kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Barca oferuje PSG za Neymara €40M, Coutinho i Dembélé. Paryski klub uważa jednak to propozycję za niewystarczającą.[AS]
I może frytki jeszcze
0
Ma ktoś może gdzieś artykuł jak ktoś ( nie pamiętam kto ) mówił że Takefusa Kubo jest za wolny by grać w Barcelonie? Pamiętam że był artykuł. Z góry dzięki
0
@Nano22 no to już wiesz
0
@Nano22 w francuskiej niby nie istnieją Ale Neymar przecież się zabezpieczył w 2020 roku może odejść za 170 mln nie pamiętasz?
2
Nie przyjdzie w tym sezonie to przyjdzie w następnym kiedy klauzula Neymara spadnie do 170 milionów a my w tym czasie zweryfikujemy sobie Dembele jak będzie się sprawdzał i nie będą go meczyc kontuzje to Neymar jest nie potrzebny , jak się nie sprawdzi to będziemy mieli Neymara w najlepszym wieku dla piłkarza.
0
@ranger3120 dzień dobry Panie Palladynie;D
1
@LuisSalvano Neymar trenuje normalnie w Paryżu.
0
To niech jeszcze raz go przeprowadzą i tyle ;)
0
@KacperVEB też za bardzo nie czaję;)
1
@BarcaInfo propaganda ;D
3
@Mario96w zostanie to zostanie Ale my będziemy chociaż bogatsi o wiedzę czy Dembele wypali czy nie.
17
Mam nadzieje ze w tym sezonie swoje szanse w pierwszej drużynie dostanie Riqui Puig Pucz;D no nie mogę się doczekać tego chłopaka.
1
Morda się cieszy na widok naszej drużyny :)
0
Dziś wywiad z Neymarem.
10
@LosBlankos nie pamiętasz chyba czasów kiedy Messi miał kontuzje kolana? Neymar był prawdziwym liderem.
19
@BarcaInfo Tak trzymaj Neymarito. Ratuj swoją karierę!
0
@FafitFCB Hala madrid krzyczał ten skośny. Krzyż na drogę
0
@BarcaInfo odważnie, odważnie.
1
@Jakchcesz Nie w każdym meczu Ale spokojnie może wypalić.
0
@Veb1233 by go rozj... kibice atletico
0
Jaka pensje ma w realu takefusa ?
3
Ma ktoś ten filmik jak syn Neya mówi jemu żeby wrócił do Barcelony ? Coś takiego chyba wczoraj było.
4
@KamQiX jeszcze niech to powie policji w razie kontroli ;D
3
Nie wiedziałem że jest cos takiego jak alkoholizm z przymusu masakra !
https://zapodaj.net/f622c87070450.jpg.html
5
@D10SLEO można tak uważać zważywszy na to ile mają pucharów Europy w gablocie.
1
@BarcaInfo niech go wezmą pod kosiarke w końcu ;D
0
@Avada Kedavra gorzej jak we dwóch będą ja mieli ;D
0
@TheNekro94 Ja właśnie kończę 2 sezon ;)
0
@VamosRakieta sezon go zweryfikuje co nie zmienia faktu że w dalszym ciągu to tykająca bomba za ponad 100+ baniek.
0
@VamosRakieta to lepiej ma na ławce siedzieć? Ja uważam mimo wszystko inaczej.