1

Zieliński to zamiata De Jonga pod dywan.

1

Bruno Fernandes bije na głowke De Jonga.

0

Kiedyś spotkałem podobnego piłkarza do De Jonga , nazywał się Grzegorz Rasiak.

1

Daj Boże żeby to się skończyło tylko 1.0 :)

7

Nie dopuszczalne jest takie przyjęcie piłki jak zrobił to Firpo..

21

Barcelona to już zwykła przeciętna drużyna. Ale boli ja pitole

1

Napoli kontry mega fajne :)

1

Firpo drewniana noga , moja babcia piłkę by lepiej przyjęła.

0

Firpo chłopak jest fatalny spieprzyl dobrą pracę drużyny.

0

Napoli Napoli kupon spitoli.

0

Ale Messi wpadka:)

1

@stone80 no tak mordo " zeby lepiej celowal " w punkt.

35

Mimo wszystko coś jest nie tak z tymi drużynami z Anglii skoro Liverpool wpada na Wanda Metropolitano i defensywa Cholo pokazuje im miejsce w szeregu.

43

Damian jest fanem Manchesteru United, obecnie jednak przebywa w szpitalu gdzie walczy z rakiem.

Jego żona postanowiła mu zrobić niespodziankę, zgłosiła się do ​​Sir Alexa Fergusona i postanowiła opowiedzieć mu całą historię licząc na jakiś prezent dla męża, bo nie wierzyła w to co Sir Alex postanowił zrobić...

"Sir Alex czekał w szpitalu przez około półtorej godziny, ponieważ Damian był wtedy na badaniach, potem wszedł do jego pokoju. Reakcja Damiana była po prostu niesamowita. Fergie siedział obok cały dzień, rozmawiając o chyba wszystkich meczach Manchesteru. Przed wyjazdem, uściskał go i powiedział mu, żeby wygrał ten najważniejszy mecz" - powiedziała żona pacjenta.

Poświęcenie czasu dla człowieka którego tak naprawdę nie znał jest znakiem wielkiego człowieka - powiedział brat Damiana.

Szacunek dla Sir Alexa. ŚWIETNY TRENER, JESZCZE LEPSZY CZŁOWIEK


https://zapodaj.net/20f17521ad70d.jpg.html

0

@LuisSalvano coś tam niby walczyła ale była zdecydowanie gorsza i przyjmowala mega dużo uderzeń co widać zresztą po twarzy :)

3

Leo Messi & Dani Alves , futbol przeniesiony do stratosfery.


2

@LuisSalvano myślę że to już ostatnia walka Karoli w UFC, masakra.

5

Ja pierdziele ale Karolina Kowalkiewicz zmasakrowana!

https://www.facebook.com/253019164826645/posts/2716443268484210/

5

@DaPi by było;D

1

Manchester fajnie się zbroi Van Bissaka, Bruno niedługo prawdopodobnie wypieprza ten pozer Pogba razem z tym swoim zajebistym agentem i podejrzewam że za tą kasę + jeszcze jakieś około 50 milinow beda startować po Sancho , Grealisha , Maddisona ewentualnie Ruben Neves , Pochettino na kołcza i ogień na tłoki.

8

Antek weź Pan ogarnij ten pitolnik na głowie.. żeby nie było nie czepiam się :)

https://mobile.twitter.com/griezpics/status/1040976418627350530

0

Liceum w Michałowie (woj. podlaskie) otwiera swoje drzwi dla młodzieży, która marzy o wielkiej muzycznej karierze. Będzie to pierwsza szkoło disco-polo w Polsce. Chociaż dla wielu osób informacja wyglądała na żart, to rusza już nabór a zajęcia mają się rozpocząć we wrześniu tego roku.

73

@MarioVeB! To ty chyba nie widziałeś El Jarka skoro uważasz że @AmigoBlancos zachowuje się tak samo.

0

Semedo znika i faktycznie problem mamy na prawej flance. Kogo mamy ogólnie na prawej w Barcy B ?

0

@domin682 złego? Nie mówiłem nic że to jest zle.

16

Firpo - Semedo ,będzie się działo:)

0

@Kredon no w sumie to i racja jakby nie patrzył:)

0

Braithwaite nie może występować w LM a leci z drużyna trochę bez sensu.

14

@Konradomoreno kuzwa co raz to bardziej szklani się robią piłkarze w tych czasach :)

1

@svensonFCB karkóweczka w sosie plus grzybki marynowane:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?