kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeżeli ktoś jeszcze myśli ze Neymar wróci to radzę sobie tym nie zawracać głowy Neymar to przeszłość , Neymara juz nie ma i nie będzie.
1
Żebyś chłopie wiedział..
2
Jaki, Trzaskowski dno ...
2
Lepiej teraz być w słabszej formie niż w najważniejszej części sezonu. Dla mnie to zwiastun tego , że coś na bank wygramy.
2
Dobry mecz cenny 1 punkt na trudnym terenie.
0
Semedo szarpie na tej prawej; )
0
Valverde dimitja. ...
5
Soldic to maszyna .. niesamowity jest ten gość.
0
Od jakiś 2 tygodni prześladuje mnie liczba 13 , gdzie nie spojrzę tam 13... zegarek 13.13 , jakaś data czy coś tam też 13 , dziś w mówiłem sobie ze może przyniesie mi to szczęście wiec zagrałem w Lotto za kupon plus dwie zdrapki zapłaciłem 13 zł nie wygrałem niestety nic...
0
Co nie zmienia faktu , że faktycznie tak jest ;D pięknie ogląda się jak kręci kółka tylko te nóżki ma jak boomerangi.
0
Kobiety mają krzywe to mężczyzna mieć nie moze ?;)
4
Dla mnie nadal gramy słabo szczególnie w obronie.
0
Dembele lubi to.
1
Do boju !!! Do boju !!!
1
Nalegam! Weźcie się za kibicowanie marudy !
1
Remis biorę w ciemno.
4
W mojej opinii Coutinho nie da rady zastąpić Iniesty , jego sie nie da zastąpić to był fenomen... oczywiście nie ujmuje umiejętności Coutinho ale Iniesta jest i był z innej planety.
65
Ważne ze somsiad przegrał.
0
Jakiś nowy ciekawy film ktoś poleci ?;)
2
Waga ciężka w tej chwili zupełnie nie rowna się do czasów kiedy wystepowal Andrzej Gołota.. nie ta liga
0
Jedno dotkniecie piłki i dwóch rywali objechani, potem zejście do prawej i piękny gol.. nazywam się Ousmane Dembele ;)
0
Dembele zamknął usta La ramblii ;)
0
Aha to teraz żeby Dembele był dobry to musi strzelać co mecz inaczej jest do dupy.
0
Bartkowi Kurkowi trochę włosów się posypało ahh ten testosteron.
11
Piles coś dziś mordo ?
0
Ter Stegen gość jest fenomenalny dobrze mieć go naszej drużynie ;)
2
Ousmane to diament potrafi grać na lewej i prawej stronie do tego strzela gole lewa i prawa noga... jest dobrze a będzie jeszcze lepiej.
4
Były już osoby które sprzedawały Dembele ; (
4
Co tu się Dembele czepiać jak on na dobra sprawę najbardziej widoczny w ataku.
4
Macie Roberto w pomocy ;D