kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak on na balecie w Barcelonie;D
0
Nawet jeśli tym wymarzonym kierunkiem jest Barcelona to nie znaczy że musimy go chcieć, musiał się z tym liczyć odchodząc z Atletico.
0
Znajdzie się chętny na taką promocję za gracza ze światowego topu.
4
Nic nie jest postanowione, ale Griezmann jest praktycznie wykluczony. [@ IgnacioMiguelez]
1
To zależy na które się pierwsze spojrzy ;d
0
Kai Havertz ma całkiem nie brzydką dziewczynę, dobrze jej z oczu patrzy.
https://www.instagram.com/p/Bp5M4AAB0KD/
1
W następnym sezonie tryplet bankowo.
1
Sprzedać Umtiti to jak je... sobie w kolano.
6
Umtiti w formie jest lepszy niż Lenglet w formie.. Może w ten sposób;)
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
2
W przyszłości zajebisty duet z Umtiti.
0
Z kosmosu to są wymysły że przyjdzie Rashford, Auba Czy Lacazette..
50
Grubo poszedł Ale idealnie w punkt.
2
Josep Maria Bartomeu, który potwierdził dziś kontynuację pracy Valverde, miał – wg La Sexta – przejąć negocjacje ws. Antoine'a Griezmanna i do poniedziałku chce dopiąć transfer.
Ciekawe, jak by się czuł, gdyby Griezmann drugi rok z rzędu zrobił go w ch... i zmienił zdanie
Jakub Krecidlo
1
Eksploatacja sie odzywa.
1
Całkiem spoko źródło.
1
Sport informuje że Psg odpuszcza Antka że względu na finansowe fair play.
1
Poczekaj jeszcze parę dni ;D
4
Kot nad kotami.
1
Mdli mnie na samą myśl z tą karuzelą tegoroczną i transferem Griezmanna.. Tak fajnie było na la Rambli.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Patrzę na te zdjęcie Griezmanna na naszej głównej stronie ... I kuzwa no nie widzę tego typa w naszym składzie no nie widzę...
0
Wy tu wszystkie dobre towary mata
0
Przeanalizuj to co napisałeś.
0
Masakra już te newsy o Griezmannow.
0
Zgadzam sie kolego w 100 %.
2
Barcelona wydaje mega kasę na transfery.. Riqui Puig chłopak od niekonwecjonalnych zagrań, pomocnik o atrybutach których nie posiada aktualnie żaden pomocnik pierwszego składu... na ratunek La Masii , na ratunek Barcelonie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Mnie jakoś to nie bolało że nas wydupcyl rok temu , więc i teraz raczej będzie podobnie.
0
Z tych odwołań zazwyczaj nic nie wychodzi.