kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No to mamy finał Barcelona - Tottenham
1
A Dembele pojechał od połowy Tottenham;D
0
Nie chce płakać 2 dzień pod rząd;D
0
Kilka osób tutaj to się chyba spuści zaraz przez ten ajax ;D
0
Nie przesadzajmy Rakitic też dawał nam radość. To jest życie.
0
Pojechałeś grubo co Ty wariat ?
0
Obecnie bankowo.
2
De Jong może grać śmiało z Busquetsem i Arthurem .
3
Czy wy też dziś czujecie się tak słabo jak ja ? Depresja mała..
0
Mourinho, Wenger , Roberto Martinez nie zjechac mnie tylko mordy ;)
2
Jedno wiem napewno pulsomierz w Samsungu dziala bardzo dobrze. Dzień przed meczem miałem 60 A w trakcie meczu 110.
0
Kwestia trenera ? Aby nie żaden z La liga.. starczy już tych z krajowego podwórka.
0
Jeszcze sergi roberto niech że sobą zabiorą.
0
Wypada w takim razie odpocząć od futbolu na miesiąc;)
0
Valverde nie zostanie na jeszcze jeden sezon nawet jeśli chce tego zarząd i szatnia. Valverde wie że to już jego czas i sam poda się do dymisji. Valverde kumaty człek, bądź jak Valverde.
0
Ciesz się że 200 nie dali ;D
0
Zawsze są po stronie trenera, ale po cichu swoje myślą.
1
Piłkarze byli przygotowani fizycznie , forma też była , tylko zabrakło tego najważniejszego psychiki... bo jak nie ma psychiki to forma i przygotowanie fizyczne nic nie pomoże.
0
Podpisuje się ;)
2
Mourinho pozostaje wolnym trenerem ;D
2
Strzałem w kolano dla Valverde to było wystawienie Malcoma... tak Malcoma gościa którego pomijal cały sezon i wprowadził w końcówce pół finału z Liverpoolem.. tonący brzytwy się chwyta.
5
Najbardziej to chyba irytuje mnie wystawianie Sergi Roberto chłopak jest strasznie przeciętny i szczerze według mnie zupełnie nie nadaje się do Barcelony.
1
Valverde dublet w lidze mistrzów z Roma i Liverpoolem.
0
Nie ma czasu na strate żadnego sezonu mając w składzie Leo... A jemu też lata lecą.
2
Sergi Roberto dla mnie to też nie jest piłkarz na Barcelonę , w każdym razie napewno nie na prawa obrone.
0
No mówiłem że czas się wziąć za święte krowy.
1
Nie dokuczaj mi chociaż dzisiaj proszę Cię;D
4
Wina Valverde obsral zbroje , dwa razy z rzędu taki blamaz prowadząc drużynę takiego kalibru i mając zapas w postaci 3 bramek , tak to spie.... dla mnie nie ma wybaczenia Valverde powinien odejść. Chyba że do 3 razy sztuka ktoś chętny?
0
Ktoś tu chyba musi zrobić porządek ze świętymi krowami w drużynie.. Bartomeu do roboty mordo.
2
Przestańmy pieprzyć o zmianie kapitana.