kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chce iść, Barça jest trudna i zaoferowano mu Madryt, Juventus, Bayern i United [md]
https://mobile.twitter.com/barcacentre/status/1151253007708893184
0
I kto rakiticia niby do tego zmusi ;D
36
@Pogba 1500 Za tydzień?? Chłopie gdzie tyle dają, złożę CV odrazu ;D 6 koła miesięcznie;D
2
@ViscaBarca123 jak nie damy szansy to się nie dowiemy:)
11
La Masia Panowie, la Masia , produkujemy , nie kupujemy ... wróćmy do tego z czego jesteśmy znani. Nie ma płaczu po De ligcie.
0
@Chwytliwy się okaże co wymyślą z Firpo.. Cucurella wrócił, będzie ciekawie.
5
#hashtag La Masia No Es Toca ! Bartomeu Dimision!
6
@fcbarcafan19 oni sobie i tak kupują takie jakie chcą , aby w sejfie się zgadzało.
3
@dawcio142 może delikatnie tak ;)
4
La Masia No Es Toca# why why ;(
5
@Grubson06 nie fajnie. Trzeba dac szansę wychowankom
0
@FcBarcaCules No właśnie ciekawe czy to wystawia na sprzedaż oby nie.
1
@Barcelismo racja " przyszłość " tylko kiedy ona nastąpi;)
0
@RobsonPL No to po chłopie;D
2
@AdrianGajewski2005 na 9 się nie nadaje.. griezmann musi mieć obok siebie rasową 9 , wtedy gra najlepiej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Chwytliwy nie dobijaj
4
@Ratamahatta zapytam inaczej.. który wychowanek chociaż dostał jakoś szansę. Tak bym to ujął
4
Dokąd zmierzasz kochana Barcelono? Niegdyś potrafiliśmy wystawić 11 złożoną z samych wychowanków.. aktualnie jesteśmy już numerem 1 od 2014 roku w wydawaniu milionów na transfery. Serducho pęka strasznie.
2
@Messibestplayerintheworld strasznie mnie boli że zatrudniamy najemników zamiast trzymać się sztywnych zasad które kiedyś obowiazywaly w naszym klubie.
23
Naprawdę aż trzeba tego Firpo nie lepiej Cucurelli dac szansę? To się w głowie nie mieści że w ostatnich latach wydaliśmy więcej kasy niż City na transfery.. w jakim kierunku my idziemy ?
11
U Bjoerna Einara Romoerena zdiagnozowano raka. Były mistrz świata w lotach narciarskich przechodzi obecnie leczenie w szpitalu w Oslo. Wracaj do zdrowia !
16
Swoje 31 urodziny obchodzi dziś Sergio Busquets ! Zdrowia i obyś w nadchodzącym sezonie pokazał najlepsza wersję Busiego!
0
@klopx nie widzę w tym nic wstydliwego;)
0
@TheNekro94 Nie ma co się przejmować bo to tylko Madryt tak pisze.
9
Barca oferuje PSG za Neymara €40M, Coutinho i Dembélé. Paryski klub uważa jednak to propozycję za niewystarczającą.[AS]
I może frytki jeszcze
0
Ma ktoś może gdzieś artykuł jak ktoś ( nie pamiętam kto ) mówił że Takefusa Kubo jest za wolny by grać w Barcelonie? Pamiętam że był artykuł. Z góry dzięki
0
@Nano22 no to już wiesz
0
@Nano22 w francuskiej niby nie istnieją Ale Neymar przecież się zabezpieczył w 2020 roku może odejść za 170 mln nie pamiętasz?
2
Nie przyjdzie w tym sezonie to przyjdzie w następnym kiedy klauzula Neymara spadnie do 170 milionów a my w tym czasie zweryfikujemy sobie Dembele jak będzie się sprawdzał i nie będą go meczyc kontuzje to Neymar jest nie potrzebny , jak się nie sprawdzi to będziemy mieli Neymara w najlepszym wieku dla piłkarza.