0

Chelsea nie weźmie Coutinho bo ma zakaz transferowy.

0

A ktoś napisał że powiedział coś niesamowitego ??? Szczerze powiedział chlopaczyna.

0

"Czy obiektywnie zarabiamy za dużo? Tak. Czy zarabiamy za dużo w porównaniu do tego, co robimy? Tak. Czy łatwo jest zarobić takie pieniądze? Nie"~ Daniele De Rossi.

15

Wez te w kartonie najlepiej trzepie;)

0

Porównując z Griezmannem to napewno wiek i kwota mordo.

7

Podziwiam ogólnie tych którzy oglądają ekstraklase.. może jakbym mieszkał w większym mieście i do tego jeszcze drużyna z mojego miasta grala by w tej ekstraklasie to wtedy bym zaczął;D

0

Tv4 ,20.45 ;)

0

Chłopaki nie placzą#

0

Co przemawia u was za transferem Griezmanna prócz nazwiska i tym że w Fifie w składzie będzie( To prawda niektórzy naprawdę na to patrzą)? Co da nam Griezmann?

0

Szacuneczek.

0

Danny Gaucho tele express hehehe dobre dobre mordo;D

1

Rok temu wyzwanie Griezmanna bo nie przyszedł i totalny zakaz wstępu do Barcelony.. dziś już patrzę że la Rambla zaczyna żyć tym transferem.. De Ligt na bok.

42

De Ligt nie ma wątpliwości gdzie chce grać od przyszłego sezonu. Jeśli Barça chce, to będzie tu grał.
@orioldomenech

0

Kto czeka ten czeka .

0

A noo przecież te 120 mln dopiero od lipca obowiązuje.. faktycznie

0

Jak myślicie cisza przed burzą z Griezmannem? Według mnie istnieje możliwość że dziś zamkną transfer , skoro są ugadani już od dawna to na dobrą sprawę trzeba wpłacić klauzule bo o zmniejszeniu kwoty raczej nie ma mowy.

5

Przyjdzie to przyjdzie nie przyjdzie to nie przyjdzie;)

0

Że niby cancelo lepszy niż semedo?? Dobre sobie

1

Milan ;( 1990

0

Ja od podawania piłek.

0

To nie było na imprezie , zwykły kulturalny Bar A druga sprawa nie przeszkadza mi to , śmieszne trochę tylko nic więcej.

1

Ale te czasy się zmieniają kiedyś to dziewczyny chodziły do łazienki we 4 i się zamykaly razem , teraz to bardzo często spotykane wśród mężczyzn wbijaja się we 4 i wciągają nosem towar.. był ktoś świadkiem takiego czegoś czy tylko ja ?

0

Ja uważam że Coutinho zostanie nawet jak przyjdzie Griezmannowicz.

0

Szatnia Atletico uważa, że odejście Griezmana do Barcy jest możliwe.[Marca]

1

W życiu pewne są tylko podatki i śmierć;)

0

Jak ma przyjść Griezmann to niech ten transfer obędzie się bez pajacowania i możliwie jak najszybciej bez wkur... kibiców , dosyć już mamy po Liverpoolu atrakcji.

0

Hmmm ... Jedyne co mi w tym wszystkim pasuje to że Gryzak to szkółka Simeone, może pokażę co niektórym jak się zapie.. W pressingu.

3

Jordi Alba, Sergio Busquets i Luis Suárez to niektórzy piłkarze, którzy są za tym, aby Valverde pozostał na stanowisku. Klub nie ma zamiaru podejmować decyzji co do jego przyszłości pod wpływem emocji. Catradio

0

Genialna gra ;)

0

Kadra warta 1 miliard euro.. bredzisz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?