9

Barca oferuje PSG za Neymara €40M, Coutinho i Dembélé. Paryski klub uważa jednak to propozycję za niewystarczającą.[AS]

I może frytki jeszcze

0

Ma ktoś może gdzieś artykuł jak ktoś ( nie pamiętam kto ) mówił że Takefusa Kubo jest za wolny by grać w Barcelonie? Pamiętam że był artykuł. Z góry dzięki

0

@Nano22 no to już wiesz

0

@Nano22 w francuskiej niby nie istnieją Ale Neymar przecież się zabezpieczył w 2020 roku może odejść za 170 mln nie pamiętasz?

2

Nie przyjdzie w tym sezonie to przyjdzie w następnym kiedy klauzula Neymara spadnie do 170 milionów a my w tym czasie zweryfikujemy sobie Dembele jak będzie się sprawdzał i nie będą go meczyc kontuzje to Neymar jest nie potrzebny , jak się nie sprawdzi to będziemy mieli Neymara w najlepszym wieku dla piłkarza.

0

@ranger3120 dzień dobry Panie Palladynie;D

1

@LuisSalvano Neymar trenuje normalnie w Paryżu.

0

To niech jeszcze raz go przeprowadzą i tyle ;)

0

@KacperVEB też za bardzo nie czaję;)

1

@BarcaInfo propaganda ;D

3

@Mario96w zostanie to zostanie Ale my będziemy chociaż bogatsi o wiedzę czy Dembele wypali czy nie.

17

Mam nadzieje ze w tym sezonie swoje szanse w pierwszej drużynie dostanie Riqui Puig Pucz;D no nie mogę się doczekać tego chłopaka.

1

Morda się cieszy na widok naszej drużyny :)

0

Dziś wywiad z Neymarem.

10

@LosBlankos nie pamiętasz chyba czasów kiedy Messi miał kontuzje kolana? Neymar był prawdziwym liderem.

19

@BarcaInfo Tak trzymaj Neymarito. Ratuj swoją karierę!

0

@FafitFCB Hala madrid krzyczał ten skośny. Krzyż na drogę

0

@BarcaInfo odważnie, odważnie.

1

@Jakchcesz Nie w każdym meczu Ale spokojnie może wypalić.

0

@Veb1233 by go rozj... kibice atletico

0

Jaka pensje ma w realu takefusa ?

3

Ma ktoś ten filmik jak syn Neya mówi jemu żeby wrócił do Barcelony ? Coś takiego chyba wczoraj było.

4

@KamQiX jeszcze niech to powie policji w razie kontroli ;D

3

Nie wiedziałem że jest cos takiego jak alkoholizm z przymusu masakra !

https://zapodaj.net/f622c87070450.jpg.html

5

@D10SLEO można tak uważać zważywszy na to ile mają pucharów Europy w gablocie.

1

@BarcaInfo niech go wezmą pod kosiarke w końcu ;D

0

@Avada Kedavra gorzej jak we dwóch będą ja mieli ;D

0

@TheNekro94 Ja właśnie kończę 2 sezon ;)

0

@VamosRakieta sezon go zweryfikuje co nie zmienia faktu że w dalszym ciągu to tykająca bomba za ponad 100+ baniek.

0

@VamosRakieta to lepiej ma na ławce siedzieć? Ja uważam mimo wszystko inaczej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?