kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
700 meczów Messiego w Barcelonie:
- 613 goli
- 239 asyst
- 852 razy udział przy golu (1,22 na mecz!)
- 34 trofea, w tym 10x LaLiga i 4x LM
- 5 Złotych Piłek, 6 Złotych Butów
https://zapodaj.net/e76d472ad0efd.jpg.html
4
Nowy program w TVN Turbo
"Bezpiecznie na drogach"
Prowadzący Piotr Najsztub i Kamil Durczok
0
Ciekawe na kim więcej utopimy kasy na Dembele czy Coutinho. Aktualnie ani jeden ani drugi nie jest wart 80 milionów średniacy z aspiracjami na piłkarzy co najwyżej dobrych. W życiu bym się nie spodziewał że tak będzie.
0
Się Kubica najezdzil , Williams od nowego roku z nowym kierowcą.. oficjalnie.
1
Kosmita totalny.
1
Będą memy syte:)
2
Dembele , Coutinho zmora Fc Barcelony.
6
Szkoda chłopaka... kuzwa
0
@Volk 111111111111111111
1
Prócz koszulki to nic więcej nie różni nas od innej drużyny... spadlismy do poziomu wszystkich.
5
Neymar nigdy nie będzie jak Messi czy Ronaldo, ale taki Dembele nigdy nie będzie Neymarem.. nigdy nie będzie jadł przy jednym stole z Neyem.
2
@MesQueUnClub_87 A mnie wkurza że i tak ludzie się na to nabierają i tłumy pędzą do galerii.
0
Piękna sprawa !!!! Polska !
2
Oczywiście głos oddany na Viki i jeszcze temu małemu Grubaskowi Kazachowi dałem swój głos;D
5
Obiektywnie to Viki Gabor zmiazdzyla konkurencję.
3
Maj gat wracaj do Irlandii Skarbie to nie twój dzień..
8
Ile razy to oglądam tak tyle razy się człowiek wzrusza :)
4
W poprzednich latach do stycznia bylismy w mega formie, co w późniejszym czasie zwiastowalo za każdym razem totalny spadek formy , w najważniejszych fazach ligi mistrzów, jak się to kończyło każdy wie. Cieszę się że teraz gramy kupę , mam nadzieję że tym razem będzie odwrotnie i w najważniejszej części sezonu wystrzelilmy z formą.
0
Jakiś ciekawy film do obejrzenia ktoś poleci ? Jestem po zabiegu / operacji więc póki co tylko lezakowanie:)
6
No nie znowu Messiii kurła mac.
3
VALVERDE , mordo Ty moja! ty jesteś jak zdrowie;
Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie,
Kto cię stracił. Dziś piękność twą w całej ozdobie
Widzę i opisuję, bo tęsknię po tobie.
1
Valverde kocham Cię mordo Ty moja
0
@Ziettol chłopie ja żyję , ja jestem , ja będę:)
0
@AmigoBlancos może to i lepiej:)
5
Dobra wracam nikt nie widział nikt nie słyszał:)
12
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
2
17 lat ma Ansu przypomina... Ja, Ty, my , wy ,oni w tym wieku cycka matki jeszcze pilnowales.
1
Kiedy ten Roberto odejdzie ?
1
Griezmann whereeeeee areeee youuuu
0
Dobrze cię widzieć Pumtiti:)