0

Na notatniku " o kurde to się dzieje naprawdę Benzema nie bez powodu wrzucił zdjęcie z Neymarem I podpisał Crack "

3

0

To Benzema dodał na instagramie zdjęcie z Neymarem grubo;D

0

Oo masz Mbappe sobie Fc Barcelonką w Fife pocina;D

7

@Bykunn zacznijmy patrzeć inaczej;) jak ma ktoś grać lepiej jak on gra cały czas ?;)

0

@Bamek94 co wczoraj piłeś?

4

Jak nie ma komu powiedzieć w klubie słuchaj Ivan twój czas już się skończył to myślicie, że on sam odejdzie z tej kopalni złota? Ivan to nie Iniesta który sam przyznał, że jak nie będzie w stanie już fizycznie pomóc drużynie to zakończy przygodę z Barceloną ... i jak powiedział tak zrobił.

0

@Karakanis 442 ?

4

@Gibbon_FCB i co na lewe skrzydło Griezmanna jeszcze pewnie ;)?

5

Griezmann poinformował swoich przedstawicieli że jest zaniepokojony możliwym powrotem Neymara do Barcelony itd itd

https://mobile.twitter.com/barcacentre/status/1141633653694447617

53

Oficjalnie ! Gareth Zidane w Realu Madryt !

https://zapodaj.net/4f9dc2166ada4.jpg.html

3

@damianex10 ja bym nie brał wcale niech się młodzi ogrywaja;)

5

Orzeł Polski Bielik za De Ligta ;)

0

@Nano22 gang Albanii;D

0

Federico Chiesa gość jest fenomenalny.. może kiedyś ,może kiedyś kto wie FCB ;)

5

@kerouac Mike Tyson tylko jedynie , fenomen.

1

@KamQiX silnik nie musi się podgrzać przed jazdą, błędna teza. Wsiadasz i jedziesz nie przeciagasz po obrotach i wszystko będzie dobrze.

0

@SeeleyBooth pocalujta w pupę wójta.. 30 stopni ja będę sobie klimy na postoju żałował;D

1

@Messibestplayerintheworld póki co mamy większość;D

35

1

@kewin myślę że coś w sprawie Rafinha, Denis Suarez ewentualnie Cillessena.

0

@Cochise wszystko ok bardzo fajnie czyta się twoje posty tylko cholera Griezmann nie jest skrzydłowym... na dodatek mam wrażenie że będzie się dublowal z Messim. Dla mnie wybór jest jeden Neymar.

2

Czy to będzie Neymar czy Griezmann moralnie jedno i to samo,jeden i drugi nie za pięknie się zachowali , natomiast piłkarsko wolę 100x bardziej Neymara boję się, że w przypadku Griezmanna będzie podobnie jak w przypadku Coutinho.

5

Dla mnie powrót Neymara to też w pewnym sensie odzyskanie 160 mln euro za Coutinho.. ja poprostu wierzę że przy Neymarze Coutinho odzyje na pozycji na której aktualnie gra w reprezentacji.

2

@TheNekro94 27 lat to najlepszy wiek dla piłkarza, jak się weźmie w garść to chłopak może strzelić 3x więcej bramek niż strzelił dla nas przez 4 lata pobytu w barcy.

40

Tak tak niech real bierze Neymara A później płacz i lament bo w El Classico Hazard z Neymarem wybijają nam manite i połowa z la Rambli wpadnie w alkoholizm. Umiecie wybaczać? Trzeba dac mu szansę każdy na nią zasługuje. Przepraszam ale dla mnie tylko głupcy nie chcą powrotu Neymara. Miłego dzionka!!

1

Zwykle podbijanie ceny przez Pereza.

0

Sprawa prosta 1 lipca wplacamy klauzule za Griezmanna.. Za chwilę zarząd zacznie koloryzowac jakiego to wielkiego Cracka sciagnelismy do drużyny ,temat Neymara zanika. Bartomeu powie że wierzy mocno w Dembele ... spektakularna kadra , fenomenalny trener z DNA Barcelony i jedziemy po ligę hiszpańska.

0

@TheNekro94 chodzi o to że wczoraj catradio i te niby ważniejsze źródła Barcelony przekreslali już ten transfer A dziś MD mówi że żadnej decyzji De Ligt nie podjął. Trzeba czekać do rozpoczęcia okienka..

2

Klub nie otrzymał jeszcze żadnej informacji od de Ligta. MD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?