kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Chaoss to było napisane w formie zartu chodziło mi o to że 208cm a 152 cm to faktycznie w pewnym sensie związek na odległość:)
0
@Rewolucja123 najbardziej martwi mnie Arthur , oby tylko nie wyszło jak z Umtiti.
0
@Danny Gaucho tu by się zgadzało;D
0
Kurde podoba mi się taka dziewczyna tylko ja mam 208cm wzrostu a łona 152 cm wzrostu, to jak związek na odległość... Nie to jest zdecydowanie związek na odległość.
0
@LuisSalvano wszystko się okaże prawda jest taka że ktoś z dwójki Mbappe,Neymar odejdzie bo nie wierzę w to ,że PSG wypuści ich dwóch.
4
@Gaucho o cie felek ja to już zapomniałem że to nasz zawodnik :)
17
Przeciętne wynagrodzenie netto w krajach Unii Europejskiej 2019. Polacy zostali kupieni własnymi pieniędzmi przez rząd PiS, ale statystyka nie kłamie, 500 + przysłania wielu ludziom oczy niestety.
https://zapodaj.net/594d889e45bd5.jpg.html
0
Pierwszy tatuaż zrobiony, cholera bolało jakby ktoś szczypal końcówkami paznokci i nie puszczal. W każdym razie polecam.
1
@Chwytliwy też uważam że taki klub jak Borussia powinna zdobywać więcej trofeów i życzę im tego :)
1
@Chwytliwy tylko ta pusta gablota przez tyle lat ;)
1
Jestem tego samego zdania :)
https://zapodaj.net/95987a2efd651.jpg.html
1
@Odesseiron No Tolkien to samo hehe podziwiam coś takiego :)
3
@BarcaInfo ;D ;D
3
Czasem się zastanawiam jakim trzeba być kozakiem żeby napisać taką książkę jak Harry Potter czy chociazby Wiedzmin , nie ma co gadać są ludzie co potrafią uruchomić swój mózg w większych % niż przeciętny zwykły Kowalski.
0
@SeeleyBooth ba no jak się Pringelsy bierze ;D
3
@Kengo najważniejsze żeby w gablocie trofea się zgadzaly, od paru lat tam dobra posucha.
2
@amanter nie dla mnie :)
3
@Gaucho ktoś taki jak Wan Bissaka zdecydowanie :)
14
Czego sobie życzę w nowym roku ? A no prawego obrońcy z prawdziwego zdarzenia ;)
7
Nie ma jak to Pioter Kraśko... w ciągu minety yyyyyyyy minuty ....
8
Co tu się odpie... poglupieli tu ludzie ?
1
A tu cyk Guardiola zrobi niespodziankę i wróci do Barcelony :)
0
@Rewolucja123 rozumiem że Guardiole byś chciał bo nie widzę nikogo innego lepszego lub na tym samym poziomie co Jurgen.
0
@kerouac Endomondo chyba coś takiego posiada.
4
"Mistrzostwo Europy to najważniejsze trofeum w całej mojej karierze. Cieszyłem się, płakałem, nawet trochę się upiłem.
W trakcie meczu finałowego tyle płakałem, że się odwodniłem. Po spotkaniu, gdy celebrowaliśmy, wypiłem cały kieliszek szampana, od razu uderzyło mi to do głowy. Ja nigdy nie piję alkoholu, ale ten dzień był wyjątkowy"~ Cristiano Ronaldo.
0
@Mechanik dźwięk fajny , tylko panewki siadają na potęgę.
4
Yhym.. Mundo nie wiem co bierzecie Ale bierzcie po pół.
2
Koleżanki i koledzy , szanowna Redakcjo ! Życie wypłaca wam codziennie 24 godziny , pamiętajcie wy decydujecie w co je zainwestować ! Miłej nocy !
0
@Mesi12 loteria jak to mówią:)
3
Redakcjo kochana może teraz zamiast czapeczki Mikołaja to szampana na głowę;D