0

Gdzie niby tego Griezmanna na lewą flanke czy za Luisa ? Na lewe skrzydło chyba za wolny A na ławkę chyba za dobry. Bo Luis jeszcze pogra.

3

To czekamy czekamy ;D

0

Coś mi się obiło o uszy jakis tydzień temu że będzie nowa La Rambla na dniach?

2

Co tam Jovic , kupić Kristofa Piątka i tyle..

2

Mordo Jovic to wciąż chodzaca zagadka.

0

Dzięki wszystkim ;)

36

Dziś obchodzę 29 urodziny.. czego sobie życzę? A no tego żeby cała La Rambla cieszyła się razem ze mną po pieknym wygranym rewanzowym meczu z Liverpoolem.. ! Miłego dnia!

5

No Szejki się wkurzyli i chcą przejąć Rome A psg puścić z torbami ;D

0

W lidze mistrzów będzie im ciężko ale Ajax ma fenomenalną szkółkę także na krajowym podwórku dalej będą rządzili... A w lidze mistrzów kto wie...

1

I tak się odbudują.

24

W końcu ktoś nazwał Messiego po imieniu.

0

To fakt to wszystko wygląda bajecznie , ale że takie cyrki Ola bogaa..

74

Mourinho: 'Liverpool zagrał bardzo odważnie. Nie wydaje mi się, zeby w ostatnich 20 latach były ekipy w Lidze Mistrzów, które miały wieksze posiadanie piłki od Barcelony. Bóg futbolu zrobił różnicę. Oczywiście Barca ma świetną drużynę, fenomenalnych piłkarzy, ale ten zawodnik jest po prostu niewiarygodny.'

1

Tfoje oszy som hipnotajzin!

0

Joanna Krupa.

3

Nie no ja wiem o co chodzi aż tak człowiek głupi nie jestem ale mimo wszystko to śmieszne he.

21

Cyfrowy Polsat stan umysłu....



Pierwszy SMS. Wzywamy do natychmiastowej wpłaty kwoty 70 zł za usługi związane z telewizją.



Drugi SMS 5 minut później. Drogi kliencie nie możemy doczekać się twoich urodzin ( jutro mam urodziny ) więc już dziś składamy ci życzenia, z racji tego przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę wejdź na stronę itd itd...

Dzięki kuzwa dzięki.

26

Van Dijk przy bramce Messiego !!

https://zapodaj.net/1007d6dfc3d72.jpg.html

1

Chyba na każdym forum jakis regulamin obowiązuje, No chyba że tam żaden moderator tego nie pilnuje Ale to już ich sprawa,więcej tam nie wchodzę he.

11

Nie no chłopie nie raz dostaliśmy baty i nigdy takich wyzwisk nie było.. wejdź sobie i zobacz co tam się dzieje.

10

Wszedłem na chwilę na stronę Polską fanów Liverpoolu i szczerze powiedziawszy poziom rozmów tej hołoty jest straszny , u nas też kilku ułomków się znajdzie ale nasza La Rambla to mimo wszystko jest kilka poziomów wyżej jeżeli chodzi o kulturę, wyzwiska i wyzwiska.

0

Z drugiej strony może być też tak że znowu dowalimy im 0.3 zobaczymy za tydzień;)

3

Na Anfield trzeba się przygotować na cierpienie.. według mnie Dembele będzie idealnie pasował na kontry , wczoraj było widać jak szybko mija obrońców.

18

No nie mają poprostu szczęścia, a PSG umiejętności.

35

Valdi jako pierwszy wygrał na Old Trafford, jak pierwszy pokonał Liverpool na Camp Nou.. dobry jest jednak ;D

1

Dobra czas iść spać, kubeł zimnej wody bo jeszcze mecz na Anfield.. a remontady się zdarzają hehe tak typowo pozytywnie mówiąc;D

6

Triplet Loading 80 % .......

52

Swoją drogą gdyby to Ronaldo walnął tak spektakularnego gola wolnego z rzutu wolnego to chyba by zapewnił sobie złotą piłkę na dwa sezony.

0

Uważaj co mówisz hahaha ;D

0

MasterClass , World Class.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?