ludzie na swoich stanowiskach, za mało wiedzy , za mało praktyki.. A w kieszeni siano się zgadza , czego od życia chcieć więcej prawda? Przecież mam posadę w najlepszym klubie świata.
1
@BigShaq jaka najlepsza.. bardziej przereklamowana.
0
Ktoś wie jak zmienić w PlayStation 4 ustawienie z Nat3 na Nat2?
0
Poleci ktoś jakis dobry router wifi za rozsądną cenę?
0
Jest jakiś adapter bądź czytnik kart SIM do komputera stacjonarnego?
4
Valverde na zakończenie swojej trenerskiej przygody w Barcelonie, wygra Ligę i Ligę mistrzów jestem tego pewny 100 %.
3
Przede wszystkim to Galatasaray dziś wygląda jak piłkarze San Marino nawet gorzej. Człap, człap, człap.
2
16 letni Ansu strzela Valencii nie byle ogórkom ale nie czemu nie kupiliśmy Rodrygo.
1
Mi bardziej podoba się sposób poruszania Ansu niż Rodrygo.. ta przebojowosc, odwaga , bezczelność.. maaa w sobie Neymara. Wierzę w niego.
5
Wszystkich mieć nie można , mamy Ansu Fatiego , mamy Pedriego, Riqui Puiga.. same perły...
18
Był już taki jeden Asensio .. który jadł przy jednym stole z Messim. Poczekajcie z Rodrygo, poczekajcie z Ansu.
2
@Ratamahatta chciałbym być bogatym , rzeczywistość kontra marzenia :)
6
Valverde Out od zawsze na zawsze:)
1
Tam nie ma nawet czerwa dla Sona, spóźnił się setną sekundę, zaraz mu jaja ukręcić może.
0
@baczekk13 pozamiatane haha ;D
0
Wierzycie że Valverde chociaż raz tak wszedł do szatni Barcelony ? Jest jakiś trener teraz który będzie mógł tak krzyknąć na święte krowy ?
2
Komentarz usunięty
4
Dziś to Barcelona B napewno zagrała by lepiej niż kadra warta miliard euro. Przynajmniej kilometry by się zgadzaly.
6
Nie rozumiem jednego, mianowicie czy to z Romą , Liverpoolem czy Levante po straceniu bramki drużyna dostaje paraliżu po którym rozsypuje się worek bramek to jest nie do przyjęcia w kadrze której wartość sięga 1 miliard euro.
0
@Gall podniosą nie czekaj.
2
"Drzewa umierają stojąc" dokładnie..
0
Myślę że to będzie przełom w zwolnieniu Valverde.
0
Na konferencji powiedzą że takie mecze zdarzają się w sezonie.. No tak to prawda.
2
Valverde miej jaja i podaj się do dymisji.
2
Jeszcze raz powtórzę Antek przy stole z Messim :)
0
Ja tam się cieszę może w końcu i gazety będą mówić o kryzysie.
4
Znając życie Valverde i tak dokonczy ten sezon, dobrze że ostatni.
0
Wpuścić Ansu Fati niech łapie rytm chłopak.