kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
O czym tu zresztą mowa jak wyśmiewany ostatnim czasem stary Busquets przykrywa czapką Arthurka i De Jonga to nie ma mowy o troefeach. Będę hejtowal De Jonga bez przerwy bo nie mogę patrzeć jak ciągle gra tylko do najbliższego i bez żadnego podania do przodu.
1
W czym można pochwalić Setiena ? Dla mnie kluczowym punktem jest chyba to że faktycznie stara się odciążyć Messiego przenosząc duża odpowiedzialnosc na plecy wiekowego juz Busquetsa ktory pokazuje fajną formę ale niestety słabo wspomagany jest przez FDJ i Arthura który ma spory problem z wydolnością. Dla mnie główny problem to ciągle pomoc której nie mamy od czasu odejścia Xaviego i Iniesty.
0
@matirix20 Jacek Krzynowek?
0
Ale tak szczerze już naprawdę to dalej chyba wina Valverde jest.
0
@Rhaan jest winny po części ale ostatecznie to nie oni tylko piłkarze są na boisku.
0
Tibo Qurła skurczybyk nygus też wczoraj źle nie bronił.
1
@SkN Messi ma uraz do zarządu i kilku drewnianych graczy.
0
Tak narzekają na tego Coutinho w Bayernie a chłopak w 1300 minut spędzonych na boisku ma 8 bramek i 6 asyst to bardzo dobre statystyki.
0
@FCB24 może deczko lepiej niż Frenkie.
1
Kluczowe podania LaLiga 19/20.
1. Leo Messi - 173 (84 celne)
2. Martin Odegaard - 95 (53 celne).
Ciekawe gdzie w tej statystyce znajduje się cała nasza pomoc , śmiem twierdzić że Arthur, De Jong , Busquets, Rakitic i cała reszta łącznie sumując nie ma nawet połowy tego co ma Odegaard, wstyd mi jak cholera za tych naszych kopaczy z pomocy.
0
@FafitFCB heh pozytywne;)
8
Mam nadzieje ze wszyscy ze mną się zgodzą że spośród 22 graczy na boisku to Frenkie De Jong był tym najgorszym bo kto inny ? No właśnie nikt inny.
1
@ForcaMilosz spokojnie trener ma kontrakt na długie lata.
1
@KamQiX z każdym jego meczem tonę w stwierdzeniu że klasy światowej to z niego nie będzie nigdy , i ta wydolność.
4
@norbi77 różnica jest taka że u nas pomoc nie istnieje z całym szacunkiem oczywiście tylko do Busquetsa. Reszta to dno bez chęci do walki , jak widzisz De Jonga który stoi w ataku przed Messim i Griezmannem na dodatek czlapiacego sobie to krew zalewa.
0
Najrowniejszy poziom aktualnie od kilku dobrych miesięcy trzyma Messi w Pelerynie bez dwóch zdan , Ter Stegen to Pan bramkarz , swoją drogą dziękuje Ci Zubizaretta za ten transfer.
0
@Barca1992 że czego dublet ??? Roma, Napoli??
1
@jeonek de Jong w ataku:)
8
O rok za późno te wybory na prezydenta a o wcześniejszych nie ma nawet mowy. To od niego trzeba zacząć:)
0
@laikike1 nie mamy pomocy i brak jest kogoś takiego kto zrobi wiatr na skrzydle.
38
@Mns21 Puyol był lepszym kapitanem niż Ramos:)
3
Sezon z zerowym dorobkiem w gablocie może wstrząśnie tym całym pitolnikiem i zrobimy prawdziwą rewolucję której tak naprawdę nigdy nie było.
3
Takie City po odebraniu gały ma takie indywidualności które ruszając do przodu nie zatrzymują się tylko stwarzają przewagę 1 na 1 czy to Mahrez , De Bruyne, Jesus czy Silva u nas wygląda to tak że piłkę dostaje Griezmann i się zatrzymuje bo czeka na wsparcie, mało tego często gęsto wczoraj widoczny był przed Messim i Griezmannem De Jong co jest dla mnie totalnym nie porozumieniem bo miejsce De Jonga jest w pomocy. Akcje trzeba napedzac , robić wiatr. Neymar wracaj kolego.
1
Za tydzień kolejny mecz z Realem :)
1
Od lat naszym filarem była pomoc z Busim, Xavim , Iniesta aktualnie nasza pomoc nie istnieje co przekłada się na cały zespół , cierpi obrona i cierpi atak. Arthur jest kiepski wydolnosciowo natomiast De Jong aktualnie to wielka pomyłka , jest przykrywany czapką przez byle kogo.
0
Trzeba do Barcy zatrudnić mądrych profesorów nauki jak stworzyć kolektyw by to cała drużyna miała wpływ na grę a nie tylko wiekowy już Messi ;D
9
Ter Stegen lepiej wyprowadza gałe jak cała nasza formacja obronna i pomoc. Odejmujac tylko pikeja.
0
Bez pomocy nic nam nie pomoże , ale to było mądre:)
5
Porównywać Andre Gomesa do De Jonga to obraża dla gomesa.
5
De Jong to jest kuzwa gorszy drąg niż Andre Gomes szczerze no bez dwóch zdan.