1

No to mamy finał Barcelona - Tottenham

1

A Dembele pojechał od połowy Tottenham;D

0

Nie chce płakać 2 dzień pod rząd;D

0

Kilka osób tutaj to się chyba spuści zaraz przez ten ajax ;D

0

Nie przesadzajmy Rakitic też dawał nam radość. To jest życie.

0

Pojechałeś grubo co Ty wariat ?

0

Obecnie bankowo.

2

De Jong może grać śmiało z Busquetsem i Arthurem .

3

Czy wy też dziś czujecie się tak słabo jak ja ? Depresja mała..

0

Mourinho, Wenger , Roberto Martinez nie zjechac mnie tylko mordy ;)

2

Jedno wiem napewno pulsomierz w Samsungu dziala bardzo dobrze. Dzień przed meczem miałem 60 A w trakcie meczu 110.

0

Kwestia trenera ? Aby nie żaden z La liga.. starczy już tych z krajowego podwórka.

0

Jeszcze sergi roberto niech że sobą zabiorą.

0

Wypada w takim razie odpocząć od futbolu na miesiąc;)

0

Valverde nie zostanie na jeszcze jeden sezon nawet jeśli chce tego zarząd i szatnia. Valverde wie że to już jego czas i sam poda się do dymisji. Valverde kumaty człek, bądź jak Valverde.

0

Ciesz się że 200 nie dali ;D

0

Zawsze są po stronie trenera, ale po cichu swoje myślą.

1

Piłkarze byli przygotowani fizycznie , forma też była , tylko zabrakło tego najważniejszego psychiki... bo jak nie ma psychiki to forma i przygotowanie fizyczne nic nie pomoże.

0

Podpisuje się ;)

2

Mourinho pozostaje wolnym trenerem ;D

2

Strzałem w kolano dla Valverde to było wystawienie Malcoma... tak Malcoma gościa którego pomijal cały sezon i wprowadził w końcówce pół finału z Liverpoolem.. tonący brzytwy się chwyta.

5

Najbardziej to chyba irytuje mnie wystawianie Sergi Roberto chłopak jest strasznie przeciętny i szczerze według mnie zupełnie nie nadaje się do Barcelony.

1

Valverde dublet w lidze mistrzów z Roma i Liverpoolem.

0

Nie ma czasu na strate żadnego sezonu mając w składzie Leo... A jemu też lata lecą.

2

Sergi Roberto dla mnie to też nie jest piłkarz na Barcelonę , w każdym razie napewno nie na prawa obrone.

0

No mówiłem że czas się wziąć za święte krowy.

1

Nie dokuczaj mi chociaż dzisiaj proszę Cię;D

4

Wina Valverde obsral zbroje , dwa razy z rzędu taki blamaz prowadząc drużynę takiego kalibru i mając zapas w postaci 3 bramek , tak to spie.... dla mnie nie ma wybaczenia Valverde powinien odejść. Chyba że do 3 razy sztuka ktoś chętny?

0

Ktoś tu chyba musi zrobić porządek ze świętymi krowami w drużynie.. Bartomeu do roboty mordo.

2

Przestańmy pieprzyć o zmianie kapitana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?