kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kerouac kto i kiedy negowal z zarządu że ney nie przyjdzie.?
0
@BarcaInfo który Tier ten gość ?
1
@BarcaFanFilip który z nich wygra będzie walczył z Adamem Malyszem.
0
Synu Marnotrawny ...
św. Łukasz (Łk 15,11-32)
„Pewien człowiek miał dwóch synów. Młodszy z nich rzekł do ojca: «Ojcze, daj mi część majątku, która na mnie przypada». Podzielił więc majątek między nich. Niedługo potem młodszy syn, zabrawszy wszystko, odjechał w dalekie strony i tam roztrwonił swój majątek, żyjąc rozrzutnie. A gdy wszystko wydał, nastał ciężki głód w owej krainie i on sam zaczął cierpieć niedostatek.
Przystał do jednego z obywateli owej krainy, a ten posłał go na swoje pola żeby pasł świnie. Pragnął on napełnić swój żołądek strąkami, którymi żywiły się świnie, lecz nikt mu ich nie dawał. Wtedy zastanowił się i rzekł: Iluż to najemników mojego ojca ma pod dostatkiem chleba, a ja tu z głodu ginę. Zabiorę się i pójdę do mego ojca, i powiem mu: Ojcze, zgrzeszyłem przeciw Bogu i względem ciebie; już nie jestem godzien nazywać się twoim synem: uczyń mię choćby jednym z najemników.
Wybrał się więc i poszedł do swojego ojca. A gdy był jeszcze daleko, ujrzał go jego ojciec i wzruszył się głęboko; wybiegł naprzeciw niego, rzucił mu się na szyję i ucałował go. A syn rzekł do niego: «Ojcze, zgrzeszyłem przeciw Bogu i względem ciebie, już nie jestem godzien nazywać się twoim synem». Lecz ojciec rzekł do swoich sług: «Przynieście szybko najlepszą szatę i ubierzcie go; dajcie mu też pierścień na rękę i sandały na nogi! Przyprowadźcie utuczone cielę i zabijcie: będziemy ucztować i bawić się, ponieważ ten mój syn był umarły, a znów ożył; zaginął, a odnalazł się».
A gdy starszy syn rozgniewał się na tak łagodne potraktowanie marnotrawnego brata i powiedział ojcu: «Oto tyle lat ci służę i nigdy nie przekroczyłem twojego rozkazu; ale mnie nie dałeś nigdy koźlęcia, żebym się zabawił z przyjaciółmi. Skoro jednak wrócił ten syn twój, który roztrwonił twój majątek z nierządnicami, kazałeś zabić dla niego utuczone cielę». Lecz on mu odpowiedział: «Moje dziecko, ty zawsze jesteś przy mnie i wszystko moje do ciebie należy. A trzeba się weselić i cieszyć z tego, że ten brat twój był umarły, a znów ożył, zaginął, a odnalazł się»”.
Cytat Michała Pola z felietonu o Neymarze.
1
@SeeleyBooth Haha dobre dobre ;D
1
@Theodore_Bagwell zależy jak duży i w sumie jak gęsta jest krew bo czasem potrzebna jest ingerencja lekarza jak leki nie działają , bierze skalpel nacina i wyciska;)
1
Niezależnie od tego, co Barca mówi publicznie, "operacja Neymar" posuwa się do przodu, ale też warunkuje planowanie kadry na przyszły sezon.[Sport]
0
@kerouac tylko na jakiej pozycji my ustawimy Griezmanna to mnie cały czas zastanawia;)
10
https://mobile.twitter.com/Kowal___30/status/1144846202384658432
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
36
Barcelona negocjuje z Man.Utd transfer Rakiticia. Anglicy oferują 35M, a Barca żąda €50M za Chorwata.[Sport]
5
Neymar przyjdzie razem z Griezmannem to będzie tegoroczna odpowiedź na przyszłoroczny transfer Mbappe do Realu Madryt.
0
@SeeleyBooth topless... sama w domu jest jej mąż pracuje w nocy wiesz dokładnie zeeeee nie może was zaskoczyć... sąsiadka z naprzeciwka;D
0
@ViscaBarca123 brawo , ja w niedzielę ultra maraton.
5
Leonardo Di Caprio po tygodniowym melo w Augustowie.
https://zapodaj.net/2f061bd6e8d46.jpg.html
0
@Chwytliwy każdy ma swoje zdanie. Szanuje
0
@Chwytliwy szanuje go jako piłkarza a nie szanuje za jego zachowanie.
0
Patrzę że powrót mojego ulubionego piłkarza to już chyba nie tylko zwykła plotka ;)
10
Niech tylko jakiś Marcelo Bechler czy tam Gerard Romero poda info ze pozew został wycofany to na dobra sprawę będzie już taka mała oficjalka jeżeli chodzi o Neymara.
0
@Rini_Cule 1.8 turbo to aktualnie najbardziej porządany silnik w a4b6 jak również b7 idealnie nadaje się do gazu. Udana konstrukcja. Prędzej znajdziesz 1.8 turbo zadbane niż zajezdzone już 1.9 .
0
@Rini_Cule diesel benzyna ?
0
Neymar i Griezmann Loading....
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ja tam dalej uważam że temat transferu Neymara zniknie w momencie kiedy kupimy Griezmanna.
2
Valverde nie potrzebny De ligt bo ma skałę w postaci Murillo przecież.
4
Dark sezon 2 ruszamy !
0
@ViscaBarca123 jakoś mi się nie chce wierzyć że się spotkali ;)
1
" lepiej zakalca samemu niż torta w sześciu " cholera jakie to w tych czasach prawdziwe;)
0
@LuckyFCB Ja bym powiedział że aktualnie kadra jest średnia.
39
" Zadziwiające ,jak wielu ludzi wstydzi się swojego ciała, a jak niewielu swojego umysłu." Andrzej Saramonowicz