18

700 meczów Messiego w Barcelonie:

- 613 goli
- 239 asyst
- 852 razy udział przy golu (1,22 na mecz!)
- 34 trofea, w tym 10x LaLiga i 4x LM
- 5 Złotych Piłek, 6 Złotych Butów

https://zapodaj.net/e76d472ad0efd.jpg.html

4

Nowy program w TVN Turbo
"Bezpiecznie na drogach"
Prowadzący Piotr Najsztub i Kamil Durczok

0

Ciekawe na kim więcej utopimy kasy na Dembele czy Coutinho. Aktualnie ani jeden ani drugi nie jest wart 80 milionów średniacy z aspiracjami na piłkarzy co najwyżej dobrych. W życiu bym się nie spodziewał że tak będzie.

0

Się Kubica najezdzil , Williams od nowego roku z nowym kierowcą.. oficjalnie.

1

Kosmita totalny.

1

Będą memy syte:)

2

Dembele , Coutinho zmora Fc Barcelony.

6

Szkoda chłopaka... kuzwa

0

@Volk 111111111111111111

1

Prócz koszulki to nic więcej nie różni nas od innej drużyny... spadlismy do poziomu wszystkich.

5

Neymar nigdy nie będzie jak Messi czy Ronaldo, ale taki Dembele nigdy nie będzie Neymarem.. nigdy nie będzie jadł przy jednym stole z Neyem.

2

@MesQueUnClub_87 A mnie wkurza że i tak ludzie się na to nabierają i tłumy pędzą do galerii.

0

Piękna sprawa !!!! Polska !

2

Oczywiście głos oddany na Viki i jeszcze temu małemu Grubaskowi Kazachowi dałem swój głos;D

5

Obiektywnie to Viki Gabor zmiazdzyla konkurencję.

3

Maj gat wracaj do Irlandii Skarbie to nie twój dzień..

8

Ile razy to oglądam tak tyle razy się człowiek wzrusza :)


4

W poprzednich latach do stycznia bylismy w mega formie, co w późniejszym czasie zwiastowalo za każdym razem totalny spadek formy , w najważniejszych fazach ligi mistrzów, jak się to kończyło każdy wie. Cieszę się że teraz gramy kupę , mam nadzieję że tym razem będzie odwrotnie i w najważniejszej części sezonu wystrzelilmy z formą.

0

Jakiś ciekawy film do obejrzenia ktoś poleci ? Jestem po zabiegu / operacji więc póki co tylko lezakowanie:)

6

No nie znowu Messiii kurła mac.

3

VALVERDE , mordo Ty moja! ty jesteś jak zdrowie;
Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie,
Kto cię stracił. Dziś piękność twą w całej ozdobie
Widzę i opisuję, bo tęsknię po tobie.

1

Valverde kocham Cię mordo Ty moja

0

@Ziettol chłopie ja żyję , ja jestem , ja będę:)

0

@AmigoBlancos może to i lepiej:)

5

Dobra wracam nikt nie widział nikt nie słyszał:)

12

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

2

17 lat ma Ansu przypomina... Ja, Ty, my , wy ,oni w tym wieku cycka matki jeszcze pilnowales.

1

Kiedy ten Roberto odejdzie ?

1

Griezmann whereeeeee areeee youuuu

0

Dobrze cię widzieć Pumtiti:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?