kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Griezmann - Fati
De Jong - Busquets - Arthur - Messi
Alba- Lenglet- Pique - Semedo
Ter Stegen
3
Pomocnik strzela bramkę, napastnik 3 razy asystuje , dziwna ta Barcelona Setiena.
0
De Jong zdecydowanie czasem nie myśli.
22
Roberto dla mnie nigdy nie był gotowy na Barcelonę i nawet ten mecz z PSG mnie nie przekona.
0
Toniesz Fc Barcelono :)
1
Szkoda że to nie czerwiec.
6
3 lata powtarzam.. Co ten Roberto jeszcze tu robi.
0
Alez tam fekir z nimi jeździ;D
0
Dzień jak codzień hehe ;D
1
Dzień jak codzień :)
13
@Triv44 A kto to jest legendą tej strony i czym się na nią zasłużył?
3
Oo kibice Liverpoolu już pewni mistrzostwa !
https://zapodaj.net/1307415af67b7.jpg.html
4
Przy takim pędzie jaki teraz jest w naszych czasach przydalby sie kazdemu taki maly azyl jakim jest Oahu na Hawajach...
https://zapodaj.net/086d21604333e.jpg.html
5
Erling Haaland się skończył ;)
1
@robsesh nie oglądam ligi wloskiej ale którego razu obejrzałem sobie mecz Napoli, Fabian Ruiz był tragiczny.
6
@BaRcA!FaN A to już twoja sprawa w kogo ty wierzysz :)
30
"Gdy widzisz człowieka bez nóg, podziękuj że chodzisz.
Gdy widzisz bezdomnego, podziękuj że masz gdzie mieszkać.
Gdy widzisz sierotę, podziękuj że masz rodziców.
Może nie zawsze masz to co chcesz, ale podziękuj za to co masz. Są ludzie, którzy tylko o tym marzą."
~ Maciej Wiszniewski
0
@DonAndresFCB dobrze że mamy Arde Turana jeszcze.
0
@Ratamahatta ja bym powiedział że aż tak źle nie jest w końcu przyjdzie czas na Riqui Puig w lato przychodzi również gwiazda Las Palmas młody Hiszpan Pedri, Ansu Fati wiadomo , na prawą obronę prawdopodobnie przyjdzie Emerson którego mamy kupionego na pół z Betisem chłopak w la liga ma tyle asyst co Odegaard , może nie będzie tak źle.
1
@klopx czemu dalej krytykujemy Rakitica zamiast kopiacego się po czole De Jonga co on kurcze immunitet ma.
4
@kamyk_23 nic nie stwardnieje bo zarząd ma cały czas rozwolnienie.
15
Chude lata idą poprostu i czy komus się to podoba czy nie to prawda jest taka że od zarządu po samych zawodników Fc Barcelona jest wypalona do ostatniej zapałki.
2
Najważniejsze żeby Puchar Gampera zwinęli a nie tam jakieś puchary króla.. na ki ciort to komu,bo w ryj dac mogę dac.
6
Żeby Crakitic dziś zagral taki mecz jak De Jong to by wyjechał na taczce że stadionu.. nie mowa już o memach na Twitterze a tu nic cisza jak makiem zasial.
3
Tu Guardiola aktualnie nic by nie zrobił.. czy ktoś to rozumie czy nie tu potrzebna jest zmiana w wyższych strukturach klubu.
0
Daje sobie rękę uciąć że któraś drużyna z Ekstraklasy dała by nam po dziurze.
0
Setien potrafi zagrać jak Valverde :)
0
Griezmann chlopaczyna jest solidny.
3
De Jong jest aktualnie bardzo podobny do Rakiticia tyle że Rakitic na początku kariery w Barcelonie bił go na głowę.
1
Wyliczylem z 5 momentów kiedy De Jong ewidentnie uciekał od piłki.