kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zieliński to zamiata De Jonga pod dywan.
1
Bruno Fernandes bije na głowke De Jonga.
0
Kiedyś spotkałem podobnego piłkarza do De Jonga , nazywał się Grzegorz Rasiak.
1
Daj Boże żeby to się skończyło tylko 1.0 :)
7
Nie dopuszczalne jest takie przyjęcie piłki jak zrobił to Firpo..
21
Barcelona to już zwykła przeciętna drużyna. Ale boli ja pitole
1
Napoli kontry mega fajne :)
1
Firpo drewniana noga , moja babcia piłkę by lepiej przyjęła.
0
Firpo chłopak jest fatalny spieprzyl dobrą pracę drużyny.
0
Napoli Napoli kupon spitoli.
0
Ale Messi wpadka:)
1
@stone80 no tak mordo " zeby lepiej celowal " w punkt.
35
Mimo wszystko coś jest nie tak z tymi drużynami z Anglii skoro Liverpool wpada na Wanda Metropolitano i defensywa Cholo pokazuje im miejsce w szeregu.
43
Damian jest fanem Manchesteru United, obecnie jednak przebywa w szpitalu gdzie walczy z rakiem.
Jego żona postanowiła mu zrobić niespodziankę, zgłosiła się do Sir Alexa Fergusona i postanowiła opowiedzieć mu całą historię licząc na jakiś prezent dla męża, bo nie wierzyła w to co Sir Alex postanowił zrobić...
"Sir Alex czekał w szpitalu przez około półtorej godziny, ponieważ Damian był wtedy na badaniach, potem wszedł do jego pokoju. Reakcja Damiana była po prostu niesamowita. Fergie siedział obok cały dzień, rozmawiając o chyba wszystkich meczach Manchesteru. Przed wyjazdem, uściskał go i powiedział mu, żeby wygrał ten najważniejszy mecz" - powiedziała żona pacjenta.
Poświęcenie czasu dla człowieka którego tak naprawdę nie znał jest znakiem wielkiego człowieka - powiedział brat Damiana.
Szacunek dla Sir Alexa. ŚWIETNY TRENER, JESZCZE LEPSZY CZŁOWIEK
https://zapodaj.net/20f17521ad70d.jpg.html
0
@LuisSalvano coś tam niby walczyła ale była zdecydowanie gorsza i przyjmowala mega dużo uderzeń co widać zresztą po twarzy :)
3
Leo Messi & Dani Alves , futbol przeniesiony do stratosfery.
2
@LuisSalvano myślę że to już ostatnia walka Karoli w UFC, masakra.
5
Ja pierdziele ale Karolina Kowalkiewicz zmasakrowana!
https://www.facebook.com/253019164826645/posts/2716443268484210/
5
@DaPi by było;D
1
Manchester fajnie się zbroi Van Bissaka, Bruno niedługo prawdopodobnie wypieprza ten pozer Pogba razem z tym swoim zajebistym agentem i podejrzewam że za tą kasę + jeszcze jakieś około 50 milinow beda startować po Sancho , Grealisha , Maddisona ewentualnie Ruben Neves , Pochettino na kołcza i ogień na tłoki.
8
Antek weź Pan ogarnij ten pitolnik na głowie.. żeby nie było nie czepiam się :)
https://mobile.twitter.com/griezpics/status/1040976418627350530
0
Liceum w Michałowie (woj. podlaskie) otwiera swoje drzwi dla młodzieży, która marzy o wielkiej muzycznej karierze. Będzie to pierwsza szkoło disco-polo w Polsce. Chociaż dla wielu osób informacja wyglądała na żart, to rusza już nabór a zajęcia mają się rozpocząć we wrześniu tego roku.
73
@MarioVeB! To ty chyba nie widziałeś El Jarka skoro uważasz że @AmigoBlancos zachowuje się tak samo.
0
Semedo znika i faktycznie problem mamy na prawej flance. Kogo mamy ogólnie na prawej w Barcy B ?
0
@domin682 złego? Nie mówiłem nic że to jest zle.
16
Firpo - Semedo ,będzie się działo:)
0
@Kredon no w sumie to i racja jakby nie patrzył:)
0
Braithwaite nie może występować w LM a leci z drużyna trochę bez sensu.
14
@Konradomoreno kuzwa co raz to bardziej szklani się robią piłkarze w tych czasach :)
1
@svensonFCB karkóweczka w sosie plus grzybki marynowane:)