0

Chce iść, Barça jest trudna i zaoferowano mu Madryt, Juventus, Bayern i United [md]

https://mobile.twitter.com/barcacentre/status/1151253007708893184

0

I kto rakiticia niby do tego zmusi ;D

36

@Pogba 1500 Za tydzień?? Chłopie gdzie tyle dają, złożę CV odrazu ;D 6 koła miesięcznie;D

2

@ViscaBarca123 jak nie damy szansy to się nie dowiemy:)

11

La Masia Panowie, la Masia , produkujemy , nie kupujemy ... wróćmy do tego z czego jesteśmy znani. Nie ma płaczu po De ligcie.

0

@Chwytliwy się okaże co wymyślą z Firpo.. Cucurella wrócił, będzie ciekawie.

5

#hashtag La Masia No Es Toca ! Bartomeu Dimision!

6

@fcbarcafan19 oni sobie i tak kupują takie jakie chcą , aby w sejfie się zgadzało.

3

@dawcio142 może delikatnie tak ;)

4

La Masia No Es Toca# why why ;(

5

@Grubson06 nie fajnie. Trzeba dac szansę wychowankom

0

@FcBarcaCules No właśnie ciekawe czy to wystawia na sprzedaż oby nie.

1

@Barcelismo racja " przyszłość " tylko kiedy ona nastąpi;)

0

@RobsonPL No to po chłopie;D

2

@AdrianGajewski2005 na 9 się nie nadaje.. griezmann musi mieć obok siebie rasową 9 , wtedy gra najlepiej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Chwytliwy nie dobijaj

4

@Ratamahatta zapytam inaczej.. który wychowanek chociaż dostał jakoś szansę. Tak bym to ujął

4

Dokąd zmierzasz kochana Barcelono? Niegdyś potrafiliśmy wystawić 11 złożoną z samych wychowanków.. aktualnie jesteśmy już numerem 1 od 2014 roku w wydawaniu milionów na transfery. Serducho pęka strasznie.

2

@Messibestplayerintheworld strasznie mnie boli że zatrudniamy najemników zamiast trzymać się sztywnych zasad które kiedyś obowiazywaly w naszym klubie.

23

Naprawdę aż trzeba tego Firpo nie lepiej Cucurelli dac szansę? To się w głowie nie mieści że w ostatnich latach wydaliśmy więcej kasy niż City na transfery.. w jakim kierunku my idziemy ?

11

U Bjoerna Einara Romoerena zdiagnozowano raka. Były mistrz świata w lotach narciarskich przechodzi obecnie leczenie w szpitalu w Oslo. Wracaj do zdrowia !

16

Swoje 31 urodziny obchodzi dziś Sergio Busquets ! Zdrowia i obyś w nadchodzącym sezonie pokazał najlepsza wersję Busiego!

0

@klopx nie widzę w tym nic wstydliwego;)

0

@TheNekro94 Nie ma co się przejmować bo to tylko Madryt tak pisze.

9

Barca oferuje PSG za Neymara €40M, Coutinho i Dembélé. Paryski klub uważa jednak to propozycję za niewystarczającą.[AS]

I może frytki jeszcze

0

Ma ktoś może gdzieś artykuł jak ktoś ( nie pamiętam kto ) mówił że Takefusa Kubo jest za wolny by grać w Barcelonie? Pamiętam że był artykuł. Z góry dzięki

0

@Nano22 no to już wiesz

0

@Nano22 w francuskiej niby nie istnieją Ale Neymar przecież się zabezpieczył w 2020 roku może odejść za 170 mln nie pamiętasz?

2

Nie przyjdzie w tym sezonie to przyjdzie w następnym kiedy klauzula Neymara spadnie do 170 milionów a my w tym czasie zweryfikujemy sobie Dembele jak będzie się sprawdzał i nie będą go meczyc kontuzje to Neymar jest nie potrzebny , jak się nie sprawdzi to będziemy mieli Neymara w najlepszym wieku dla piłkarza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?